Podzimní festival (16.11. - 22.11.2023) / Diskuse

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 15/11/23.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. michnaj

    michnaj Pilný autor

    Velká gratulka GordonSargent, a samozřejmě všem co se účastnili topky:)
     
  2. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    michnaj, děkuji a rovněž Tobě i ostatním topkařům gratuluji. A slibuji, že tu korunku co jsem po Tobě převzala budu celý rok opatrovat, abych ji mohla předat dál. Koruna bude zase ležet na zemi a kdokoliv ji bude moci zvednout.:inlove:
     
    Naposledy upraveno: 24/11/23
  3. astrid888

    astrid888 Polobůh fóra

    Ahojte všetci. Taktiež chcem pogratulovať všetkým umiestneným v TOPke, bolo to moc napínavé, ako každý rok :)
    Moji favoriti samozrejme hviezdili, ako sa na farmárske hviezdy patrí, takže im ešte špecialna poklona :inlove: a tiež veľké poďakovanie za rady priebežne počas celého roka Danuške a Netopierke zubkatej :inlove::inlove::inlove:
     
  4. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Zdravím

    Trošku později, ale přece jen musím popřát všem co se zúčastnili TOPky ;)

    Gratuluji
    [​IMG]
     
  5. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    Astrid, ale kdeže. Před rokem jsi měla obavu vůbec do topky jít. Ale byla jsi to Ty, kdo si posháněl oranžové manty, Ty kdo mezi jiným krmivem namlel i pro novou zvěř na farmě. A když jsi měla před koncem obavy, já jsem o tom že uspěješ nepochybovala. Protože topka je akce,na kterou se musíš alespoň trochu připravovat celý rok. A to jsi dělala.:inlove:
     
  6. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    kocieva, já taky nenakupuju, občas nějaké krmivo, než dozrají potřebné stromy a plodiny do mlýna a samozřejmě hnůj. Akorát jsem se zaměřila na chov a pěstování stromů i plodin s nejvyšší protihodnotou. Jakmile skončím nějakou akci, už jsou na plochách ty "výdělečné" komodity. Akorát budu muset kopnout do vrtule, letos mi to opět nestačilo na tu tisícovku... Njn, zdražuje se všude, aj na farmě 8)
     
  7. findy22

    findy22 Obyvatel fóra

    Všem, co se účastnili TOPky ať už se udrželi v TOP 3000 nebo ne, obrovská gratulace.
    Samozřejmě těm v TOP 500 patří poklona největší. Opravdu smekám. Tam to byl fakt masakr.
    I v TOP 1000 byl ke konci hukot a škoda Y_n_O, že ses neudržela, držela jsem ti pěsti. Já už neměla dost zásob.
    Usnula jsem půl hodiny před koncem a to jsem byla v půlce, takže ani nevím, kde jsem nakonec skončila.
    Jestli může někdo poradit, kde to zjistím, budu ráda :)
     
  8. dinoalesi

    dinoalesi Dozorce fóra

    findy22
    Zjistíš to tady [​IMG]
    Nebo tady dával Peto121 odkaz na tabulku s konečným umístěním ;)

    Edit: Rádo se stalo, a moc ti gratuluji k tvému pěknému umístění :)
     
    Naposledy upraveno: 26/11/23
  9. findy22

    findy22 Obyvatel fóra

    dinoalesi moc děkuji. Byla to moje první TOPka a nevěděla jsem, kde se to hledá.
    Jsem 1.547, takže za mě obrovská spokojenost.:inlove:
     
  10. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    Keď som videl koľko mi pred koncom TOP-ky chýba PH do 1000-ky tak som už do nej nehodil manty a pierka čo som celý rok syslil tak zostanú v stodole a syslím ďalej.Bol som na 1749 mieste ktoré mi aj zostalo.Stodola mi nezostala vybielená čo som spokojný:D:D:D.
     
  11. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Já už ji taky vybílenou nemám, pár plodin přibylo, nějaká zvěř s pomocí zlatého stoprocentního slotu, stromy mi žádný škůdce nenapadl, tož plodí, šlechtěnci napadali z beden i Vehiklu, nestěžuju si :) Ono každé podnikání má složité začátky ;) Ale dokud budu stíhat akce a pěstovat i chovat něco navíc, pokoj si nedám, dokud se neudržím v tisícovce a pak zaútočím na pětistovku. Tak. A bastafidli :)
     
  12. Dob

    Dob Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Chtěl bych poděkovat všem, kterým se povedlo umístit v topce, za reprezentaci naší komunity! Máme zástupce i v první stovce a to je velmi slušný výsledek! V této souvislosti připomínám, že máme i celoroční krejcarovou topku a s takovým množstvím zásob už by se v ní dalo časem také umístit. Jinak jsem rád, že se v topce objevilo i několik známých tváří, které již na fórum zavítají jen zřídka. ;)
     
  13. anvan

    anvan Dozorce fóra

    dob
    Asi jsem někde něco přehlídla nebo jen předvánoční únava "materiálu" - ale co je ta krejcarová topka? Kde to najdu? Pod jakým názvem?
    Díky
     
  14. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Dnes ráno jsem zaregistroval připsané odměny z akce!!8)
    Ještě jednou díky!!;)
     
  15. Dob

    Dob Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    anvan stačí si v horní liště rozkliknout TOP 10 a dárky. ;)
     
    evainfo, -Jara05- a anvan tohle ocenili.
  16. dinoalesi

    dinoalesi Dozorce fóra

    Hezké dopoledne, taky jsem byla dnes mile překvapena připsáním odměn, díky, díky :D
    Jen ještě dodám, že za komunitu jsme skončili celkově čtvrtí a to na naše malé zemičky není vůbec špatné, takže buď jsme takoví srdcaři a nebo závisláci xD
     
  17. Richards76

    Richards76 Expert fóra

    Ďakujem za odmeny, už sú od včera na ploche, len ten riadok, len ten riadok :)
     
  18. kutilka70

    kutilka70 Velvyslanec fóra

    Ahoj. Odměny připsány :inlove: a už se začínám připravovat na příští :music:
     
  19. -nole-

    -nole- Rádoby autor

    Dobrý den,nemohu najít dekoraci za odměnu v TOP 3000
     
  20. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj -nole-, s tímto je třeba se obrátit na herní podporu. Zde na fóru to nevyřešíme.

    >>Jak kontaktovat herní podporu<<

    Ať vás síla provází na všech cestách
     
    -Jara05- tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.