Podzimní festival (16.11. - 22.11.2023) / Diskuse

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 15/11/23.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. berkaKolchoznice

    berkaKolchoznice Vévoda fóra

    Pěkná trefa ;)

    A velká gratulace všem spokojeným TOPkařům
     
  2. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Milí účastníci TOPky, byli jste všichni velmi stateční bojovníci. Gratuluju všem, co se udrželi (tam kde chtěli) a ti co se neudrželi, to můžou zkusit zase příště :D

    Tak za rok na Ydyksebu....;)
     
  3. hansicek

    hansicek Expert fóra

    tak ja som mal smolu 506
    za poslednych 10 min stupla protihodnota potrebna na 500. miesto o 1,5 miliardy
     
  4. goldedawn

    goldedawn Znalec fóra

    Dobrá ráno,já to večer zabalila už ve 21 hodin s tím,že stejně jako vždy se do TOP 1000 nedostanu.Takže po ránu šok,poprvé slavím úspěch.Pokud platí,co vidím,jsem na místě 780.Všem, kdo se účastnili TOPKY gratuluji a na příští rok ještě větší zásoby.;););)
     
  5. Bedlivé_oko

    Bedlivé_oko Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Dobré ráno,
    gratuluju všem kdo se umístil v TOP

    a vy co jste se neumístili nezoufejte, měli jste odvahu to zkusit.

    Před námi je teď celý rok akcí a následně opět TOPka.
     
  6. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Hezké ránko :) tak já to včera při problémech zabalila, tušila jsem že to bude pod 500 a smířila se, že stoneček nebude :(
    Teď vidím, že jsem se nemýlila a tak gratuluji všem co se tam udrželi a taky ostatním, kteří se na TOP umístili ;)

     
  7. Richards76

    Richards76 Expert fóra

    Dobré ránko, tak prvá účasť a umiestnenie v TOP 1000 :), ale ten záver :(. Po 10-tej mi to prestalo aktualizovať, nepripočítalo mi cca 400.000.000 tak som išiel spať a ono to pokračovalo ďalej. Našťastie to stačilo na top 1000 a ráno to bolo aj pripočítané. Gratulujem všetkým (spokojným) TOPkárom.
     
  8. Kytka2001

    Kytka2001 Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Dobré ráno,
    velká gratulace všem umístivším se v TOPce a obdiv každému, kdo se zúčastnil!!!
     
  9. .Henrieta.

    .Henrieta. Pisálek fóra

    Tak po prvé jsem alespoň v top 3000. Snad příště budu v top 1000 a pak kdo ví. Ale můžu Vám říct, že stodolu mám prázdnou :p. Gratuluji všem co se umístili a hlavně svým sousedům.
     
  10. stěby

    stěby Hvězda fóra

    O půlnoci se mi to nezdálo, fakt jsem zůstal na 1000. místě :D. V závěru to byl slušný tobogán. Ještě 90 minut před cílem jsem byl někde kolem 850. místa, pak jsem málem nestačil likvidovat bahaplody, abych ten sešup vůbec zpomalil. Nakonec to nebylo ani o prsa, ještě jsem tak pro formu 23:58 přihodil pár tisíc kousků, a pak už jenom čučel jak jojo :cry:xD.


    Statistika, pokud bych měl za rok ten pitomý nápad si zase honit triko:
    2022: 895. místo - 1 752 752 752 protihodnoty
    2023: 1000. místo - 2 550 182 306 protihodnoty
     
  11. Peto121

    Peto121 Ikona fóra

    Ahoj. Gratulujem všetkým umiestneným aj zúčastneným! Ak by chcel niekto pozrieť komplet rebríček, majú ho susedia na fóre. Klikni SEM.

    Je tu aj tabuľka podľa rokov,aká bola hodnota vkladu.

    Myslím,že najvyššie je GordonSargent,gratulujem!
     
    Naposledy upraveno: 23/11/23
  12. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Teprve teď sem mrknul do TOP a je to fakt drsný.Nebýt příhozu,tak nazdar bazar!:wuerg: Je to o prsa,ale je to doma!!!!8)
    Jinak,také všem moc gratuluji!!!:)
     
  13. -Jara05-

    -Jara05- Hvězda fóra

    Ráno mě čekalo veliké překvapení:
    já- 1305 = 1.177.821.825
    výpliv - 1.503 = 848.955.638

    Loni jsme byli tak, tak do 3.000 a pro mě je důležité, že tentokráte stodola zůstala relativně plná, neodnesl to žádný šlechtěnec a ani produkty jako minule.
    Překvapilo mě, že žádný ze sousedů do TOPky nešel, přitom v minulosti jich tam bylo několik.

    A jdu makat a připravovat se na další rok, uvidíme, zda se toho dočkám.

    Všem účastníkům veliká gratulace!
    :):):)
     
  14. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Peto121: Super, jsou dobří. Výrazné, přehledné, díky za zveřejnění. Mně se líbí prohlížet erby :D.
    Beru bronz, ale mohli by už upravit odměny, resp.pořadí. Já bych dal stonek do 1000 místa. Zaslouží si ho.
    Cíleně jsem nesoutěžil, jen se zbavoval tisíce a desetitisíce nahromaděných komodit a ještě zbylo dost a dost. Jen kdyby bylo snadnější dodávání.

    I šlechtěnce, nářadí a produkty jsem dal. K čemu mi jsou stovky i více odkapávačů, košíků, pírek, nůžek....šlechtění je taky často. Ani jsem se o jejich výrobu nezasloužil, vše je z bedýnek.
     
    Naposledy upraveno: 23/11/23
  15. kulička

    kulička Rádoby autor

    Je to asi ostuda, ale netuším, kde najdu tady u nás přehled "vítězů". Peto121 děkuji za odkaz k Maďarům.
     
  16. ღSisinkaღ

    ღSisinkaღ Stálice fóra

    No co už, zkusila jsem to, vyplenila si stodolu i krejcary a ještě v osm večer jsem pomrkávala v první tisícovce, no před půlnocí mě čekalo kruté prozření, že na 1000+ to teda fakt nebude stačit :p... Zase na druhou stranu, urvala jsem hezké čísílko 1122, může mě to hřát na prsou po dlouhé měsíce, zatímco budu v potu tváře zase doplňovat stodolu a šlechtěnce xD.
     
  17. michalka59

    michalka59 Komisař fóra

    Také moc gratuluji všem co se umístili a zúčastnili v TOP. Dostala jsem se do 3000, umístění 2125,
     
  18. kulička

    kulička Rádoby autor

    Michalka59 a kde najdu prosím tabulku?
     
  19. michalka59

    michalka59 Komisař fóra

    kulička - podívej se do časomíry
     
    Richards76, [Rosomák] a kulička tohle ocenili.
  20. kulička

    kulička Rádoby autor

    Děkuji moc, to by mě nenapadlo. :)
     
    michalka59 tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.