Pekárna lásky (8.2. - 17.2.2024) / Diskuse

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 7/2/24.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. dinoalesi

    dinoalesi Dozorce fóra

    pezt
    Nedrží, proto nezbývá než ji pokaždé přetáhnout na stranu, jako jde to, jen je to menší zdržovačka....
     
  2. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Před chvílí jsem zasela druhé rozpěstování, protože jsem si, já blbaňa, nevyměnila po sklizni dekorací zlaté sloty za vánočku a nevinnost. Hm, tak jsem musela čekat o hodně déle. Teď už to bude rychlejší. Pak zaseju na malá pole, Vehikl nic nedal. Co už. Ale mám volný víkend, tak to snad naklikám při pravidelné sklizni :)
    Nemám odvahu číst nové příspěvky, kdo už má hotovo, chytila bych depku na druhou, tu první mám z práce.
    Ale všem, co by už měli dopečeno, naplněno a dozdobeno, gratuluji :)
     
    Naposledy upraveno: 9/2/24
  3. radyn.m

    radyn.m Komisař fóra

    Gratuluji rychlíkům :).
    Též se přidávám k prů....rářům xD. Budiž pro mne ponaučením, že mám příště o padátkách lépe číst, a ne předjímat. Divoška plná laskavce :D. A abych nemeškal, tož krapet navíc pokropená dvěma sty zelenými :D.
    Ale kolo tentokrát hodné bylo, a 2x 100% do stodoly podarovalo a nedržkovalo, tož laskavce v hojnosti nakonec přibylo :D. Zas mám co šlechtit na kladiva...

    polacka: doporučuji Ti minimálně několikrát si práci s "výstřižky" vyzkoušet nanečisto, bez spuštění minihry. Klidně i 20 krát, než si budeš jista, že Ti jak okno s farmou, tak okno s výstřižky zůstanou tak, jak potřebuješ ;) (i po opětovném kliknutí na okno s farmou). Jde to s nima velmi rychle, když jsi zvyklá ;). Pezt a dinoalesi výše píšou jak na to. Osobně okno s "výstřižkem" nezvětšuji, jen jej rychle přetáhnu na pravou stranu, ale ne tak aby se zvětšilo na celou polovinu monitoru ;) (pracuji ve win10).
    dinoalesi, díky za počty :)
     
    Naposledy upraveno: 9/2/24
  4. Erča101

    Erča101 Stálice fóra

    Ahojky všem, tak já zásadně jenom fotím na mobil, co nejblíže, ať rozeznám detaily a podle ukázky hned dělám dortíky.
    Super nové obrázky pro ty co jsou jako - lehce barvoslepí xDxDxD Fakt morda, díky vývojáři.
     
    Naposledy upraveno: 9/2/24
  5. jan.svatek

    jan.svatek Titán fóra

    Už se to peče, už to voní...
    [​IMG]
    ...stejně dobře jako loni.
     
  6. Lida7373

    Lida7373 Stará škola

    babina51 a hanynkach tohle ocenili.
  7. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj Lida7373

    A ty si nemůžeš vyrábět mrkvovo jablečnou směs a nejrůžovější koláč? Pokud ano tak je jasné, že znovu recept koupit nejde.
     
  8. Lida7373

    Lida7373 Stará škola

    pezt, děkuji, seděla jsem si na vedení a evidentně se projevila moje DYslexie, děkuji. Samo, že mrkvovku mám od úplného pravěku, nevím proč jsem si myslela, že to je jen ten výrobek. Tímto se omlouvám, za zbytečný dotaz.
     
    lacrima, babina51 a hanynkach tohle ocenili.
  9. fany2020

    fany2020 Hrabě fóra

    Ahojky, tak jsem s touto hrou skončila, opravdu to špatně rozeznám a ze 7 her jedu jen za 5 mincí, to pro mně nemá vůbec cenu.
     
  10. goro19

    goro19 Pilný autor

    To je teda síla. Vzdávám to. Ať si to hraje ten, kdo tu ptákovinu vymyslel. Všechno má své meze. Netuším, co má společného farmaření
    s tímto nesmyslem.
     
  11. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Tak nevím jestli je to ještě hra nebo kurz IT, bohužel méně zdatní moc šancí nemají. Vždyť i při hledání čtvrté místnosti nezvládnou překliknout z obrázku na obrázek a ptají se;).
    Navíc se farma opět špatně načítá, a při minihře nezobrazí polevu, kterou odkliknu a je na korpusu pak jen posypka. Tedy špatně.
    V Edge dnes nemožné hrát, ve Firefoxu jakž takž.
     
  12. Bizonka68

    Bizonka68 Rádoby autor

    Ty obrázky jsou děs, co? Myslela jsem si, že s tím mám problém jen já ale jak vidím, sama zdaleka nejsem. Štve mě to a je to velká škoda. Jinak taková hra patřila vždycky mezi mé oblíbené, teď se na to vyprdnu. Hraju pro radost a ne abych se u toho vztekala a ještě si připadala jako blbeček...
     
  13. Kytka2001

    Kytka2001 Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Doporučuji všem hrát v Unity klientu (a klidně si ho v nastavení zvětšete).
    V Edge jsem nejprve taky mžoural, co že to tam mám dát (navíc jsem ho měl zmenšený na 80%), v Unity klientu bez problémů...
    upload_2024-2-9_10-6-19.png
     
  14. JandaPanda

    JandaPanda Pilný autor

    Já jsem hrála zatím jen ten darovaný pokus, a samozřejmě jsem ho taky zkazila. Takže jen za 5.
    Ze změny vzhledu proto taky nemám radost.
    Je škoda, že stonek je za získané body, nikoliv jen za odehrané hry.
    S tím, že nebudu mít vybrané odměny z obchůdku už jsem se smířila, ale stonek mě mrzet bude, když se nepodaří.
    Odmítám pěstovat na víc než těch 60 her, 22 tis. rostlin je už tak hodně.
    Prosím příště vrátit zpět osvědčené dorty !!
     
  15. modro.ocko22

    modro.ocko22 Velvyslanec fóra

    Tak skládání mi naprosto nejde:cry:
     
  16. Bizonka68

    Bizonka68 Rádoby autor

    To jako, že akci máte hotovou? Za necelých 24 hodin???
     
  17. olčaML

    olčaML Vážený autor

    Hraji přes mobil a celkem to jde , ale horší je to s padátkama .Pěstovat na dvou plochách a padátka z jedné je problém . Tomu nerozumím ,jak to dělají ti rychlíci !
     
  18. Madulka_cz

    Madulka_cz Veterán fóra

    Pěkné odpoledne.
    Tak Napěstováno je. Tuto akci jsem hrála do posledně s foťákem na mobilu. Nyní, to zkouším přes výstřižky, jak se tu píše. 2x jsem to stihla, a 2x ne. Přepěstováno trochu mám, tak to zkouším. Padátka dopadají. Frknu laskavec s kapkama a bude to dobrý a do konce je času dost. No a pokud mi to nepůjde, foťák na mobilu to jistí. No jo, práce s ntb a nějaké výstřižky, to je pro mě, co by laika, španělská vesnice. Ale občas i novinkám se nebráním, když mi to pomůže , proč nééé. Hlavně nic moc složitého.

    Hotovsonům... gratuluji a ostatním přeji fajn hru ;)
     
  19. polacka

    polacka Vévoda fóra

    Tak tahle akce je dost hustá. Ani tak nebojuji se skládáním jako s výstřižky a bez nich by to nešlo.
     
  20. babina51

    babina51 Veterán fóra

    To se to někomu ukazuje jak to jde lehce.Dojedu poslední sázení,půjčím si mobil (na tom mém dorty šly krásně rozeznat) a kam doskládám tam budu ať si kazí oči ten kdo to vymyslel.Jo a mimochodem mám Win11.
    Abych se podělila-mobil ani papír není potřeba.tak dlouho jsem do noťase hučela a skládala na nečisto až ho to přestalo bavit a jedu přes výstřižky.První dva než jsem na to přišla byly jen za 5,pak se mi to povedlo zprovoznit a jedu s budíkem do plných.Klepu na dřevo ať dojedu co nejdál.Do konce to nebude,ale i tak.
     
    Naposledy upraveno: 9/2/24
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.