Podzimní festival (16.11. - 22.11.2023) / Diskuse

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 15/11/23.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. goro19

    goro19 Pilný autor

    Ale půjdeš, kaolíne11 a zaboduješ na předních místech, jak tě znám. Určitě už máš slušně "naklikáno".
    Letos je to zase vypečenější TOPka než ta loňská.
     
  2. libakos

    libakos Polobůh fóra

    Splním základ a pak se uvidí , počkám a když budou větší požadavky i do top 3000 tak se ze zásob nevydám.U nás sníh zůstal na střechách a zatím spíše poprchává:)
     
  3. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Nene,až jak se to vyvine.Sem ochoten tam namrskat 20 miliard.:wuerg:
     
  4. dingičko

    dingičko Obyvatel fóra

    dve akcie, obe dobrý riadok, neviem čo skor plnit a ešte mám momentálne zlý počítač, jajajaj
     
    moncicak7070, bačkora85 a Y_n_O tohle ocenili.
  5. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    A to já to tam nasypu, jako loni. Na přední příčky nevidím, jsem krátkozraká, ale do těch tří tisíc se snad prododávám. A když ne, tak budu mít alespoň co dělat, abych napěstovala a nachovala a vyrobila, co bude v dalším farmaření potřeba do akcí.
    P.S. posledně jsem neměla na farmě ani hřebík ;)
     
  6. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    Že na předních místech budou bilionové hodnoty není nic překvapivého. Tato hranice byla překonána už předloni.
    [​IMG] ale co je překvapující KDO jako první tuto hodnotu dodal a dokonce nenastoupil v národním dresu. Že bych si vloni trošku zavěštila a nebo došlo ke vzpouře v maďarském týmu?:music:

    [​IMG]
     
    Naposledy upraveno: 17/11/23
  7. *-farmerka*-

    *-farmerka*- Rádoby autor

    Chtěla jsem se zeptat, když už jsem teď top 500 kdy dostanu ten stonek. To se počítá až ke skončení akce? Děkuji za odpověď.
     
  8. Kytka2001

    Kytka2001 Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj *-farmerka*-
    Jak sama píšeš - Zajíci se sčítají až po honu, čili i zde je rozhodující stav po Dožínkách...
    Zdali jsem tě potěšil, nechávám na tobě...
     
  9. goldedawn

    goldedawn Znalec fóra

    ahojte,tak jsem tam večer nasypala za 2,5 miliardy stromy a nějaké zvěrstvo,co mě nebude chybět a tím končím.Letos se nevydám do poslední cihly,jak jsem to dělala dřív.Tak hodně zdaru všem.;););)
     
  10. *-farmerka*-

    *-farmerka*- Rádoby autor

    Moc děkuji za odpověď. Stonek nebude.
     
    maribeja a -Jara05- tohle ocenili.
  11. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Krásné podzimní ráno všem :) ještě chybí 125 skořice, do večera to dopadá, mám dlouhodobku jen v pralese. A taky jsem konečně získala z pikolka páté postřikovací umění :D je nasazeno a zítra zkusím protočit pár vážek, ale zase jsem zaspala s krmením, když chyběl ten vzácný postřik jsem to moc neřešila a tak teď melu co to jde xD :p po neděli už do pracovního procesu a konec dožínek o půlnoci je docela mazec, že určitě to zaspím :D vypadá to už teď divoký ..

     
  12. ondra_k

    ondra_k Osvícený autor

    Aj aj aj ... nějak to nevyšlo :(

    [​IMG]

    Tak holt za pár hodin, držím všem co jdou do TOP ať uspějí
     
  13. Bedlivé_oko

    Bedlivé_oko Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Gratuluju ke splnění snu a získání pátého postřikovacího umění... a teď hurá od začátku a nasyslit dalších pět :)
     
  14. kutilka70

    kutilka70 Velvyslanec fóra

    Ahoj. Jsem tam hodila umleté Dýňové latté a pár bedýnek je zase doma :music:
     
  15. Ciri13

    Ciri13 Hrabě fóra

    Akce hotovo. Dokonce jsem si užila svých 5 minut slávy. xD Ještě přihodím přebytky. Ale jen tak pro formu. 8)[​IMG]

    Těm, kdo opravdu bojují o umístění držím palce. Kdyby šlo pomoci, pomůžu.
     
  16. martinek37

    martinek37 Perspektivní autor

    Hezkou sobotu všem. Zdá se že letos to bude fakt mazec. Uvidíme kolik bude nakonec na TOP 500 potřeba. Můj tip je, že 20 mld. bude málo. Nevím, jestli má někdo stejný problém, ale měl bych mít vzhledem k dodané protihodnotě větší počet beden s romantikou III. Mám však jen jednu a žádné jsem neotevřel. Nedošlo k nějaké změně? Jinak pěknou hru všem a úspěch těm, co jdou také do TOPky. :)

    edit: Tak ve FAQ je chyba a bedna s romantikou III se nedá získat. Měli by to opravit.

    Skali: Díky za rychlou reakci ;)
     
    Naposledy upraveno: 18/11/23
  17. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    martinek37 - ahoj, měl bys mít podle tabulky určitě víc beden. Bude nejlepší, když se obrátíš na herní podporu a požádáš je o pomoc (před tím bych asi ještě zkusila komplet zavřít hru a nalogovat se znovu a zkontrolovat, zda se stav beden nezměnil).


    Edit: tak došlo ke změně, viz příspěvek od Dave Lister níže

    Hezkou sobotu
     
    Naposledy upraveno: 18/11/23
    -Jara05-, moncicak7070 a Dave Lister tohle ocenili.
  18. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Ahojky :) no necháme se překvapit a sama mám obavy, ale nemyslím, že to bude chtít tolik ... jak píše martinek37

    rok 2021
    [​IMG]


    rok 2022
    [​IMG]
     
  19. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Zřejmě si tam zapomněla zahrnout obludnou zvěřinu z farmy!:p I při těch "pár" kusech co mám ve stodole, mi to dělá 20 miliard protihodnoty!:wuerg:
     
  20. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj, došlo ke změně odměn za dodávky do TOP. Bedna s romantikou III byla nahrazena Bednou ohnivé stezky I.
    Bohužel nám tato změna před začátkem akce nebyla oznámena.
    Změnu doplním do FAQ.
    Omlouváme se.



    Ať vás síla provází na všech cestách
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.