Rychlé výrobny / Diskuze

Diskuze na fóru 'Diskuse o hře' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 15/11/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

  2. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Kruci, tak to je spis akce k nastvani, kdyz bezi Desivka... tam jsou vsechny vyrobny kratsi... a doufam ze to je opravdu jen na vyrobny, kdo si to ma pamatovat a hlavne kdo jim ma verit, ze to nebudou opravdu STAJE...
     
    Mikeš, Štika a Y_n_O tohle ocenili.
  3. anickamalirka

    anickamalirka Hvězda fóra

    A mohla bych dostat dvě plochy navíc? Jelikož na nich ještě stále pěstuji akční a jak bude akční tak je zalesním kvůli padátkům a na výrobny už fákt není místo.. čili pro mě akce na prd... teda pokud mi RT nepronajme dočasné dvě plochy kam bych mohla výrobny naházet....

    edit: jen bych doplnila že mám pracovní víkend dvě 12ctky za sebou.. čili moc prostoru na měnění skladby na ploše nenji... a to jsem v zápalu práce již 2x zapomněla na sezónu, tak snad nebudou chybět body.... páááá
     
    Naposledy upraveno: 20/9/20
  4. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj anickamalirka, tuto akci využiju na produkty na bahamaramě, jsou potřeba do úkolů v družstvu. Vikingskou akci také nemám hotovou, tak budu muset počkat do příště a snad to vyjde i na farmě ;).



    Ať vás síla provází na všech cestách
     
  5. Štika

    Štika Mistr fóra

    Jen doufám,že tahle nabídka se nebude opakovat příliš často,RT asi nemá co dělat. No ani se nedivím většinu akcí jen zlehka opráší,většinu ještě pozmění k horšímu a hodí nám to na plac.
    Já jen mám obavy aby se to netýkalo i stájí.
    Nějak to nebudu řešit,farmu nechám tak jak je.
     
    Naposledy upraveno: 19/9/20
    Mikeš tohle ocenil(a).
  6. Mikeš

    Mikeš Titán fóra

    Podle toho soudím, že cílem RT není hráči vyjít vstříc, ale co nejvíc ho naštvat.
    Jednou akcí škodí jiným akcím a nebo se ji nedá plně využít.
    Veselý den hnojení po pěstovací akci je něco podobného a také nemá chybu.

    Tassadar - to abys to náhodou s těmi děsivými produkty nepřehnal
    a ušetříš děsivá zvířata.
    :D
     
    davidson00 tohle ocenil(a).
  7. mmagda7070

    mmagda7070 Pisálek fóra

    • Citace příspěvku bez vlastního obsahu se považuje za spam. Skali
     
  8. -migos-

    -migos- Veterán fóra

    Zdravím, akci dělám od začátku. Na Baha dvě plochy a na farmě taky. Severní břehy jsem odsunul do pozadí. Myslím, že ji stihnu dodělat, ale bude to na klouzka. Tady tak snadno vydělaný krejcary, to si nesmím nechat ujít. 8)



    [​IMG]


    Hezkou hru ...
     
  9. tronaldo55

    tronaldo55 Hrabě fóra

    Na pierkach som zarobil okolo 20 mega slušná akcia :) ale ten počet čo máš ty migos tých dielní klobúk dole :)
     
    sovicka64 tohle ocenil(a).
  10. -migos-

    -migos- Veterán fóra

    tronaldo55 děkuji. Však jsem se taky málem při expresu uklikal. Tak aspoň jsem teď využil ;).

    [​IMG]

    Hezkou hru ...
     
    sovicka64, GordonSargent a tronaldo55 tohle ocenili.
  11. ezzra

    ezzra Hrabě fóra

    Ako nechapem naco 3 akcie subezne a podpasovka na farmu pre vyrobne ked na hlavnej jedna akcna na Topku na divokej a mytine na mlecak akcna,,alebo si vyber co budes robit??...uz to RT moc placa nakopu..ale asi na noc budem davat vyrobne alebo sa mlecaku uplne zrieknem a ozaliem tie odmeny a stonka tiez niesu zavratne.;)
     
    maribeja, matlafous123 a Tygřice1970 tohle ocenili.
  12. Tygřice1970

    Tygřice1970 Stálice fóra

    Tak i mně se nelíbí akce na rychlé stáje souběžně s dalšími. Snažím se vždy plnit všechny akce a i bych ráda nadělala produkty, kterých je do družstva potřeba hodně.Tak asi mám smůlu.
     
  13. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Hmmm
    Připadne mi jako by to bylo naschvál,aby se nedaly otočit krátký výrobny a tak využít sezónní žetony na maximum!:wuerg: Navíc,na celé farmě je akce tudíž de celá akce mimo mě! :p
     
  14. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    Ja bych hlasovala pro spusteni aspon dalsich 3 akci, kdyz u toho budu sedet tak dlouho (v Unity cekam uz 15 min. az se mi nactou dekorky na stonku), abychom se u toho cumeni se na tocici se kytky nenudili, no ne? :wuerg:xD
     
  15. boruvka1950

    boruvka1950 Rádoby autor

    no moc se mi nelibí co se zase udělalo, asi po tolikých roku budu s farmou končit budu mít ušetřené peníze, je mi smutno
     
  16. coneznam

    coneznam Osvícený autor

    Já mám rychlé výrobny ráda. Poslední dobou sice farmu stíhám spíše jednou denně, ale co se dá dělat. Jen ty Unity nechtějí moc fachčit. Na ntb pomalu, ale jdou. Na starším stolním s nějakými předchůdci desítek se na google ani nenačetli
     
    Y_n_O tohle ocenil(a).
  17. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    coneznam, já mám stacionárního skříňového PC dědu z roku 2007, je pravda drobet vylepšený v rámci jeho možností postupnými potřebnými osobními úpravami o nějakou tu kartu, přídavný modul a tak různě; okna mám furt sedmičky a jede to.
    Akci hned od začátku nedám, protože za chvíli jdu spát, abych doputovala do práce a až se z ní vrátím, bude zas večer, ale je to jasné - do základní části v TOP budu pěstovat na hlavní farmě, na koktejly pro trojčata na divošce no a mýtinu kvůli této příležitosti přestavím na výrobny, teď je tam mix všeho na doplnění stodoly do mého osobního limitu. A využiju všechny plochy, když budu doma i všechna urychlovátka a věřím, že řádky budou řádit a stodolu doplním natolik, abych jednou, dvakrát neobešla Družstvo obloukem, ale něco málo tam doplnila, pro pořádek. Teď jsem při kontrole zjistila, že nemám dokonce splněný úkol Noemova archa z úplného pravěku. No, ale farma funguje i bez něj, už deset let 8)
     
    Naposledy upraveno: 25/11/20
  18. sovicka64

    sovicka64 Dozorce fóra

    dobre ranko :) tak ja som vyrobny odklikla po polnoci (mam ich vsade okrem hlavnej ) a ked som sa zobudila tak som ich odklik znova,dnes som doma tak super mam popri domacich pracach cas nakuknut aj na farmu :)

    Inak skuste Firefox, na nom mi to ide najlepsie :)
     
    Naposledy upraveno: 25/11/20
  19. Čonkin

    Čonkin Rádoby autor

    Mám plný bar laskominek .....zaskoč
     
  20. olčaML

    olčaML Obyvatel fóra

    Nejlepší je dat na všech polích na farmě akci a dát i časově snížené výrobny , super , to dělají schválně ? Já jsem zapomněla bahrama je OK . Než v 18.hod. něco rozpěstuji , tak to mně asi vytrhne !