Podzimní festival (16.11. - 22.11.2023) / Diskuse

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 15/11/23.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Jsem tam s oběma farmama, vedlejší za chvilku skončí ;) ale hlavní zatím 90 místo

    Edit: po první aktualizaci vedlejší vypadla
     
    Naposledy upraveno: 18/11/23
  2. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Zatím se držím jen s akčními předměty!8)
    [​IMG]
    V minulosti by v pohodě stačilo na top 500 !:wuerg:
     
    Naposledy upraveno: 18/11/23
  3. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Už jsem se těšila, že začnu likvidovat farmu, ale svět asi nenosil většího pitomce, než jsem já. Dala jsem umlet laté a tak nějak mi nedobliklo, že mi chybí na dodání padesát kousků akčního plevele u třetího stánku. Mno, to je furt o tom pospíchání pomalu, ruka je pořád rychlejší, než hlava xD
    Nedělám si iluze, u těch cifer už teď začínám mít pocit, že mám moc málo i na tu třítisícovku, až se do boje vrhnou ti nejlepší z nejlepších. Co už, alespoň budu vědět, jakou tržní hodnotu moje farma poskytne ;)
     
  4. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Zdravím
    Tak to co šlo jsem splnil již včera večer ;)

    Screenshot_1.png

    Všem co se zapojíte do TOP 3000 budu držet palce, ať se umístíte co nejlépe :)
    [​IMG]
     
  5. Bedlivé_oko

    Bedlivé_oko Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    pezt , jsi rychlejší, já jsem se dostal ke splnění až dnes odpoledne, ale musím uznat, že jsem se flákal, ale díky komenzaci kde bylo +1 na akční pole to šlo lépe než vloni.

    Držím palce všem kdo se zapojí do TOP, nechť se umístí co nejlépe.
     
  6. -dedy55-

    -dedy55- Zelenáč fóra

    ako aktivujem stonek,až poskončeni akcie?
     
  7. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    -dedy55-: Zdravím, ještě musíš počkat a zřejmě zabrat. Stonek až po akci podle umístění.
     
    -Jara05-, bačkora85 a -dedy55- tohle ocenili.
  8. -dedy55-

    -dedy55- Zelenáč fóra

    dik
     
    Pitrýsek47 tohle ocenil(a).
  9. Bedlivé_oko

    Bedlivé_oko Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj,
    stonek dostaneš, pokud se umístíš v TOP500 - viz FAQ
     
    moncicak7070 a bačkora85 tohle ocenili.
  10. Peto121

    Peto121 Ikona fóra

    ...žeby náhoda ?

    [​IMG] o_O;)
     
  11. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Njn, naše parťačky jsou sehrané :) A nepotřebují k tomu písmenka ani vlajky.
     
  12. radyn.m

    radyn.m Analytik fóra

    Mám mnohem přízemnější dotaz ;), dekorka "Turbodýně" působí + na padátka na všech loukách současně, anebo pouze na louce na které je zrovna umístěna? Díky :)
    Do Topky nejdu, jen základ a dál jen tak malinko pro pár bedýnek, dodám jen nějaké ty přebytky ze stodoly :D
    edit: Skali, díky :)
     
    Naposledy upraveno: 19/11/23
  13. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    radyn.m - ahoj, turbo dýně nemá omezení na jednu plochu jako JC, takže všude ( Baha a farma ) :)
     
  14. Medvánek

    Medvánek Ikona fóra

    Dobrý večer, mám dotaz - dýňové latté nelze dodávat do Topky? Mám umleto 33 ks, ale nezobrazují se mi k dodání, :cry:

    EDIT: už tam jsou, ale jsou vidět, když sjedu tou pravou lištou dolů, tak se zobrazí nelogicky nahoře, omlouvám se , to mne fakt nenapadlo
     
    Naposledy upraveno: 18/11/23
  15. findy22

    findy22 Obyvatel fóra

    Ahoj,
    tak letos poprvé zkouším TOPku. Zatím se držím v první tisícovce,
    Teď aktuálně 966 s 325.186.471
    Ale je to mazec se tam udržet.
    Všem co jdou do TOPky, držím pěsti.
    [​IMG]
     
    Naposledy upraveno: 19/11/23
  16. DANKA722

    DANKA722 Titán fóra

    Peto121, vidiš to, Gordonka ma tam ohadzuje šalátomxD, ale aj michnaj je naša, to sme už vlastne družina8):D

    [​IMG]
     
  17. dasa1143

    dasa1143 Ikona fóra

    Mám splněnou první část ale na stonek to zřejmě nestačí.:oops:;)
     
  18. smoulinek123

    smoulinek123 Hrabě fóra

    Zdravím,toto není nic promně ale zaklad udělal tak at se daří všem.

    [​IMG]
     
  19. fany2020

    fany2020 Hrabě fóra

    Ahojky, když jsem se podívala do Topky, hned jsem jí zavrhla, protože na 3000 místě už je potřeba víc než 63 mil protihodnoty, všem, kdo do Topky jdou, přeji hodně úspěchu.
     
  20. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Hernajs, nemůže tam být tlačítko "Dodat vše"? Klikám, klikám a furt toho mám doklikat moc, abysem vyčistila farmu z toho, co jde dodávat...

    EDIT: pořád by zůstala nabídka pro hráče, kteří mají naspořenou určitou komoditu, ale pro mne, jako drobného záhumenkáře, co dodává fčecko, by to mělo smysl. Se uklikám, než zjistím, že stejně nic nedostanu :)
     
    Naposledy upraveno: 19/11/23
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.