Protěžové údolí / Diskuse

Diskuze na fóru 'Diskuse o hře' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 6/12/22.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Dáda324

    Dáda324 Perspektivní autor

    Na návsi v Protěžovém údolí mám úkol: Navyš kapacitu skladiště Spotřební zboží. To jsem udělala, ale úkol se tváří jako nesplněný. A teď už kapacitu nemohu znovu navýšit. Co s tím?
     
  2. Kytka2001

    Kytka2001 Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj Dáda324
    Jde o úkol toho panďuláka vpravo nebo vlevo?
    Jaké je číslo toho úkolu?
    Jsi si jista, že jsi splnila ten úkol až v okamžiku jeho zadání? Pokud jsi jej provedla dříve, potom máš smolíka a musíš počkat na level, umožňující další rozšíření...
    Pro bližší seznámení s tvým problémem potřebuji odpovědi na výše položené otázky, věšteckou kouli nemám...;)
     
    radyn.m a -Jara05- tohle ocenili.
  3. Dáda324

    Dáda324 Perspektivní autor

    Kytka2001
    Alice Kamzíková vlevo, úkol č.23.
    Splnila jsem samozřejmě až po zadání úkolu (j mi jasné, že co splním předtím se mi nezapočítává).
     
    -Jara05- tohle ocenil(a).
  4. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Dáda324 - zdravím, přesné zadání úkolu zní : Zvyš: Kapacitu skladiště - Spotřební zboží na level 4
    - tedy na ten nejvyšší možný počet 5000 ks. A to je možné v levelu 28. Tak nevím, na kolik máš navýšeno a v jakém levelu jsi :)

    rozšíření kapacity spotřebzboží.png
     
    radyn.m a -Jara05- tohle ocenili.
  5. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Dneska jsem nedostal dárek v alpách.Je něco u mně špatně?!?
    [​IMG]
    Na druhé ploše vše OK.
    [​IMG]
    Předem dík za objasnění záhady!
     
    -Jara05- tohle ocenil(a).
  6. Kytka2001

    Kytka2001 Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj kaolín11
    Tohle se mi již taky stalo. Mám dojem, že to souvisí s tím, že jsem měl zakoupený (nyní v tvém případě možná za tu jednu rama minci jako omluvnou odměnu) nějaký ten kratší balíček sběrače (ten odměnu nedává) a zrovna to padlo do okamžiku, kdy právě došel ten opakující se pomocník (i když by se asi měl automaticky obnovit - je to záhada)...
    V každém případě informaci, v čem je jádro pudla, budeš muset požadovat od technické podpory... věšteckou kouli nemám...;)
     
    -Jara05- tohle ocenil(a).
  7. Dáda324

    Dáda324 Perspektivní autor

    Kytka 2001
    Tak mně se tam ukazuje POUZE : Navyš kapacitu skladiště: Spotřební zboží
     
  8. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj Dáda324

    Bohužel ve hře to není úplně dobře popsáno, bude to opraveno.
    V našem FAQ je to ovšem napsáno. Náves

    Ahoj kaolín11

    Měl jsem obdobný problém souviselo to s tím že skončilo předplatné, ale přitom ti běžely další získaní pomocníci bokem, ale systém čeká na koupení dalších pomocníků.
    Tohle lze vyřešit pouze přes herní podporu, jak psal kolega výše.
    Systém si bohužel neumí poradit s těmito vychytávkami :p
     
    -Jara05- tohle ocenil(a).
  9. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Díky za upřesnění.Na podporu ale psát nebudu.Tohle by snad měl vyřešit RT! Než něco vytvořím,tak si zkontroluji,jestli to funguje.o_O
    Jinak jestli tomu dobře rozumím,problém se vyřeší sám,zakoupením pomocníků?!?Co se pak stane po 21 dnech?!? Nedojde opět ke stejnému problému?!?Jestli si dobře pamatuji,pomocníci zdarma byli na 168 hodin.:wuerg:
    Od začátku spuštění Alp,mi tak připadá,že pomocníci jsou spíše za trest,než na ulehčení hry!:wuerg:
     
    -Jara05- tohle ocenil(a).
  10. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Pomocníky vůbec nekupuji, jen ten na 48 hodin pro třetí recyklaci a nemám žádný problém:). Když jsem měla darované, tak to bylo pro zlost, rostliny jsem sklízela ručně, bo mi to první sklidilo hřiby a pak až to ostatní. Jedu na dvou farmách a úplně v pohodě vše ručně, spíš mne otravuje zadávání do mlýna a stromy se semínky, to je stále dokola, aby mlýn nestál
     
  11. kytička62

    kytička62 Aktivní autor

    S Protěžovým údolím teprve začínám, celkem jsem to zatím pochopila, ale nemůžu přijít jak v Severních lesích otevřít další pole na pěstování, píše mi to: máš všechny nezbytnosti k otevření tohohle políčka: ale kde to otevřít pořád nevím , díky
     
  12. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj kytička62

    Je potřeba kliknout vedle spící sovy na ten trs trávy.
     
  13. kytička62

    kytička62 Aktivní autor

    já věděla že to bude nějaká blbost , ale klikala jsem všude a pořád to nešlo, ještě bych se chtěla zeptat kde vyrobím běžné řezivo a kvalitní humus
     
  14. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

  15. kytička62

    kytička62 Aktivní autor

    Ráno jsem pole odemkla a než jsem si vyrobila stromy už to nejde, sova píše že to jde a když kliknu na trávu tak mi zas něco chybí jsem v levelu 7
     
  16. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    kytička62

    První část plochy lze odemknout v 5 levelu a další část plochy lze odemknout v 10 levelu.
     
    -Jara05- tohle ocenil(a).
  17. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Zdravím
    Tak co je :p

    Screenshot_1.png
     
  18. bačkora85

    bačkora85 Baron fóra

    pezt ... na tebe opravdu sedí věta: "Vedeš si vážně skvěle !" ... gratulka ;)
     
  19. jan.svatek

    jan.svatek Titán fóra

    Přepište dějiny...
    [​IMG]
    ...rozšířil jsem Slunečnicové údolí!:D
     
  20. dinoalesi

    dinoalesi Dozorce fóra

    Krásnou, zasněženou, bronzovou, adventní neděli :)

    [​IMG] ...co k tomu říct, to se fakt nepovedlo :wuerg::cry:xD
    Poslední dobou odhadem tak z 80% vypadávají z konvertoru samé šmakulády a body nikde -.-
    Naštěstí cukrátko to zachránilo a tak můžu slaviíííít :D

    [​IMG]

    [​IMG]