Rajčeho výprava (12.10. - 17.10.2023) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 11/10/23.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. vbaburek

    vbaburek Perspektivní autor

    Mám problém, mám aktivované políčko 14 trezoru, myslím, že bych měla jít na políčko pod stočené schody, mám 30 narcisů z požadovaných 20, bohužel mi nejde odemknout, nemáte někdo stejný problém?
     
  2. dinoalesi

    dinoalesi Dozorce fóra

    vbaburek
    Máš aktivované políčko č. 6 v Květinářství? Před chvíli jsme to řešili ;)
    Koukni tady Skali vysvětluje, jak zjistit kam dodávat;)

    Z Květinářství se zaktivováním pole č. 6 dostane hráč do Trezoru na pole č. 14.
    Ze Skleníku se zaktivováním pole č. 1 dostane hráč do Trezoru na pole č. 5.
     
    Naposledy upraveno: 13/10/23
  3. vbaburek

    vbaburek Perspektivní autor

    • Nepiš více příspěvků bezprostředně za sebou. Pokud chceš ještě něco doplnit, použij u již napsaného příspěvku možnost "upravit". Děkuji Skali
    dole druhé políčko zleva?

    ***sloučeny příspěvky
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 13/10/23
    maribeja a dinoalesi tohle ocenili.
  4. dinoalesi

    dinoalesi Dozorce fóra

    vbaburek
    Nemáš zač, hlavně, že pomohlo :)
    Jen si buď sluč příspěvky dohromady a nebo ten jeden smázni, psát pod sebe víc příspěvků se nesmí ;)

    Edit: Trezor prozkoumán do posledního koutečku :)

    [​IMG]

    Užijte si víkend, já budu připravovat zahrádku na zimu, když nám má ten krásný podzim končit ;)
     
    Naposledy upraveno: 13/10/23
  5. -Jara05-

    -Jara05- Hvězda fóra

    dinoalesi - nezapomněla jsi sklidit květinu v květináči??

    Také jsem už Rajčeho výpravu zvládla, přeji všem pěkný večer!!
     
  6. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    -Jara05- pravdu díš, nejspíš zapomněla, tam jsou vrtulky. Škoda je tam nechat ležet :)

    zapomněla.png
     
  7. goldedawn

    goldedawn Znalec fóra

    Dobré ranko,tak ještě dodám 6 narcisů a hotovo.No kdybych neměla nasazené antibiotika,tak bych se s tím párala déle.;);)
     
  8. burds

    burds Titán fóra

    Akce hotova.Tedˇjen sbírat vrtulky
     
  9. bačkora85

    bačkora85 Veterán fóra

    [​IMG]

    Dobré ráno, tak "Rajčeho výprava" pro mne také hotová ;). Za mě skvělá akcička :). Hezký víkend všem ;)
     
  10. k.vitek

    k.vitek Titán fóra

    Tak to mám zpoždění, když už někteří hlásíte konec :D Ale chybí mi už jen 30 ks narcisů... tak to je na 2x sklizeň. To zmáknu.

    Časomíra do konce akce 85 hod.
     
  11. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Brzy ráno akce hotová, vyzvednutá Pikolka a už jen budu vyzvedávat zuzi ;)
     
  12. dinoalesi

    dinoalesi Dozorce fóra

    -Jara05-, Skali
    Díky děvčata za upozornění.... :inlove: to ta bubu kytka, jsem se jí lekla a rychle kolem ní proběhla :D
    Gratulka všem co mají splněno a ostatní to jistě taky brzy zvládnou ;)
     
  13. dasa1143

    dasa1143 Ikona fóra

    Mám málo nemrtvých ovcí a jiná děsivá zvířata šlechtit nejdou, mám smůlu:(
     
    k.vitek, maribeja a -Jara05- tohle ocenili.
  14. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    dasa1143, tak dej stáje na plochu, SK, nějaký bonus na zvěř a budou přibývat, taky někdy skáčou z bedýnek.

    Mám hotovo.
     
    Naposledy upraveno: 14/10/23
  15. dasa1143

    dasa1143 Ikona fóra

    To jsem hned udělala ale bohužel mám jenom čtyři a na další není nic napěstováno.:(
     
    -Jara05- a kytka50 tohle ocenili.
  16. Kytka2001

    Kytka2001 Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    daso1143
    Ještě můžeš zkusit aktivaci nějakých těch Boosterů úplňkové sklizně upload_2023-10-14_21-3-7.png (dává +2 ze sklizně úplňkových předmětů tedy i z chlévů -pozor aktivovat postupně, nikoli najednou!).
    A pokud nemáš krmivo (a zdroje pro jeho výrobu), zkus obětovat SK (růst bude trvat kratší dobu, to je další výhoda).
    Pokud obětuješ např. 10 boosterů, budeš mít zisk z jednoho chlévu 1+20 = 21 každých 1:55 (samozřejmě dobu kratší, pokud využiješ nějakých urychlovadel pro chlévy - ze stonku, z řemeslných předmětů do zlatého slotu či z dekorací - možností je přehršel).
    Tak docílíš toho, že můžeš mít poměrně rychle celkem dost nemrtvých ovcí pro šlechtění...
     
  17. kytka50

    kytka50 Expert fóra

    Nemrtvé ovce jsem nasadila ihned po otevření Děsivky.Momentální stav 2 190,jenže nejdou prodat.Jak radí Kytka2001 použila jsem všechny sloty.K akci abych nebyla mimo téma.Čekám na Den slev,došlechtím zbytek jsem teprve v plovině.
     
  18. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Za hodinku sklidím poslední narcisy do akce a pak už budu v klidu sbírat vrtulky. Ale narcisy taky, každý bodík a krejcar navíc se hodí :)
     
  19. rosnička007

    rosnička007 Stálice fóra

    Je hotovo a už jen otevírat budíky.potěšilo mě a chválím,že z bedýnky mám i wendiga.Tak to přeji i ostatním.;):)
     
  20. sovicka64

    sovicka64 Dozorce fóra

    Dobre ranko :) Ja mam tiez od vcera hotovo a uz len si tak zobkam ak nezaspim ako vcera vecer. Len na chvilku si lahnem k Tv a ta chvilka trva do rana xDxDxD
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.