Protěžové údolí / Diskuse

Diskuze na fóru 'Diskuse o hře' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 6/12/22.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. jan.svatek

    jan.svatek Titán fóra

    Tak Alice, pápá...
    [​IMG]
    A na návsi opět vymeteno...
    [​IMG]
    Už teď se mi stýská po těch odměnách z Návsi...;):p
     
  2. dinoalesi

    dinoalesi Dozorce fóra

    Utichlo náměs... vlastně návsí i u mě.... taky bych brala, kdyby se k nám Alice s Janem zase vrátili :)
    [​IMG]
     
  3. minnie30

    minnie30 Stálice fóra

    ahoj, aktivovala som si na ceste múdrosti ansu marhuľu, neviem však, kde ju vyrobím, aby som ju dala na plochu. Ďakujem za radu :)
     
  4. Bedlivé_oko

    Bedlivé_oko Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    ahoj minnie30,
    vyrobíš ve výrobní stanici / tesařství - viz FAQ nebo FAQ SK
     
    -Jara05- a minnie30 tohle ocenili.
  5. minnie30

    minnie30 Stálice fóra

    Bedlivé_oko ďakujem, ale mne sa tam vôbec nezobrazuje. stále sa mi zobrazujú len tie 4 stromy
     
    Naposledy upraveno: 17/12/23
  6. Farmářka_X

    Farmářka_X Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    minnie30 - je potřeba stromky rozkliknout a zvolit si potřebný
    upload_2023-12-17_15-59-29.png

    Přeji hezký den
     
    -Jara05- a minnie30 tohle ocenili.
  7. minnie30

    minnie30 Stálice fóra

  8. ašada01

    ašada01 Polobůh fóra

    Už nejméně týden mi nevypadly ani jedny kleště. Před tím jsem jich měla tolik, že jsem občas i vyhazovala. Je na tom někdo stejně?
     
  9. dinoalesi

    dinoalesi Dozorce fóra

    ašada01
    Ahoj, jsem na tom podobně, už docela dlouhou dobu.... taky jsem jich mívala velkou zásobu a najednou začalo ubývat a ubývat, až jsem se dostala na nulu.... naštěstí sice neprší ale alespoň kape a tak mi vždycky na jeden stromek, který potřebuju doplnit, spadnou.... ovšem balancuju na hraně :oops:
     
  10. polacka

    polacka Vévoda fóra

    Celkově přestalo všechno padat. Jsem ve všem na nule, krom klíčů. Už to nehrotím, mám dodám, nemám nic se neděje. Akorát mi vadí, když mám někam používat padátka, tak by jich mělo být dostatek. Chápu, že něčeho bude víc, něčeho míň, ale aby nebylo nic ? Dokonce mám nedostatek kmenů a stromy kácím pravidelně. Můj cíl je otevřít plochu na dekorky a s protěžovým končím.
     
    -Jara05-, evainfo a mrkvicka9 tohle ocenili.
  11. jan.svatek

    jan.svatek Titán fóra

    Tak další level za mnou...
    [​IMG]
    ...a vzhůru za dalším!
     
  12. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    No jo je to tak ;)

    Screenshot_3.png

    Ti dva rychlíci mě lehce znervózňují :p
     
  13. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Zdravím
    No paráda, už se sypou i hrabičkyo_O

    Screenshot_1.png
     
  14. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Dneska jsem si dal takovej menší maratón.Potřeboval sem vyrobit 2 odznaky 3.Takže sem celej den pěstoval houby,z nich vyrobil 4x odznak 2 a pak z prvosenky 2x odznak 3.Trhovci to naštěstí nezaznamenali.Přebytek hub, v počtu asi čtyř kusů sem hodil do popelnice!8)
    Takže opět vše vylepšeno na maximum!:)
     
  15. ašada01

    ašada01 Polobůh fóra

    Také jsem poslední dva dny zanedbávala trh, měla jsem vyrobit 4x rostlinný odznak 3 (tzn. před tím 8x1 + 8x2). Právě jsem dokončila, ale Šedák to nechce ani po restartu vzít na vědomí. Tak ještě počkám do večera, jestli se neumoudří a pak asi napíšu na podporu.
     
  16. kocieva

    kocieva Mistr fóra

    Zdravím a pěkné odpoledne přeji.
    Ašada01, zajímavé, u mě to bylo podobně, také jsem měla dojem, že už jsem 4 odznaky 3 vyrobila, ale Šedák nic, tak jsem mu vyrobila ještě jeden a byl spokojený a obdaroval mě.

    Kaolín11, každý to bere, jak mu to vyhovuje, já např. nemám žádnou rostlinku úplně ve všem vylepšenou, kromě alpské růže, houby, protěže, lipnice (ale jen něco) a u stromů podobně, např. zvýšení stupně růstu u stromu nepotřebuji, někdy, když už mám dostatek ovoce, strom zbourám uprostřed růstu a zasadím potřebnější, podle zákazníků. Každý den je pohostím minimálně 3x, i Papušíka (bonbónky kupuji) a vždy mám pro ně zboží, podařilo se mi už nastřádat kmeny, kterých jsem měla pořád nedostatek, teď už mám plné sklady stromků a rostlinek, přes den alpskou růži a prvosenku lysou, na noc dlouhodobky proložené houbami.
    Přeji, ať nás ta hra stále baví.

    Edit:
    Zjistila jsem, když zákazníkům nabízím větší sortiment stromů, tak tolik ovoce nepožadují, a tolik ovoce vždy na skladu mám, instantní stromy mám jenom z odměn od zákazníků a jednou měsíčně při zakoupení Premia plus.
     
    Naposledy upraveno: 6/1/24
  17. ašada01

    ašada01 Polobůh fóra

    kocieva

    Jenže já prokazatelně ve stodole mám 4ks. Před tím, než mi Šedák zadal úkol, jsem měla stav odznaků 0-0-0.
     
    kocieva tohle ocenil(a).
  18. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    kocieva
    Také jsem do určité doby pěstoval úplně všechno.Jak ale začaly přibejvat nové a nové stromy s plodinama,tak už se to nedalo zvládat. Každej máme to svý "náhodný číslo" na farmě bohužel jiný! Nyní si jedu v poklidu 3 stromy s jednou plodinou a ještě u toho stíhám vše vylepšovat na maximum.( u plodin jednou za čas jedu i houby).Přebytky odznaků arboristy a stromy s plodinama co nepěstuju(odměny trhovců) hážu do recyklace! Když píšeš,že všechny své zákazníky obdaruješ 3x za den,tak to zřejmě moc v poklidu nejedeš. Jen uspokojit Šarlotu vyžaduje ohromné úsilí.Bez instantních stromů to asi nejde !?! Na mé farmě jsem rád,když ji "uspokojím" jednou,maximálně 2x!
    Jak již sem psal jinde,jenom vidina kompletního rozšíření slunečního vrchu,mě ještě drží v Alpách!:wuerg:
    Tak ať se také daří a hra baví!;)
     
  19. zlatka2470

    zlatka2470 Pisálek fóra

    Do hry EDELWENISS sa nemozem dostat .Vzdy mi vypne celu farmeramu. DAKUJEM
     
    -Jara05- tohle ocenil(a).
  20. radyn.m

    radyn.m Komisař fóra

    Tož já pro změnu kytky raděj už ani nevylepšuju. Nestojím o zástupy anarchisticky založených kytek xD. Stačí co dokáže při "šikovném" zasazení provést alpská růže :D....
    (vylepšeným hřibem přidávám +1, růží zkracuju čas. Ostatní nechávám tak aby nic neovlivňovali)
    Občas do Alp lezu jen když si náhodou vzpomenu, takže zatím 26LV a kousek. Tak za měsíc, či spíš dva bude 27 :music:. Taky mne u teho drží jen potunění Slunečnicového vrchu 8).
    Ps: jo, kdyby se dala vylepšení vrátit kdykoliv zpět vyjmutím odznaků a jejich navrácením do skladu, tož to by byla jiná :)
     
    Naposledy upraveno: 6/1/24