Pohodové odpoledne (15.8. - 21.8.2024) / Diskuse

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 14/8/24.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. vrbovka

    vrbovka Aktivní autor

    Jupííí. Tohle můžu.....
    Ať se všem vede :)
     
  2. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Tak si dojdu jenom pro dvě dekorky a končím ;)
     
  3. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    Ja akciu vynechávam.Toľko času mať na ňu nebudem,hlavne na to skladanie.Držím vám palčoky kto do nej ide.
     
  4. 14087

    14087 Hrabě fóra

    Mě se řádek líbí, ale také budu přes víkend jen pěstovat a hrát v pondělí o volnu, kdyby byly opět nápovědy od šikovných farmářů/řek/řky tak budu moc ráda :)
    Děkuji za počty a za další rady a případné nápovědy :inlove:
     
  5. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Jelikož sem ofi četl jen tak jedním okem,ani sem nezaznamenal,že padaj také časovače.Všim sem si toho teprve v dolní liště,když sem sledoval kolik mi padá kladiv z pohanky!:cry: Kladiva v pořádku,zato časovače v počtu dvou kusů se mi jevilo jako velmi slabý,tak sem jim pomohl JC a hned to bylo o poznání lepší!:)
    [​IMG] :wuerg:
     
  6. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Máme dvě hodiny po začátku akce a ještě není nikde hotovo? ;) Mno, do večera to bude lavina, pokud ovšem všichni favorité neleží před či pod klimatizací a lapají po dechu xD

    EDIT: jejda, já zapomněla, že je tam to skládání a ne jen pěstování. Tak to favorité už skládají a stejně za chvíli budou hotovsoni :) Já jsem akorát hotová z práce, vyřízená, jak žádost na byt, rozpěstovávám xD
     
    Naposledy upraveno: 15/8/24
  7. Farmářka_X

    Farmářka_X Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Ani to moc nebolelo. Řekla bych, že oproti minule jsou hry jednodušší.

    upload_2024-8-15_16-49-10.png
     
  8. rosnička007

    rosnička007 Stálice fóra

    Hezké odpoledne!Akci nevynechám,jdu do toho.Řádek je super a snad se k němu probojuju.Rostlin je opravdu hodně. Přeji hodně úspěchů, kdo jde do toho.
    Díky moc za výpočty.
     
  9. kocieva

    kocieva Mistr fóra

    Pěkné odpoledne přeji všem. Tak jsem trošičku zadumala a šla se podívat na dekorky, jsou opravdu hodnotné, tak stejně jako evoku57 odehraji 20 možná 25 her a dojdu si pro dekorky. Spojím to se sobotním pěstováním na Baharamě, bonusů dostatek, Jacky dva a dívala jsem se, že jsem ještě nevybrala z Kubíkova zboží bonus na akční rostliny na 6 hodin za 20 vlněných mincí (ještě jich mám 44) a o víkendu se má malinko ochladit a pršet, tak to nebude taková zátěž.

    Edit:
    Už mám prvních 20 hvězdičkových mincí.
     
  10. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Farmářka_X, gratuluji, tam, kde ty jsi dnes, doufám, budu ke konci akce :) Pokud někdo dá návod na skládání pro retardy 8) Jinak se nechytám :)
     
  11. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Na dekorky napěstováno, možná bude i na stonek, ale hry odehraji později ;)
     
  12. Dob

    Dob Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Po odehrání všech úrovní si myslím, že i bez JC jich padá až moc. Ale třeba je někdo využije. ;)
     
  13. Bedlivé_oko

    Bedlivé_oko Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    no no nestíhám, před chvílí jsem přišel z práce.
     
  14. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Já jsem se z procesu vrátila už před nějakým časem, ale furt čekám na druhé rozpěstování. Ty to s celou akcí sfoukneš rychleji :)
     
  15. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    Inuš, máš pravdu, ležím u klimatizace. Život ve velkoměstě pod plechovou střechou jinou možnost jak přežít nenabízí. Už vloni jsem ji chtěla vyměnit, protože byla vrtkavá.Letos se překonává, když vychladí na dvacet, tak nabude dojmu, že bych se mohla podchladit a začně topit na sedmdvacet. Řídím se osvědčenou radou ajťáku, vypnou zapnout, prohnat všechny knoflíky,ono se to nějak chytne...i při tom stačím něco vypěstovat.;)
    [​IMG]
     
    Naposledy upraveno: 15/8/24
  16. babina51

    babina51 Veterán fóra

    Já jsem asi z toho horka na hlavu.Může mně někdo vysvětlit jak mám z mini hry odejít když ji nedohraju abych získala aspoň 15*.Když zmáčknu křížek tak nezískám nic a ještě mně to odebere akční i pad.,takže jako bych tu hru vůbec neodehrála.Kdy je ta jednotlivá neúspěšná hra vlastně ukončená a nebo jak ji ukončit.Časový limit vypršel,ale bohužel nic se nestalo.Příze poskakovaly vesele dál.
     
    Naposledy upraveno: 15/8/24
    -Jara05- tohle ocenil(a).
  17. ChciFarmarit

    ChciFarmarit Rádoby autor

    Asi nechat vypršet časový limit...
    Nemohl by prosím někdo dát screeny, jak vypadá taková 20. hra? Jen pro představu...
    Já zatím stále rozpěstovávám a doufám, že to nějak vyjde, snad je na to času dost. A přemýšlím, co všechno jste museli využít, aby už jste byli tak daleko - SH, Zuzi... dál? Bonusy jsou přece do slotů a nejde jich tam dát nekonečně, ne?

    A pro zkušenější - pokud půjdou darovat, jsou tyhle dekorky vhodným kandidátem pro lepší výměny v OaD?
     
  18. Peto121

    Peto121 Ikona fóra

    Tu to fičí a ja som teraz rozpestoval.No,skúsim,ale za každú cenu to dokončiť nemusím,vonku je 37 - 38C a sedieť pri hre,to teda nie.Nech sa vám darí! ;)
     
  19. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Zdravím
    Tak hotovo ;)

    Screenshot_1.png

    Tentokráte to bylo hodně jednoduché;)

    [​IMG]
     
  20. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Ahojte, už jsem rozházela konečně první semínka po poli. Njn, co nadělám, do práce chodit musím ;)
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.