Procházka do nebe (5.7. - 11.7.2023) / Diskuse

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 4/7/23.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. 14087

    14087 Hrabě fóra

    Do akce jdu, ale rozpěstovávám až teď .. zjistila jsem to až když jsem přišla z práce, včera jsem se nemohla dostat do kalendaře..
    Tak hodně štěstí všem pekařům ;)
     
  2. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Zdravím

    Tak hotovo, ani to moc nebolelo :)
    Nějak jsem to neodhadl a trošku přepěstoval o_O

    Screenshot_1.png
     
  3. .macca.

    .macca. Hrabě fóra

    dinoalesi Nejde a nejde ale to nevadí já si to rozpůlim ale farmu musím mít na pravé straně do leva mi to nejde dát ani šipkama, nakonec to je jedno kde ju budu mít.
     
  4. dinoalesi

    dinoalesi Dozorce fóra

  5. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Šišmarja, já se tu plahočím s prvními pidipoli a jiní mají finíto xD No, taky budu mít hotovo, někdy příště... :)
     
    Naposledy upraveno: 5/7/23
  6. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Také úspěšně rozpěstovávám na velkých polích.:)
     
  7. babina51

    babina51 Veterán fóra

    Tak nic,když to nejde tak nejde.Spotřebuji s tužkou a papírem co mám napěstované a končím.
     
  8. kutilka70

    kutilka70 Dozorce fóra

    Napečeno by bylo :music:
    [​IMG]
     
  9. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj babina51

    A co pořád nejde ?
     
    -Jara05- a babina51 tohle ocenili.
  10. 14087

    14087 Hrabě fóra

    Fíííhááá gratulace hotovsonum :D
     
  11. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    babina51
    Osobně také nemám zkušenosti s výstřižkama,proto všechny podobný akce řeším s programem Lightshot a malování. Zmenším farmu na půl monitoru,na druhou půlku dám malování.Spustím Lightshot a vyberu oblast kopírování a vložím do malování(nevím proč ale na poprvé musím použít CTRL + V ,poté už normálně funguje VLOŽIT).Nemusíš ani mazat,neustále přidáváš do malování nové zkopírované obrázky.Dříve se stímto programem daly přímo umístit i obrázky na fórum.
     
  12. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    babina51, nebo zkus mobil, jak tady hodně farmářů používá. Rychlejší než tužka s papírem a spolehlivější, než program, který zlobí...
     
  13. DANKA722

    DANKA722 Titán fóra

    [​IMG]
    tiež som to bez chyby a bezhlavo odklikala pomocou Nástroja na vystrihovanie, minule som sa snažila aspoň jednu, dve si zapamätať a ostatné načmárať na papier, ale načo sa namáhať a ešte v tomto teple8), no zas aby som úplne nezblbla pri tom PCxD

    zbytok doklikám, v obchode ešte zostala neónka, kupóny, PL z tých zaujímavejších
    nech sa vám darí;)
     
  14. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Njn, pozdě jako vždycky .....
    njn.png :eek:
     
  15. Džejninka73

    Džejninka73 Pilný autor

    prečo si to neodfotiš mobilom ? Ved je to podla mna uplne najjednoduchšie...
     
    -Jara05-, marketka47 a babina51 tohle ocenili.
  16. Bezejmenný

    Bezejmenný Ikona fóra

    Džejninka73 : třeba to bude tím že existujou lidi co mají takzvané obyčejné telefony bez 75 aplikací, fukncí, foťáků a internetů, co umí jen SMS a volání a stačí jim to.
    Já mám třeba telefon za 500 a to neumí vůbec nic ani měnit zvuky, je tam jeden na SMS a druhý na volání.
    Já vím, je to divný a měly by nás už konečně všechny poslat někam do ústavů ale dokud nebude ustanovené zákonem že všichni musí mít ajfouny, fejsbuk a podobný ptákoviny, nikdo mě nedonutí to mít. A asi nebudu sám.
     
  17. Džejninka73

    Džejninka73 Pilný autor

    No dobre ano to je pravda, ked niekomu, napríklad aj mne to už príde uplne bezne že ma (skoro) každý telefon, ktorý má aspon foťák. No asi to teda tak nie je...
     
    Naposledy upraveno: 6/7/23
    babina51, moncicak7070 a -Jara05- tohle ocenili.
  18. wallik68

    wallik68 Vévoda fóra

    tak já jedu pomalu ,fotím si to mobilem jde to rychle ještě jsem nespletla žádný,chtěla jsem ušetřit booster na dort protože to stíhám i v té krátké době ale mě to sežralo 5 boostru na dort i když jsem klikala tu levou,tu kratší dobu
     
  19. moncicak7070

    moncicak7070 Vévoda fóra

    [​IMG]
    Tak hlásím také hotovo, takhle brzy jsem akci hotovou snad nikdy neměla :). Pomohl mobil, ten mi přijde nejrychlejší a nejspolehlivější. Všem co ještě pečou přeji nespálit se o troubu a nespálit se od sluníčka. Už zase pěkně hřeje.
     
  20. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra


    [​IMG] ... hezké ráno všem :) tak ráno jsem začala péct a už je také hotovo .. ani jsem nestihla ochutnat :D


    [​IMG]
     
    Naposledy upraveno: 6/7/23
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.