Zpětná vazba Pomalá hra

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem pezt, 13/12/23.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. modro.ocko22

    modro.ocko22 Velvyslanec fóra

    Ahoj
    třeba někomu pomůže nainstalovat si Opera GX
    hra je mnohem rychlejší
    PS:hra je už nehratelná,nepomůže nic!
     
    Naposledy upraveno: 21/12/23
  2. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj pepino1972

    Takto stačí.
    Děkuji, předáno :)
     
    -Jara05- a pepino1972 tohle ocenili.
  3. Štika

    Štika Mistr fóra

    Snad je to všechno.
    ID..9388082
    Procesor-AMD FX-7500 RADEON R7
    Paměť-8GB
    Grafická karta-AMD RADEON R7 M260 DX 512 MB
    Notebook Lenovo Z 50-75
    Prohlížeč,OPERA GX,FIREFOX,KLIENT.
    Rychlost internetu,PING-8ms,Down: 90Mbit/s ,UP:20Mbit/s
    Pomalé načítání,zamrzání z plochy na plochu,špatně se načítá semenářství,nakupování v tržišti,načítání stonku.
    Asi toho bude ještě víc.
    Farmu zavírám křížkem a znovu načítám.
     
  4. sdman

    sdman Pisálek fóra

    Zdravím, už delší dobu se potýkám s problémem, že při setí plodiny když klikám rychleji na každé pole se hra začne zasekávat a reaguje opožděně a zpomaleně na další kliknutí a je to takové jako když taháte něco tuhého.
    V klientovi jede vše plynule.
    Lze to nějak vyřešit?
    Prohlížeč mám FIREFOX.
     
  5. Kytka2001

    Kytka2001 Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj sdman
    Jediné, co ti mohu doporučit, je trpělivost... ta jak známo přináší nejen růže, ale v tomto případě i o trochu plynulejší hru.
    A pokud ti hra běží více méně bez problémů v klientu, potom hraj v klientu, nebo využij služeb jiného prohlížeče (Chrome, Edge, Opera...)
    A pokud píšeš sem, zkus upravit svůj příspěvek podle stylu příspěvků výše, abychom mohli informovat RT o typech PC, na kterých jsou s hrou problémy. Děkuji...
     
    -Jara05- tohle ocenil(a).
  6. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj Štika

    Děkuji, zapsáno ;)
     
    -Jara05- tohle ocenil(a).
  7. dohmi

    dohmi Pisálek fóra

    Dobrý den, neustále mám problémy ve hře - buď se odhlásím a nebo dlouhé načítání
    hry a přechody z polí - točí se květiny ... Občas hra zamrzne. Opakovaně se
    odhlásím a přihlásím - dávám i F5 tedy aktualizaci stránky. Hru hraji v aplikaci
    přes PC, ale mám i problémy s hrou přes telefon či prohlížeč. Mám zaplacený
    kombajn a neustále jsou problémy - kompenzace žádná nebo směšná. Předem uvádím, že
    PC je aktuální i aplikace - internet vysokorychlostní po testech 100 % - problém
    je tedy opět u Vás a serverech.
     
  8. Kytka2001

    Kytka2001 Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj dohmi
    Bohužel se tak děje (vím, už to bylo chvíli lepší), RT je se situací obeznámen. Týká se to všech (i nás) - věř tomu, že jsme z toho na větvi i my, moderátoři...
    Nezbývá, než se obrnit trpělivostí a doufat ve světlo na konci tunelu...;)
     
  9. polacka

    polacka Vévoda fóra

    Víš Kytka2001, já si pamatuji také problém (ne takového rozsahu) před hooodně lety. IT odstranilo všechna vyskakovací okna, vše co se hejbalo zastavili jenom aby hra jela a postupně vše vraceli. Ale tyhle prostě jdou hlavou proti zdi a myslí si, že tu zeď prorazí. Neprorazí. Věř mi.
     
  10. farmarkamaja

    farmarkamaja Aktivní autor

    Noto je teda minihra,super neustále od pátku jen f5,restart,vypnutí hry i pc no složeny 2 obrázky ,kytek celé pole,sekání i na polích,nejde odeslat dárek tak snad někdy příště se to podaří.
     
  11. pepa4000

    pepa4000 Pisálek fóra

    Nevím proč je hra pomalá ale asi máte opravdu neschopné vývojáře kteří nejsou schopni hru opravit. a není to počítačem jak výše popisujete dělá to všem mým sousedům. tak to asi bude opravdu vámi tak s tím něco už udělejte nebo vám to za chvíli nikdo nebude hrát
     
  12. -borůvka53-

    -borůvka53- Pisálek fóra

    Ahoj,nebudu tu popisovat,proč farma nejde ,do nedávna hra fungovala normálně a bez problémů,tak mi neříkejte.že je to počítačem,internetem a dalšíma věcma,tá věc není u u nás co dělá farma.
     
    janesy tohle ocenil(a).
  13. pepa4000

    pepa4000 Pisálek fóra

    Přestante se už prosím vás vymlouvat že lidi mají pomalé PC a tak dál a najděte si někoho schopného kdo dá hru dohromady když tam máte tak neschopné lidi už to opravdu lidi nebaví neustále restartovat hru
     
  14. ebala

    ebala Zelenáč fóra

    Prosím je nějaká naděje, že půjde hrát normálně? Akce pomalu nejde plnit, pořád se točí kytky, udělejte s tím něco !!!!!!!
     
    janesy tohle ocenil(a).
  15. Kytka2001

    Kytka2001 Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj ebala,
    mrkni se sem, tam je pokus o odpověď na tvou otázku.
     
  16. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Se mi zdá,že hra stále není ve formě.Nákup v semenářství se mi dneska podařil tak na 4x.Bylo to sice bez restartu,stačilo vylézt a chvíli počkat a pak to zase chvíli šlo.Dříve nebyl problém na jeden zátah!
    Plnění sezóny se mi podařilo až po restartu,jinak na mně koukala prázdná obrazovka bez trhovců!
    Achjo!:wuerg::cry:

    dodatek
    Prohlížeč EDGE
    Jinak s tím semenářstvím to trvá už nějakej den.Dříve bez problémů.Stejně tak kolo štěstí,Alpy
     
    Naposledy upraveno: 1/2/24
  17. Dob

    Dob Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    kaolín11 ve kterém prohlížeči hraješ?
     
  18. polacka

    polacka Vévoda fóra

    Dob já mám ten samý problém. Jedu v Chromu. Počítačem to není, v noci tak po jedené hodině farma jede bez zádrhelu a teď to mám samé F5 někdy to musím schodit. Protěžové nejde skoro vůbec. Tržnice, kolo neštěstí a dokonce mi jde špatně sezóna. Ale vše dělám v noci, takže to přežiju.
     
    evainfo a micik69 tohle ocenili.
  19. Dob

    Dob Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    kaolín11 v tom případě můžeš zkusit pro porovnání Chrome nebo Firefox. U mě aktuálně běží hra v prohlížeči Edge o něco hůře než v jiných prohlížečích.
     
    kaolín11 tohle ocenil(a).
  20. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Žeby zase údržba :D skočil mi error a po restartu jsou ovečky stále na 45%, asi dneska stačilo :p
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.