Protěžové údolí / Diskuse

Diskuze na fóru 'Diskuse o hře' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 6/12/22.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. polacka

    polacka Vévoda fóra

    Bedlivé_oko, no nevím, na rýče stále čekám a to mám již čekanku. Možná právě proto stále čekám až začnou padat. Spíš si myslím, že je to v nastavení. Někomu padají a jinému ne. :mad:
     
    -Jara05- tohle ocenil(a).
  2. Bedlivé_oko

    Bedlivé_oko Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    ahoj polacka,

    padání je dílem náhody a náhoda je pro všechny stejná. Je to jako sportka ... někdo má štěstí větší a někdo menší.
     
  3. kulička

    kulička Rádoby autor

    V těchto dnech jsem si všimla, že se mi výroba v konvektoru u 52 kousků řeziva, humusu a sady nářadí zvýšila ze 4 na 8 hodin. To se mi zvýšilo při postupu na 36. level? Máme ještě jednu rodinnou farmu, kde jsme v 35. levelu a tam je výroba 52 kousků na 4 hodinách. Děkuji už předem za vysvětlení.
     
  4. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    kulička, asi ti došlo prémium ;)
     
    lacrima tohle ocenil(a).
  5. Bedlivé_oko

    Bedlivé_oko Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    ahojda kulička a evoku57,
    ne asi ale určitě Premium+ zkracuje dobu výroby v alpách na polovinu více info zde
     
    bačkora85 a lacrima tohle ocenili.
  6. kulička

    kulička Rádoby autor

    Bedlivé_oko a evoku57 děkuji moc. To mě vůbec nenapadlo. Skončila mi platnost platební karty, mám novou, kterou systém nezná. Ještě jednou děkuji a jdu na to. :D
     
  7. lenusinka1993

    lenusinka1993 Zelenáč fóra

    Dobrý den ,už několikátý den se mi nechce načíst protěžové údolí jinak zbytek funguje jak má nevíte kde by mohl být problém děkuji
     
  8. Kytka2001

    Kytka2001 Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj lenusinko1993
    Takhle na dálku to lze těžko posoudit (sám problémy nemám). Pokud se tak děje při hře v Unity klientu, potom mohu doporučit to jednak zkusit v některém z prohlížečů (ideálně v anonymním režimu) nebo Unity klient odinstalovat a znova nainstalovat.
    Může stačit i pouhé vypnutí/zapnutí, protože při delší nečinnosti dochází zejména u Unity klienta k zamrzání hry (zvláště pokud je mezitím připravena nějaká aktualizace).
    Napiš prosím, v čem hraješ, zítra se pokusím pomoci nalézt řešení...
     
    -Jara05- tohle ocenil(a).
  9. lenusinka1993

    lenusinka1993 Zelenáč fóra

    ahoj kytka2001
    psala jsem na podporu a tak mi poradili abych zkusila jiný prohlížeč než normálně používám a konečně mi to funguje. jinak jsem používala prohlížeč microsoft edge a ted jsem zkusila google chrom a zase to funguje
     
    -Jara05- tohle ocenil(a).
  10. kocieva

    kocieva Mistr fóra

    Pěkné pondělní odpoledne všem. Tak jsem zjistila, vlastně kolega Šimon2017, pěkně vypečené Protěžové údolí, rozšířil si Severní lesy (má tam teď 35 stromečků) a Šarlota po něm chce již 35 jantarů, přitom!!! sklidí celý sad (4 meruňky, korejská, mandžuská + 14 modřínů, alpský, evropský, sibiřský + 4 jedle stříbrné +3 višně +2 třešně + 8 buků, americký, trpasličí) a co mu vypadne? 23 jantarů. To vytvořila snad jenom umělá inteligence. A ještě k tomu mu z konektoru (40 hod.) vypadlo 400 ABZ, 3 instantní stromky a 12(?) výhonkovačů.
     
    Naposledy upraveno: 2/9/24
  11. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    kocieva
    Tohle už jsme tady diskutovali před časem.Z každým dalším rozšířením jsou trhovci čímdál víc nenažranější.Bohužel ale tomu není moc uzpůsobeno vypadávání předmětů.Proč asi,že?!?:wuerg: Jinak nevidím rozumnej důvod,proč bych měl pokračovat s rozšiřováním ploch!
    Mohl bych porosit někoho aby sem dal obrázek poptávky Svištíka ve 41 LV !
    Můj chce pořád jenom 16 košíků!
    [​IMG]

    pezt Díky moc!
     
    Naposledy upraveno: 2/9/24
  12. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj kaolín11
    To bylo asi myšleno na mě xD
    Asi za hodinu a tři čtvrtě se mi obnoví, tak to sem dám ;)
     
  13. dinoalesi

    dinoalesi Dozorce fóra

    Nazdárek vespolek, zdá se mi to a nebo od lvl 39 vypadávají míň i košíky, jantary ty padají mizerně už dlouho, ale s košíky to celkem šlo, ovšem posední dobou je to ouvej, zeby to bylo jen u mě:music:... nešlo by, prosím, povolit kohoutky... předem díky :pxD
     
  14. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Tak tady je ten svišť

    Screenshot_1.png

    Košíky padají celkem dost
    Hlavně je potřeba udržovat padátka ve stejném poměru, květinový věneček a kvetoucí větev, potom není problém s tím, že mi jedno padátko chybí a druhého mám téměř 300.
    To platí i pro plody stromů, udržovat stejný poměr, potom to systém pěkně střídá a nestává se že mi něco extra chybí.
     
    Naposledy upraveno: 2/9/24
  15. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Hmm,to by mně zajímalo,jak mám udržovat padátka ve stejném poměru ?!? Asi jedině schovat věnce v popelnici!:wuerg::cry:
    [​IMG]
    Ale tož jinak je to vyrovnané!xD
     
  16. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Screenshot_2.png

    Přesně o tom to je, bohužel taky neustále vyhazuji do popelnice, všechno, teda krom Jantaru, toho se mi nedostává pořád.
     
  17. dinoalesi

    dinoalesi Dozorce fóra

    No tak u mě košíky s jantary velmi vyrovnané xDxDxD
    [​IMG]
    Nicméně jsi mě teď pezte přivedl na myšlenku, zkusit takový testík.... vydržet to, nedodávat nějakou dobu košíky a jantary trhovcům, nasyslit je na hromádku, jestli pak ta hromada nebude přitahovat o to víc další (čímž myslím více vypadávat).... asi je to blbost, ale jeden nikdy neví - podle vzoru nezkusíš-nevíš.... jen vydržet to nedodávat, to bude těžké...:music:xD
     
  18. ašada01

    ašada01 Polobůh fóra

    Zkusmo jsem si pořídila Lesníka. Pokud zadám Dřevorubce, píše mi to Pokácej všechny stromy najednou. Pokácí jen zralé stromy, nebo opravdu všechny? Nemám odvahu to zkusit :p.
     
    -Jara05- tohle ocenil(a).
  19. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj ašada01, klidně vyzkoušej :). Hlavně nesmí být zatrženo toto políčko. Pak by to sfouklo úplně všechno.



    upload_2024-9-3_19-16-19.png

    Jo a samozřejmě chceš zvolit tuto nabídku.

    upload_2024-9-3_19-19-50.png




    Ať vás síla provází na všech cestách
     
  20. ašada01

    ašada01 Polobůh fóra

    -Jara05- a Dave Lister tohle ocenili.