Procházka do nebe (5.7. - 11.7.2023) / Diskuse

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 4/7/23.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Hlásná trouba

    Hlásná trouba Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    ..:: Procházka do nebe ::..

    [​IMG]

    Začátek akce: 5.7.2023 ve 14:00 hod.
    Konec akce: 11.7.2023 ve 22:00 hod.
    Minimální level: 3
    Obtížnost akce:
    • střední
    Všechny uveřejněné informace vycházejí z testů a je možné že dojde ke změnám po zavedení do hry. Tyto změny naleznete v aktualizovaném FAQ k akci.
    Pro zobrazení FAQ lze rolovat dolů v tomto tématu. Pro zobrazení jednotlivých částí FAQ nebo vstup do diskuze stačí kliknout na požadovanou část FAQ.

    Tak hurá do přípravy dortíků...
    [​IMG]
     
    babina51 a INČUČUNA1959 tohle ocenili.
  2. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Ještě pouvažuji, zda se do akce pustím ;)
     
  3. bačkora85

    bačkora85 Baron fóra

    Ahoj, do akce jdu určitě ;). Skládání dortíků mě baví :). Doufám, že vše půjde dobře a budu mít další řádek na stonečku do sbírky ;). Všem, kdo se do akce pustíte, přeji hodně úspěchů a hlavně fajn hru a radost ze hry ;):). Hezké úterý všem.
     
  4. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Opravdu nemohly bejt dekorace 2x? Můžou mít třeba 500x BZ,když jsou potřeba do řádku!:wuerg:
    Jinak celkem pohoda.Oprášíme PROGRAMY LIGHSHOT a MALOVÁNÍ a dem nato!;)
    Příprava: na divošku dám stromy a na hlavní nějakou rostlinu.
    Tak zejtra na značkách!8)
     
  5. minnie30

    minnie30 Stálice fóra

    na akciu sa teším :) všetkým prajem veľa šťastia , pre istotu si dvakrát skontrolujem, či akcia začala presne včas :)
     
  6. berkaKolchoznice

    berkaKolchoznice Vévoda fóra

    Zítra zapínám troubu ...pokud budu trouba já,mobil to jistí ;)
     
  7. dinoalesi

    dinoalesi Dozorce fóra

    Zdravím vespolek, tak já si úspěšně akci zkomplikovala už včera odpálením kaštaňáků :cry: No co už ono to nějak dopadne i bez nich :wuerg: xD
    Na dorty používám program [​IMG] Kdo by ještě neznal mrkněte na názornou ukázku od pezta sem (doporučuji prostudovat i příspěvky níže);)
    Úspěšné pečení a bacha na připálení, ať se nám daří ;)
     
  8. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Akci pojedu, abych si zahrála, ale jen na hlavní farmě, vedlejší nechám odpočívat, tam je málo SH ;) a klasika, tužka a papír. Už jsou na divošce javory - ještě jsem to změnila na delší stromy
     
    Naposledy upraveno: 4/7/23
  9. INČUČUNA1959

    INČUČUNA1959 Stará škola

    Akci také rozjedu s pomocí tužky a papíru, trochu potrápím pamatováka. Ale žádná sláva to asi nebude.
     
  10. rosnička007

    rosnička007 Vycházející hvězda fóra

    Do pečení dortů se pustím.Uvidím,co zvládnu.Budu mimo dosah 2 dny....V pátek začnu...Nu což,není nad to si od všeho odpočnout. :)
    A pak se snad namlsám. :pxD
     
  11. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Zapnout malování, rozpůlit monitor, zmáčknout PrtScr, pak Ctrl+V a pojede to jak na běžícím páse :)
     
  12. babina51

    babina51 Veterán fóra

    Potřebovala bych poradit.Mám nový PC Windows 11 a nevím jak nastavit výstřižky (dřívější PS stávkuje,tam to šlo bez problémů),ale tady jsem vedle jak ta jedle.Díky za radu. Předtím jsem měla W 10,otevřela jsem přehled kde byly součástí i výstřižky tak jsem klikla a šlo to, ale tady prostě nevím jak dál.Hurá! Zítra bude zatěžkávací zkouška uvidím jak to půjde.
     
    Naposledy upraveno: 4/7/23
  13. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj babina51

    A co máš přesně za problém, nebo co potřebuješ nastavit ?

    Edit: mělo by to fungovat stejně jako ve WIN 10, nebo jsi předtím měla jiný systém ?
     
    Naposledy upraveno: 4/7/23
  14. hanči54

    hanči54 Stálice fóra

    Ahoj,asi to nepůjde spočítat,já nenašla způsob.Tak jedem co to dá a cílem bude stonek.
     
  15. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    babina51

    To znamená, že tam nyní v přehledu programů výstřižky nejsou ?
    Nebo se neotevřou ? nebo co vlastně nejde ?
     
    -Jara05- a babina51 tohle ocenili.
  16. modro.ocko22

    modro.ocko22 Velvyslanec fóra

    Ahoj
    používám mobil,ten je nejrychlejší.
    Přesto vynechávám.
    Ať se všem daří skládání dortů.
     
  17. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Ve Windovs 11 výstřižky jsou také.Stačí vlevo dole napsat do vyhledávače výstřižky
    [​IMG]
    Dám otevřít a pak vyjede
    [​IMG]
    ToŤ vše.
    Já raději používám Lighshot a malování.:)
     
  18. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Zdravím
    Do akce samozřejmě jdu, co bych dělal, že ? :p
     
  19. coneznam

    coneznam Osvícený autor

    Vzhledem k tomu, že poslední dobou akce vůbec nestíhám, tak ještě nevím, zda zapnu troubu. Zahrada je přednější a krásných dní ještě letos moc nebylo, tak je užívám raději venku. No a navíc, podzim se blížíxD
     
  20. Ciri13

    Ciri13 Hrabě fóra

    Hm, akce s minihrou. No, jsem zvědavá, jak se mi bude dařit skládání. Hlavně je náročné na čas. Jsem stále na dovolené, čas na sklízení je, ale minihra... Začnu a uvidíme.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.