Procházka do nebe (5.7. - 11.7.2023) / Diskuse

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 4/7/23.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Mavi.U. - ahoj, zkus mrknout v debatní sekci do vlákna Jak na "vypadávátka" - rady a zkušenosti

    Nejdůležitější je mít na co nejvíce % splněnou runu Živoucí legenda a vyšlechtit si nějakou tu rostlinku ve skleníku na zkrácení doby růstu. O všem se dočteš ve zmiňovaném vlákně ;)
     
  2. smoulinek123

    smoulinek123 Hrabě fóra

    Zdravím,tak dorte mě baví a aspon pro mě to je pohodička a nato šup hotové,bylo potřeba 55 krabic na celu akci,snad jsem to dobře počítal a zapisoval.

    [​IMG]
     
  3. mariana29011979

    mariana29011979 Perspektivní autor

    Tak se mi konečně začalo dařit. S boosterem a papír tužka stihnu všechny 3 dorty a musela jsem změnit strategii kvůli padátkům a taky abych měla boostry. Mám hotovo víc jak 2/3 , tak to snad do konce stihnu.
     
  4. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    2.650 bodů. Už tu zelenou lištu popostrkuju aj očima ;) To bych měla zvládnout, škoda, že nemám víc času, ani podpůrných prostředků, abych vybrala obchod komplet...
     
  5. k.vitek

    k.vitek Titán fóra

    Sousedko, ono se dá pokračovat ve skládání dortů dál? I přes 3.000 bodů?


    Tak, pro dnešní večer vypotřebovaná padátka... takže zas ráno, až napadají ze sklizně na Hlavní louce Růžové krabice... akční kytku už vysévám jen na Divoké louce. A řekla bych, že by to snad mohlo jít do úspěšných 3.000 bodů...

    Aktuální stav 2.585 bodů.

    Časomíra do konce akce 48 hod.
     
  6. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    k.vitek- ahoj, ano, dá se pokračovat v pečení dál ;)
     
  7. INČUČUNA1959

    INČUČUNA1959 Stará škola

    Akci nedodělám a ani mne to nemrzí. Realita ve včelách má přednost a jsem velmi spokojená. Medík je perfektní a je ho dost. Rok péče se povedl. Musela jsem se pochlubit. Tak všem co finišují přeji úspěšné dokončení.
     
  8. 14087

    14087 Hrabě fóra

    Z laskavce vypadlo jen 200 r.krabic, je to opravdu bída, možná ani řádek nebude chjoo :( fakt chybí kousek, ale není do čeho ty dorty balit :p
    [​IMG]
     
  9. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Hotovo, řádek řádí a do žádné cukrárny už dlouho nepůjdu :)
    [​IMG]
     
    Naposledy upraveno: 10/7/23
  10. hroudov

    hroudov Komisař fóra

    tak já jedu na pohodu, nedodělám, počasí je lákavější a nejsou ani klasicky padátka. minule jsem si je nahonila šlechtěním, teď jsem to ještě nezkoušela, ale neva, tak někdy příště ;)
     
  11. ifca0202

    ifca0202 Zelenáč fóra

    Máte někdo problém se skládáním dortů? Mě to nechá složit jeden celý dort a u dalších mě to neukáže buď korpus, polevu nebo tu vrchní ozdobu. Mám tedy jen dvě třetiny dortu.
     
    -Jara05- tohle ocenil(a).
  12. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Naposledy upraveno: 10/7/23
  13. Jara268

    Jara268 Dozorce fóra

    letos nedodělám, DOVOLENÁ (omlouvám se za "křičení", ale už jí potřebuji)... Jára
     
  14. moncicak7070

    moncicak7070 Vévoda fóra

    Tak jsem ještě 3x sestavila dorty, protože zbylo pár kousků rostlin. V reálu dorty nejím, ale tady ty mě baví. Škoda, že se krabice nedají poslat jako celek, ráda bych někomu pomohla, ale bohužel. [​IMG]
     
  15. 14087

    14087 Hrabě fóra

    Vůbec, ale vůbec mě to nebavilo, když nepadají padátka, příště si rozmyslím, jestli do takové akce půjdu.. to už lépe padali v letních hrách a to je akce na Baha, kterou jsem měla brzy hotovou a těším se na další díl příští víkend
    [​IMG]
     
  16. k.vitek

    k.vitek Titán fóra

    Aktuální stav 2.945 bodů.
    "Stojím" na vypadávajících Růžových krabicích. Ale to už teď doťuknout půjde...

    Časomíra do konce akce 27 hod.
     
  17. dasa1143

    dasa1143 Ikona fóra

    . Stonek mám ale poslední dekorace čeká a čeká:p;)
     
  18. janaj

    janaj Velvyslanec fóra

    Prosím jede vám farma? Já se nikam nemůžu dostat. Ani na noťasu ani na mobilu
     
  19. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Zdravím

    O problému se ví, již pracují na opravě
     
  20. .-Amaya-.

    .-Amaya-. Pisálek fóra

    Veru, ani mne nejde ....
     
    INČUČUNA1959 tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.