Podzimní festival (16.11. - 22.11.2023) / Diskuse

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 15/11/23.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. helenka1951

    helenka1951 Pisálek fóra

    v kolik hodin bude konec???
     
  2. Kytka2001

    Kytka2001 Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj helenka1951
    Tentokrát bude konec o půlnoci... přesněji ve 23:59, čili minutu před půlnocí!
     
    -Jara05- a helenka1951 tohle ocenili.
  3. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    Ja som dnes ešte niečo dohodil a uvidím kam až klesnem.Ešte by som mal čo prihodiť,keď že to na 1000-ku nevidím tak dodám už len akciové predmety.
     
    Helena1313, -Jara05- a bačkora85 tohle ocenili.
  4. evinana

    evinana Expert fóra

    Já TOP nejedu, jen tam dávám akční, nebo dávala. Teď to nějak nejede. Funguje celá farma normálně do doby, než jdu na akční plochu. Tam začne znova načítat, zastaví se na 100%, točí se kytičky a nic nejde. Nepomáhá ani aktualizovat. Musím zavřít farmu a je to to samé. Všude jede jen na akčním ne. Máte to také někdo?

    evainfo, asi je ti nějaký rozbitý;)
     
    Naposledy upraveno: 22/11/23
  5. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Jsem na tom stejně, už to chvilku zkouším :( na baha jsem v pohodě sklidila a akční plocha je na točících . . není to divné?
     
  6. -Jara05-

    -Jara05- Hvězda fóra

    Díky za info, už jsem se domnívala, že je chyba na mém PC.
     
  7. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Jen doufám, že to brzy přejde :cry: :sleepy:
    pezt hlavně, že se to nestane večer, mám nachystaná párátka do očí xD
     
  8. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Zdravím

    Ano na akční ploše je nějaký problém, ale v nejbližších minutách to bude opraveno.
     
  9. mumyk

    mumyk Pisálek fóra

    Ani na Baha se nemohu dostat, při kliknutí na loď procenta pomalu nabíhají do stovky a pak to skočí zpět na mapu.
     
  10. alexandrakerulova00

    alexandrakerulova00 Hvězda fóra

    [​IMG]
    co sa stalo ? niekde je problem ?
    aha , uz som si precitala aj prispevky nado mnou , ale trva to uz dlhsie :oops:
     
  11. anvan

    anvan Dozorce fóra

    Pezt
    už jsem se lekla, že je problém u mě - ale teda není to jen akční plocha. Mně např. nejdou posadit na plochu tajemnice se stromem. Zvířata jo, strom ne...Tak snad ten problém po vyřešení spláchne i tohle...
     
    modro.ocko22, Helena1313 a -Jara05- tohle ocenili.
  12. radyn.m

    radyn.m Komisař fóra

    Baha mi funguje, aj dodávky do topky jdou, akorát stávkuje akční plocha. Nu, což, v nejhorším bude o pár beden míň, bo nic jiného než dýňové latté nedodávám. Na to su moc malý farmář abych se umístil mezi prvních 3000 :D.
    Těm co se probojovaly k vrcholu, gratuluji :)

    edit: mám taký pocit že se nepočítají BZ a TBZ navíc, z "nakoupených" bonusů 150% na dekorky. Počty BZ a TBZ mám jako jindy, ačkoliv jsem zaktivoval asi 14 bonusů 150% navíc....
     
  13. lenak67

    lenak67 Pilný autor

    ahoj, u mě od 11 hodin stejný roblém vše pomalé ale jde až na akční plochu a dodávky .... no uvidíme
     
    modro.ocko22, Helena1313 a -Jara05- tohle ocenili.
  14. ovečka17

    ovečka17 Pisálek fóra

    Já to mám stejně, také nefunguje jen akční plocha, jen točící se kytky
     
    modro.ocko22, Helena1313 a -Jara05- tohle ocenili.
  15. stěby

    stěby Hvězda fóra

    Už to frčí...
     
  16. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Zdravím

    V prohlížeči by to mělo fungovat již normálně, v klientu to bude opravené během hodiny.
     
  17. zuziki76

    zuziki76 Pisálek fóra

    • Nepiš více příspěvků bezprostředně za sebou (multipost). Pokud chceš ještě něco doplnit, použij u již napsaného příspěvku možnost "upravit". Děkuji Skali
    Podzimní festival mi zakusuje celou hru, nepomáhá restart hry, vrací se zpět na festivalové pole, jen restart celého počítače. Stává se to ještě někomu? A co s tím?

    Díky

    ***sloučeny příspěvky
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 22/11/23
    modro.ocko22 a -Jara05- tohle ocenili.
  18. stefan.h

    stefan.h Aktivní autor

    Ahojte,mne to ešte nejde...:(
     
    modro.ocko22 tohle ocenil(a).
  19. Richards76

    Richards76 Expert fóra

    zuziki76, ahoj, v klientovi mi to nejde, v Chrome áno.
     
  20. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    1.xena. - ahoj, já myslím, že se normálně připočítávají. Zkontroluj si to po aktualizaci tabulky :)

    Jinak pokud máš nějaké pochybnosti, tak jedině kontaktovat herní podporu. My na tvůj účet nevidíme, tudíž to nemůžeme nikterak ověřit.
    Hezký den
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.