Rajčeho výprava (12.10. - 17.10.2023) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 11/10/23.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. dinoalesi

    dinoalesi Dozorce fóra

    Ahojte, tak konečně nám funguje fórum, to měli modíci aspoň klídek :D
    Stonek připraven na ranní sklizeň a nezbývá než čekat na narcisy ;)

    [​IMG]

    Pěkná akcička, takových víc by vůbec neškodilo xD
    Pohodový den :)
     
  2. burds

    burds Titán fóra

    Já totéž čekám mna narcisy
     
  3. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Tak jsem nakonec to správné políčko našla a není to jednička, již vše dodáno a čekám 5 hod. na narcisy ;)
     
  4. kutilka70

    kutilka70 Hvězda fóra

    Květinářství mám celé hotové a skleník jsem udělala jen po pole s narcisy, ostatní zkusím počkat jestli náhodou nebude akce na SK ;)
     
  5. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Nikdy není pro vstup jednička. To jsou jen orientační čísla na políčka s odměnou.
    Narcisy rostou.
     
  6. bačkora85

    bačkora85 Veterán fóra

    [​IMG]

    Ahoj, tak stoneček už fachčí ;). Teď hlavně nezapomínat odklikávat narcisy :). Jinak akce super, takových by se mi i více líbilo :p.
    Všem fajn hru ;):)
     
  7. marketka47

    marketka47 Dozorce fóra

    Tak zase tápu,kde mám v šlechtícím domku hledat ty nemrtvé ovce z kterých mohu vyšlechtit ty oranžové odznaky na otevření políček? Prosím vysvětlete mi to někdo,jsem z toho mimo,děkuji moc

    RE: Tak už jsem po dlouhé době na to přišla,kde jsou,nedalo mi to tak jsem je našla děkuji za snahu
     
    Naposledy upraveno: 12/10/23
  8. satelit

    satelit Hvězda fóra

  9. goldedawn

    goldedawn Znalec fóra

    Ahoj,tak stonek mám a narcisy budu asi zapomínat.xDxDxD
     
  10. panda1183674

    panda1183674 Aktivní autor

    Drevulka - normálně moc nereaguji, ale tady mi to nedá. Kdyby nebylo moderátorů a hráčů, kteří se podělí o své postřehy a rady, tak jsem minulou akci kvůli mému pozdnímu začátku nedokončila. Moderátor Kytka dobře poradil/a a napadalo mi dostatek padátek. A počty - vždy se někdo najde, kdo to spočítá a dá k dispozici. Navíc poslední dobou modíci čelili stížnostem, když nejela farma kvůli útokům. A vždy trpělivě vysvětlí. Tímto jim i hráčům moc děkuji za to, co pro nás ostatní dělají
    Abych nebyla OT - vložím pár odznaků a počkám si na víkend, bylo by fajn, kdyby byla slevová akce
     
    Naposledy upraveno: 12/10/23
  11. k.vitek

    k.vitek Titán fóra

    Není možná o_O jsem se prošlechtila do Trezoru?!! Že by? Mám aktivované 3 květináče a teď už nesmím zapomínat sklízet květináče co 5 hodin a "vyzobávat" Trezor.
    Větev na Stonku aktivována

    Časomíra do konce akce 120 hod.
     
  12. mzeleznikova

    mzeleznikova Perspektivní autor

    přeji všem krásné ráno tak sem se dostala do trezoru mám odemknuto pod schody až po bednu piccolo a ted mám problém všechny políčka jsou zamčený nevím kudy dál co dělám špatně poradí mě někdo ?
     
  13. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    mzeleznikova - ahoj, když si umístíš kurzor myši vlevo nahoru, zobrazí se ti cesta a to Rajče ti ukazuje, které políčko máš odemknout :)

    rajjče.png (ilustrační obrázek)

    Edit: ano, je potřeba mít v květinářství otevřené i ty druhé (č.6) :)
     
  14. mzeleznikova

    mzeleznikova Perspektivní autor

    skali díky moc zapoměla sem v květinářství otevřít druhé dveře jsem prostě trubka
     
    Naposledy upraveno: 13/10/23
    Skali tohle ocenil(a).
  15. kutilka70

    kutilka70 Hvězda fóra

    Ahoj. Další pokračování šlechění bude až v neděli za 1SK :p Ríša zatím prozkoumává trezor z levé strany ;)
    [​IMG]
    Do té doby nasbírám potřebné narcisy na pravou stranu trezoru, tam zatím nemohu :music:
     
  16. -popelka1-

    -popelka1- Vycházející hvězda fóra

    Dobrý den Skali v trezoru mně to pustilo otevřít 5,6,9,11,12,15.
    Mám jěšte narcisy a už nc nejde otevřít díky za radu.
     
    maribeja tohle ocenil(a).
  17. dinoalesi

    dinoalesi Dozorce fóra

    -popelka1-
    Sice nejsem Skali, ale snad to nebude vadit....
    Máš ve Skleníku splněné okénko č.1 a v Květinářství č. 6 (nevím, přesně které dveře k tomu patří)? Druhá strana v Trezoru se začíná od políčka č.14 ;)

    Edit: Teď koukám na post od kutilka70, že k tomu patří to Květinářství, takže zkontroluj, zda máš otevřené dveře č. 6.
     
    Naposledy upraveno: 13/10/23
    Skali, bačkora85 a kutilka70 tohle ocenili.
  18. kutilka70

    kutilka70 Hvězda fóra

    dinoalesi
    Domnívá se, že v trezoru se začíná tam, kde jsi otevřela dveře. Já třeba dveře ve skleníku ještě otevřené nemám a tak v trezoru mi to pustilo jen na levou stranu. Na pravou si musím počkat ;)

    Jinak hráčce -popelka1- jsem už písla holoubka a zjistila kde je chyba :)
     
    raddre a bačkora85 tohle ocenili.
  19. dinoalesi

    dinoalesi Dozorce fóra

    kutilka70
    Řekla bych, že to jsou ty padací dveře, je tam vidět i modré schodiště, ale jelikož už mám vše otevřeno, tak jsem nevěděla které patří k danému schodišti a všimla jsem si až u tvého příspěvku ;)
     
  20. kocieva

    kocieva Mistr fóra

    Ještě tu chybí čtvrtá místnost.
    (To byl pokus o vtip.)
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.