Plážový klub Divoké banány (14.3. - 19.3.2024)

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 13/3/24.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Bedlivé_oko

    Bedlivé_oko Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Nelenil jsem a ráno jsem sklidil
    upload_2024-3-18_6-32-16.png
    večer jsem šel spát nechtělo se mi čekat do pulnoci. Takže bude dokončeno pozdeji
     
  2. Štika

    Štika Mistr fóra

    Tak já moc neděkuji za takovou akci. Vybírání lednic po pěti hodinách to je asi jen pro ty co jsou doma a nemusí do práce,dvě 12hod. směny jeden den volno a další dvě 12 to je docela problém když nemám možnost se dostat do hry v pracov.době. Buď takovou akci ani nezačínat nebo vstávat v noci a to si Farma už dávno nezaslouží.......pomocníci se už opravovat NEBUDOU?????????? No a proč taky že?
    Fungují sice na dvě věci ale nějak to přece hráči překousnou a že za ně posílají peníze to už je RT ukradený. Jsou líní jako vši.:mad:
     
  3. hroudov

    hroudov Vévoda fóra

    tak nevím, sbírám jak to jde, ale jestli stihnu všechny limonády to tedy nevím, po těch 5-ti hodinách to fakt jde pomalu
     
  4. goldedawn

    goldedawn Znalec fóra

    Zdravím.Nechápu,jaký by byl problém,aby tato akce skončila stejně,jako ta druhá.Tak by to všichni stihli.Po pěti hodinách nemá každý šanci sbírat.:p:p:p
     
  5. maja.rada

    maja.rada Magnát fóra

    Já se neflákám, ale baby borm byl ve čtvrtek odpoledne a měla jsem odpolední, takže akce jen pro vybrané a pokud chce člověk ušetřit zvířátka, čeká na BB o víkendu a tak mám jen po sedmi sběrech. Také nechápu časový rozdíl souběžných akcí.... :sleepy::oops: zbytečně vyhozená zvířátka a SK
     
  6. aamperzg

    aamperzg Aktivní autor

    Tak jsem to pěkně prokoučoval. Do zisku stonků mi budou scházet 2 limonády a 2 citronády. Stále jsem plnění odkládal v doměmí, že šlechtění mám hotovo za pár minut, ale zapoměl jsem na časované výběry z lednic.
     
  7. dasa1143

    dasa1143 Ikona fóra

    Nešlo by někde koupit pár limonád?;) Nějakej obchod v okolí by nebyl?:music:
     
  8. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    dasa1143: Doporučuji Večerku ;)
    Hotovo mám i limonády navíc.
     
  9. tjuklova86

    tjuklova86 Aktivní autor

    Tak tentokrát také nestihnu. Ten sběr mi teď vážně s prací nevychází. Škoda SK. Asi jsem si to měla lépe propočítat a vůbec se do toho nepouštět.
     
  10. Prepperka

    Prepperka Hvězda fóra

    Také mám hotovo, a už dalších 6 limonád navíc. Akcička vcelku rychlá, pohodová, a při pravidelném vybírání lednic i super odměny.

    Jen je mi líto těch, kteří nemohou lednice pravidelně vybírat. Nebylo by možné ještě dát ty limči k samostatnému nákupu? Když nemůžou vybírat, přijdou o odměny, to ještě chápu. Ale ty limonády bez kterých nelze dokončit a získat stonky? Jsem ráda že doktoři jsou nám celodenně k dispozici, stejně tak i hasiči, ale i prodavačky v obchodě, popeláři,... Mnozí prostě vybírat nemůžou. A v koších jsou jen sklenky, limonády nelze získat jinak než sběrem, což takový doktor na operačním sále moc nevyřeší. To mi přijde nefér.
     
  11. Bedlivé_oko

    Bedlivé_oko Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    akce pohodová, šlechtěnců bylo dost, šlechtil jsem jen kvůli odznakům a sklenkám. Do konce zbývá ještě 25 hodin což je luxusní čas pro ty co začali hned první den a otevřeli všechny lednice. V práci se na farmu nedostanu, takže mi to trvalo déle a akci jsem dokončil až teď. Bohužel není možné udělat akce tak aby je dokončil každý. Náročnost této akce byla označena jako vysoká. Byla to výzva odhadnout zda budu stíhat a naplánovat si vše aby to klaplo :)

    Gratuluju všem co mají hotovo, a držím palce těm co chvátají do cílové rovinky :)
     
  12. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Dnes ráno, před odchodem do procesu, jsem taky naposledy otevřela lednice pro zisk výherních limonád. Teď už vybírám navíc, systém bude cálovat jak mourovatej ;.-)
     
  13. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    Štika, patřím k těm, co farmu do práce netahá. Kdysi jsem měla práci, že jsem odcházela v deset a vracela se v osm. Prostor na vybírání lednic v podobných akcích moc nebyl.Například u návnad byl rozdíl znát. Ale co je hlavní cenou? Stonky. Máš netradiční dvanáctky 2-1, když jsem si hodila všechny varianty, tak 12 limonád po dvou nebo třech denně by se mělo posbírat. Jenom těch dodatkových odměn z lednic je méně. Nyní mám práci od devíti do tří ( jo, taky se toho dočkáte až vám budou tikat důchodové hodiny ) a na farmu bych si mohla vlézt bez sankcí, které hrozily v té minulé. Akci jsem dokončila až dnes,mohla by být dříve, kdybych nebyla lína jak veš.xD
     
    Naposledy upraveno: 18/3/24
  14. Peto121

    Peto121 Ikona fóra

    Nechcel som ani začínať,ale nedalo mi a začal som.Zajtra ráno som doma a pozbieram posledné limonády (12),ale nabudúce si nechám zájsť chuť na také lacné žbrndy,ktoré vyrábajú 5 hodín.Táto akcia chce ozaj zbierať a nezabúdať,ale pre ľudí v práci to veľmi nie je.
     
  15. činčilka12

    činčilka12 Velmistr fóra

    Tato akce se mi nelíbí. Spotřebovala jsem velké množství SK a ani jí nedokončím, nezískám ani jeden stonek a to přesně o 1 limonádu, které bych snad i koupila, kdyby byly v koši, ale ani ta možnost tady není. Je mi líto všech těch šlechtěnců, co jsem do toho dodala :(
     
  16. Prepperka

    Prepperka Hvězda fóra

    To já naprosto chápu, kdyby to bylo moc snadné, ztratilo by to ten herní glanc. Je nutné v tom mít i trochu té nejistoty, dobrodružství, snahy a potu. I mě právě proto akce na farmičce baví. Nechtěla bych mít akce hotové na jeden klik, ráda vymýšlím jak já jen to udělám abych je dokončila, abych je stihla. Takže tady jsme za jedno.

    Rozdíl vidím u téhle konkrétní akce v tom, že tady nelze padátka dohnat. Nijak. A je v životě spousta nepředvídaných situací, se kterými člověk prostě dopředu nemůže počítat. U jiných akcí zatočí kolem, hodí do slotu bonus, pustí kapky na okamžitou sklizeň, aktivuje Jacky,... prostě je mnoho různých způsobů jak nahnat čas. Tady, když se v reálu stane něco nepředvídaného (a že je to dost často - aspoň u mě), tak prostě konec, není šance dojít pro stonek. Proto mi to přijde nespravedlivé.
    Ale jen u této konkrétní akce. U jiných je to jen o tom rozhodnutí každého hráče jestli akci dodělat chce nebo ne, jestli něco obětuje, pustí chlup. Tady mnohdy rozhodne někdo jiný (zaměstnavatel, rodina, jiné okolnosti). A je jedno jak si to ten člověk dopředu spočítal. Život se neptá.

    Ale jak jsem psala, já hotovo mám, takže jsem spokojená. Jen se mi to tentokrát ani nechtělo sem psát, protože mi bylo líto těch, kterým okolnosti znemožnily zúročit vloženou energii a odhodlání.
     
  17. Dob

    Dob Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Prepperka pokud vezmu v úvahu pouze sběr limonád, tak se tato akce moc neliší od akcí na akčním poli, kde také žádné bonusy využít nelze. Ale je pravda, že v tomto případě není možné limonády zakoupit ani v koších, což by se u nějaké buducí akce možná mohlo změnit.
     
  18. Farmářka_X

    Farmářka_X Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    tulen1966 - na otevření pole 63 je potřeba 2x sbírka chovných odznaků II. Ty získáš semletím základních odznaků

    upload_2024-3-19_8-43-52.png

    Přeji hezký den
     
  19. tulen1966

    tulen1966 Aktivní autor

    • Nepiš více příspěvků pod sebe. Farmářka_X
    vyřešeno, děkuji

    to já vím, co jsem tam měla dát, jen tam byl pořád zámeček, takže jsem nemohla. Po několikaterém restartování se to odemklo, asi to bylo nějak zaseknuté...

    **Příspěvky sloučeny**
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 19/3/24
  20. Farmářka_X

    Farmářka_X Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    tulen1966 - jsem ráda, že se problém vyřešil.

    Prosím nepiš více příspěvků pod sebe a příště použij tlačítko upravit.

    Přeji hezký den
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.