Pizzová párty (9.11. - 15.11.2023) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 8/11/23.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Farmářka_X

    Farmářka_X Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Myška1951 - a ty ve FAQ vidíš nějaký řádek? To co je v tuto chvíli vidět ve hře v nebi je jen vizuální chyba, která v tuto chvíli opravena nebude

    Přeji hezký den
     
  2. Myška1951

    Myška1951 Pisálek fóra

    To je na tom zajímavé, protože v Nebi je stonek, který se odvolává na tuto akci. Asi se vloudila chybička.
     
  3. vaccis

    vaccis Pisálek fóra

    tak opraví dneska tu farmu kdyz se seka dodávání do pizzi.....Modici asi nevedi ?????? že neodpovidaji na dotazy
     
  4. Myška1951

    Myška1951 Pisálek fóra

    Samozřejmě nevidím, jen mě spletl ten řádek v Nebi, který se odvolává na tuto akci, tak jsem si říkala, že za zeptání nic nedám.
     
  5. Farmářka_X

    Farmářka_X Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    vaccis - modíkům nikdo žádnou informaci o nefunkčnosti farmy nebo akce zatím nedal. Mohu vznést dotaz, ale myslím, že problém bude spíše lokální

    Přeji hezký den
     
    radyn.m, moncicak7070 a -Jara05- tohle ocenili.
  6. modro.ocko22

    modro.ocko22 Velvyslanec fóra

  7. Trepifajksl

    Trepifajksl Polobůh fóra

    Ahojky! Mezi stav pečení: 47 her, 10844 bodů. Tedy, vážení, mám těch ingrediencí plné brejle a žaludek se kroutí jako divý.:wuerg:
    Neb pizzu s mátou a olivami snad nejí ani Taliáni. -.-Já bych to nesnědl, ani kdyby nade mnou stála svatá trojka - Sapík, Pohlreich a Kašpárek s napřeženými vařečkami! No, asistovat by mohli kluci v akci.:p
    Všem, co už zdárně dojeli pečení a zůstali zdrávi na duchu i těle - zdar, zdar a zdar;)
     
  8. sovicka64

    sovicka64 Dozorce fóra

    Ja som mala rano hotovo a asi mi bolo malo tak som prijala pozvanie od manzela na pizzu,no mala lepsiu kombinaciu ;):p Bosorka ta sa vlecie,ved jej nic neutecie xD Nemam na nu cas ale niekam sa snad dohrabe, ved casu je dost :)
    Posielam gratulku rychlikom a Ty co este pecu tak nech sa im dari ;)
     
  9. k.vitek

    k.vitek Titán fóra

    Odehráno 32 her /56
    Jde mi to nějak pomalu, když vidím, jak už je tu vás zase plno rychlíků...
    No nic, dnes s tím zase hnu, protože jsem vyhlásila odpočinkový víkend (tedy, jakože nebudeme nikde trajdat, mladší synek odpočívá a já se hrabu v papírech našeho spolku).
    A když vidím časomíru, mám času ještě dost... snad bude v pondělí a úterý v terénu připojení na wifi.

    Časomíra do konce akce 75 hod.
     
  10. Ciri13

    Ciri13 Hrabě fóra

    Odehráno 36 her. KŠ stávkovalo a bonusy ani neukázalo. Skóre neřeším. Času je dost.
     
  11. hansicek

    hansicek Expert fóra

    taktiež hotovo, komplet obe strany, vyslo mi to presne na 56 hier.
    po odohrani 55 hier mi chýbali na pravej strane do konca uz len 2 bodiky, tak som to uzlen tak hocijako odbuchal a padol osobny rekord 322bodov, moje minimum bolo 218. Velmi pomohlo, ze oproti minulym akciam pridali 4. ingredienciu olivy. konecne akcia kde uprava minihry hracom pomohla
     
  12. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Mno, včera odpoledne, jak jsem měla ráno, tak jsem rozpohybovala vehikl. Za čtyřiatřicátou vstupenku dal 100%. Napěstovala jsem potřebnou akční plevel na levou stranu, dnes odpoledne jsem to pomlela a odehrála. Ačkoliv mi tentokrát minihry nabízely celkem slušné kombinace a bodíky přibývaly, na dokončení pravé strany mi ještě chybí cca 1.500 bodů. Takže pěstuju dál, sice bych to dohrát nemusela, nic extra v nabídce není, šlo mi především o záclonu na chajdaloupku, ale když je ještě tolik času, proč to neposbírat všechno, že :) Beden je hafo, co je doma, to se počítá ;)
     
  13. k.vitek

    k.vitek Titán fóra

    Tak po víkendu končím na stavu - odehráno 46 her /56
    ...snad budu mít zítra a v úterý v terénu připojení na wifi.
    Myslím, že bych měla dokončit snad levou stranu.
    Ještě budu mít k dispozici ze sezóny 2x +1 z pole na 1 hod., aspoň trošinku hnu s počty. Ale to bude až tak zítra, ještě mi chybí 1 modrá mince.

    Časomíra do konce akce 66 hod.
     
  14. dasa1143

    dasa1143 Ikona fóra

    Hotovo, přeji všem hezký zbytek večera:p;):)
     
  15. Trepifajksl

    Trepifajksl Polobůh fóra

    Už je to uděláno, už je to hotovo! :)Akorát her jsem udělal 63. Mi šlo hlavně o stonek a když jsem zjistil, že zbývá času hafo , tak jsem překonal svou averzi vůči této minihře a dohrál. A doufám, že s ní dají alespoň půl roku pokoj...-.-
    Sorry, upsal jsem se. Závěsy na boudu.
     
    Naposledy upraveno: 14/11/23
  16. polacka

    polacka Vévoda fóra

    Trepifajksl, prosím, tam byl nějaký stonek?
     
    -Jara05- tohle ocenil(a).
  17. Kytka2001

    Kytka2001 Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Trepifajksl
    V odměnách stonek nebyl, jen dekorace a upgrady...
     
    -Jara05-, bačkora85 a modro.ocko22 tohle ocenili.
  18. kytka50

    kytka50 Expert fóra

    • Nepiš více příspěvků bezprostředně za sebou. Pokud chceš ještě něco doplnit, použij u již napsaného příspěvku možnost "upravit". Děkuji Skali
    Myška1951 koukám že na tvůj dotaz zatím nikdo neregoval,mám stejnou otázku.Kde jsou dekorace do stonku? Ve FAQ jsem nic nenašla.Děkuji za info.

    Kytka2001 ale když vejdeš na stonek tak 1.řádku je větev Pizzová párty

    PS.Už jsem to dočetla,že na stonku je "šotek" a uvádí nás v omyl.

    ***sloučeny příspěvky (multipost)
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 12/11/23
  19. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    kytka50 - zdravím, reakci na dotaz ohledně stonku najdeš hned za dotazem oné hráčky - první příspěvek na této stránce - od moderátorky Farmářka_X (vyroluj až nahoru, prosím).
    Hezký večer
     
    -Jara05- a bačkora85 tohle ocenili.
  20. schummi1

    schummi1 Pisálek fóra

    ted jsem prisel o 3 hry na pizzu.dodam 2x a vpravo se nezobrazi nic tak to restartuji a hra -1 nic se nepripise
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.