Podzimní festival (16.11. - 22.11.2023) / Diskuse

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 15/11/23.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. karbar

    karbar Vévoda fóra

    Super, dnes dvakrát se mi nepodařilo přihlásit přes mobil. Tudíž nesebráno, nezaseto. No že já se blbka vůbec o něco snažím!
     
  2. ašada01

    ašada01 Polobůh fóra

    Vrátila jsem se domů a po otevření farmy mi bylo jasné, že TOP 500 nedám. Měla jsem nachystaných cca 10 miliard, ale to je momentálně nutné překročit už u pozice 500 a ještě to určitě bude horší. No trochu jsem Topku podcenila. Půjdu se podívat tak kolem 11 hod, jestli je nutné přihodit, abych zůstala aspoň v TOP 1000, jinak už nepřihazuji. I tak dostala má stodola docela na frak a chvíli potrvá, než se se vším dostanu aspoň na rozumné minimum. Aspoň že většina zvěře se doplní časem z beden, obyč rostlinky budu dokupovat v obchodě a ty prémiové holt dopěstuji. Snad se mi na příští rok podaří nasyslit větší zásoby.
     
  3. Pumpička

    Pumpička Aktivní autor

    ašada01
    V TOP 500 je zatím asi dvacet českých hráčů. Já sám, ani nikdo z mých sousedů nejsme ani v TOP3000.
    Asi tak.
     
    modro.ocko22 a ašada01 tohle ocenili.
  4. stěby

    stěby Hvězda fóra

    Začíná citelně přituhovat. Jak jsem počítal, 2 miliardy letos nebudou na Top1000 stačit -.-. Asi se na to v 11 vyignoruju, půjdu spát s ráno mi zbydou oči pro pláč o_Oo_Oo_O:sleepy:.


    A ke všemu nefunguje počítadlo přihozené protihodnoty.
     
  5. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Hezký večer všem

    Držte se

    cr.jpeg ruce.png sk.jpeg
    [​IMG]
     
  6. Bedlivé_oko

    Bedlivé_oko Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    I já držím všechny palce všem českým a slovenským farmářům a farmářkám. To dáte, to je přeci jasné.
     
  7. strsim1

    strsim1 Pisálek fóra

    Teď se mi po dlouhé době podařilo přihlásit , ale je to katastrofa , nejde nic dodat , nejde přejít z jednoho pole na druhý a už se mi stalo ,když jsem se chtěla odhlásit tak to taky nešlo . Tak nevím asi to zabalím !
     
  8. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Na prvních příčkách zuří tuhý boj! Jen tak jedním okem sem spočítal kolik toho museli naklikat a vychází mi to skoro na 70 milionů peduánek.:wuerg: To je teda masakr!
    Příští rok TOP 500 bude tak o 30 miliardách na 500 místo,ne li více.
    Jinak zatím okupuji 324 příčku se 17,4 miliardami.o_O
    Snad to bude stačit.:wuerg:
     
  9. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Letos je to vážně masakr, jde to moc rychle :sleepy: dohodila jsem tam teď zbytek co mám a konec snad ani nechci vidět :eek:
    Ještě jsou před námi tři hodiny ...
     
  10. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    strsim1 - ahoj, u mě farma šlape normálně, teď jsem sklízela mimo Alp všude (hraji v Edge). Vyzkoušej vyčistit prohlížeč, nebo prubni jiný.
    Hezký večer
     
  11. maurehata

    maurehata Osvícený autor

    Tak jsem vyměkla, naházela ještě nějaké miliardy a pak už to nechám volným pádem, a budu doufat, že to na tu TOP500 bude stačit. Takový masakr jsem nečekala. Ponocovat do půlnoci skoro určitě nebudu, ale ráno to bude nervní otevírání farmy :D. Držím i všem ostatním palce, ať udržíte pozici, kterou si přejete.
     
  12. -Jara05-

    -Jara05- Hvězda fóra

    Také jsem do TOPky něco málo přihodila, ale nic světoborného. Ráda bych se udržela i s výplivem v 3.000, ale protože mám rozečtenou pěknou knížku, na výsledek si počkám. To bude překvapeníxDxDxD

    Všem, kteří bojují o 500 držím palce a moc Vás obdivuji.
     
  13. wallik68

    wallik68 Vévoda fóra

    tak já zaala před hodinou dodávat ted stojím na místě č.2038 zatím dodáno 515 022 686
    kdybych věděla,že to na TOP 3000 stačí tak bych skončila ,ale nejsem si jistá to pojede rychle dolů před koncem
    o 500 nebojuji stačilo by do 3000 se umístit
     
  14. rysak87

    rysak87 Perspektivní autor

    Zatím zkouším,jsem1262,ale na příště se připravím:D
     
  15. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Tak nevím,přihodil sem na 19,4.Do půlnoci asi nebudu a mám obavu ,abych nedopadnul jako posledně!:cry: To je ale blbej nápad končit akci tak pozdě!:wuerg:
    Docela by mně zajímalo,jestli to někdo hrne jenom s laskavcem!
     
  16. maurehata

    maurehata Osvícený autor

    S ohledem na to, že v časomíře se objevily výsledky, obávám se, že sice došlo k prodloužení akce, ale nikdo už neprodloužil i dodávání do sudu a přijde mi, že to se ve 22.00 ukončilo. Pokud to tak je, jsem zvědavá, jak to RT vyřeší.
    Musím se přiznat, že by mi to nevadilo, kdyby to ukončili teď, jsem na 403. místě :D :D
     
  17. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    No, tak budem pokračovat zase zejtra!xD
     
  18. .macca.

    .macca. Hrabě fóra

    kaolin11 Já kromě laskovce jsem tam ze stodoly nic nedala, ale už končím počkám na aktualizaci a jdu spát snad to bude stačit a máš pravdu , že to byl blbý nápad
     
  19. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Tak to seš dobrá.Mně ten laskavec jde jak psovi pastva.Za celej rok sem naklikal pouhé necelé 3 miliony.Když mně to tak ukrutně nebaví!
     
    -Jara05- tohle ocenil(a).
  20. stěby

    stěby Hvězda fóra

    Poslední dodávku mi to sežralo, ale nepřipočetlo -.-. Ale taky by mi ani v nejmenším nevadilo, kdyby už byl šmytec. Zuby nehty visím na chvostu desáté stovky, to by mi stačilo měrou vrchovatou :D.


    Tak druhá aktualizace, stále stejná pozice a poslední příhoz zmizel v nenávratnu. A zrovna jsem se pekelně rozšoupnul, bo mi hořelo za patama. To by mě mrzelo, kdyby mi to ani nevrátili, ani nepřičetli :cry::oops:.
     
    Naposledy upraveno: 22/11/23
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.