Na severních březích (16.9. - 22.9.2020)

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 15/9/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Hlásná trouba

    Hlásná trouba Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    ..:: Na severních březích ::..

    [​IMG]

    Začátek akce: 16.9.2020 ve 14:00 hod.
    Konec akce: 22.9.2020 ve 14:00 hod.
    Minimální level: 12
    Obtížnost akce:
    • střední / těžká
    Všechny uveřejněné informace vycházejí z testů a je možné že dojde ke změnám po zavedení do hry. Tyto změny naleznete v aktualizovaném FAQ k akci.
    Pro zobrazení FAQ lze rolovat dolů v tomto tématu. Pro zobrazení jednotlivých částí FAQ nebo vstup do diskuze stačí kliknout na požadovanou část FAQ.

    Tak hurá k vikingským husám a pomoz jim nachystat potřebná obydlí na zimu...
    [​IMG]
     
  2. Hlásná trouba

    Hlásná trouba Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Video k akci

     
  3. Zoufálkov

    Zoufálkov Obyvatel fóra

    no nazdar, přemýšlím co nasadit, asi půl na půl stromy a dlouhodobku
     
  4. FarmářkaMárinka

    FarmářkaMárinka Pisálek fóra

    Jéje, nová akce, to snad není možné, že bych byla mezi prvními, kdo ji objevil. Odmena na stonku nic moc, ale uvidíme. Dekorace při akci se mi líbí.
     
  5. .macca.

    .macca. Hrabě fóra

    Další akce kterou dělat nemusím.
     
  6. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Odměny neoslovily, tak zase pauza ;)
     
  7. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Ufff, psací brk, jen 11 ks ve stodole, kdo to produkuje? jdu na kukačku a nasadit výrobny na trhu nula. Jinak asi v pohodě.
    Edit: vzpomněl jsem si kdo může mít brka a kdo by mohl přiletět ze severu: orel a pérový ateliér, už sem je nakrmil. :)

    Veselá: máš ho vyobrazený v návodu
     
    Naposledy upraveno: 15/9/20
  8. Veselá.99

    Veselá.99 Vycházející hvězda fóra

    No, uvidíme, co to vlastně bude, netuším sice co je mjölnir, počkám si na překlad jakou mouku budeme dodávat, potom se rozhodnu.
    mjölnir - je to to kladivo, co bude padat - už jsem to taky našla.
     
    Naposledy upraveno: 15/9/20
  9. Rosalie19

    Rosalie19 Zelenáč fóra

    kdo produkuje psací brk?? nemám ve stodole ani jeden,je to padátko při sklizni?
     
  10. Chirroben

    Chirroben Perspektivní autor

    Zdravím Veselá.99,
    Mjölnir (drtič) je podle severské mytologie magické kladivo, které patřilo bohu Thórovi.
    Protože je to unikátní zbraň, její název se nepřekládá.
    Přeji příjemnou hru

    Zdravím Rosalie19,
    psací brk vyrábí v Pérovém ateliéru orel.
    Přeji příjemnou hru
     
    Naposledy upraveno: 15/9/20
  11. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Není jich zrovna málo k dodání: 75 brků, výroba dlouhá na trhu prázdno, občas nějaký vyletí z bedny, no třeba má někdo zásoby.
     
    maribeja tohle ocenil(a).
  12. -Jara05-

    -Jara05- Hvězda fóra

    Krocan = krůta ? Krocani jsou šlechtěnci.

    Brků ve stodole 220, ale na trh dodávat nebudu, jak píše Pitrýsek47 - výroba moc dlouhá.
     
  13. maurehata

    maurehata Osvícený autor

    Mám 917 brků, z toho by už možná mohl být celý orel :D. Ovšem odměny mi přijdou slabé. Ale co, stejně to splním, já prostě plním všecko.
     
  14. Chirroben

    Chirroben Perspektivní autor

    Zdravím -Jara05-,
    základní zvíře ve hře je krocan, šlechtěnci jsou pak krocani a krůty.
    Přeji příjemnou hru

    P.S. Omlouvám se za dezinformaci, je to opravdu krůta, takže krocan = krůta v této akci
     
    Naposledy upraveno: 15/9/20
  15. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Takze tech padatek ze stromu potrebuju na rozpestovani kytek a 400 do ukolu a jinak nic? Jen ze pak muzu stromy uz vynechat a delat jen rostliny - kdyby nahodou byl bonus... nebo ject napul plochy kytka/strom, ale kdo vi jak to bude padat...
     
  16. Miloslav11

    Miloslav11 Perspektivní autor

    Přátelé, kamarádi:D. Nevím, zda "krocan" by neměla být jen "krůta":(. Každopádně superkrmiva nejspíš schovám na něco lepšího:);):p.
     
  17. Farmářka_X

    Farmářka_X Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj všichni - jelikož poslední dobou dochází k úpravám některých názvů ve hře a nevíme zda tyto změny budou konečné, tak v tuto chvíli budeme do úkolu dodávat krůtu.

    Přeji fajn hru
     
  18. hanči54

    hanči54 Stálice fóra

    kovadlina(stromy)-135+400=535,kladivo(rostliny)-90+600+600=1290,čepel-2175+2240+2175=6590,štít-2175+2175+2175=6525.Ještě to někdo zkontrlujte,ale mělo by to být dobře.Opravila jsem padátka,protože se nenásobí,ale je daný počet na 5ks.
     
    Naposledy upraveno: 16/9/20
  19. Peto121

    Peto121 Ikona fóra

    Tých rastlín nie je mnoho,ale padátok nechcú málo!
    PS:to kladivo - to je sekera! a hodne veľká a ostrá!;)
     
  20. ezzra

    ezzra Hrabě fóra

    Pekny sviatocny den vsetkym..no Ingridu mam sice rada,ale tentokrat odmeny neoslovili a ja uz to tajomno nemusim,,sice netreba toho vela,,,ale necham si este pauzu,,budem syslit obrie stromy a sezona mi staci:pxDnech sa vam dari..
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.