Pekárna lásky (8.2. - 17.2.2024) / Diskuse

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 7/2/24.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. dingičko

    dingičko Obyvatel fóra

    To je taká chutná hra, už len keby moje zásoby neboli úplne vyčerpané. Nevadí. Držím palce všetkým hrajúcim a prajem radosť z hry
    :p:p:p
     
  2. Agy2461353

    Agy2461353 Pisálek fóra

    Já měla 1 PL, zatočila jsem, vytočila 2 další a z nich vypadlo toto, nic jiného. Docela fajn vlastně z jednoho lístku :D je to opravdu nějaký pokažený dneska, ale nestěžuju si :D
    [​IMG]
     
  3. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    Napěstováno by bylo, tedy pokud bych neměla 3 dioptrie a rozlišit pod tou záplavou cukrátek,který odstín růžové se v polevě skrývá je dost problém. U některých akcí vím, že musím napěstovat o trochu víc, protože nejsem už tak rychlá, a tato se nejsíš zařadí k nim.
    [​IMG]
     
  4. babina51

    babina51 Veterán fóra

    A já si bláhově myslela jak mi ty výstřižky půjdou.Jo prd.Napravo dám cukrárnu,klepnu na výstřižky,obraz potemní natáhnu dorty do obdélníku a nic dorty zmizí a je vymalováno a na druhou stranu je nedostanu.A ještě ty barvy-je to žlutá nebo oranž?Dorty ty byly super.
     
  5. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Ahojte,
    už rozpěstovávám :D
     
  6. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj babina51

    A jaký operační systém má tvůj počítač ?
    Pokud Windows 10 doporučuju program Výstřižek a skica

    Screenshot_4.png
     
  7. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Mně se zdá, že stačí obyčejné malování,které snad má každej počítač.V pohodě sem to stíhal kopírovat.Se skládáním už to bylo krapet horší.Není ani potřeba vkládané obrázky mazat.Neustále sem přidával další a pak je smazal najednou.:)
     
  8. jana563

    jana563 Dozorce fóra

    Mno....kašlu na to.S mýma očima to prostě nejde.:wuerg:
     
  9. polacka

    polacka Vévoda fóra

    Prosím, kdy získáme recept Dortík z arašídového másla? Nějak jsem se ztratila.
     
  10. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    polacka - ahoj, až nahraješ potřebné body

    recept na dortík.png
     
  11. polacka

    polacka Vévoda fóra

    děkuji, špatně jsem koukala.
     
  12. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    polacka - za málo :)
    Ať se daří
     
    lacrima a babina51 tohle ocenili.
  13. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Zde malá ukázka jak to jde jednoduše s výstřižkem a skicou

    [​IMG]
     
  14. .macca.

    .macca. Hrabě fóra

    pezt Mě to dělá to samé jak psala babina51, mám windows 11 to bude asi ten problém, ale přes malování to jde, zatím jsem udělala tu jednu hru je to daleko horší než to bylo, uvidím jak mi to půjde až tam budou 3.
     
  15. polacka

    polacka Vévoda fóra

    Mám také Win 11 a nějak mi výstřižky nejdou.
     
    babina51, moncicak7070 a modro.ocko22 tohle ocenili.
  16. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj .macca.

    Ale program je Výstřižek a skica nikoliv Výstřižky

    Použitý program

    Screenshot_5.png

    Starý program

    Screenshot_6.png
     
  17. dinoalesi

    dinoalesi Dozorce fóra

    Ono to jde i s Výstřižky, jen je potřeba okno uchopit (tzn. kliknout myší a podržet) někde v horních místech (viz. fialová šipka) a přetáhnout si to na stranu viz. obr. ;)
    [​IMG]
    Nejjednodušší je teda aspoň za mě Výstřižek a skica, jenže ve win 11 tuším není.
     
    Naposledy upraveno: 8/2/24
  18. polacka

    polacka Vévoda fóra

    dinoalesi, ale jak udělám ten výstřižek? Já umím jen celý obrázek. Ach, jo.
     
    babina51 tohle ocenil(a).
  19. dinoalesi

    dinoalesi Dozorce fóra

    polacka
    Výstřižky se jmenuje ten program. Tady máš obrázek, jak najdeš program Výstřižky, ve Windows 10 je ještě i Výstřižek a skica (ten je jednodušší) - a taky stačí zadat do lupy, jako na obrázku ty Výstřižky.

    Edit: Mrkni na video od pezta, stejný princip je i u programu Výstřižky, jen s tím rozdílem, že tady zůstane výstřižek (obrázek) na stejném místě, ze kterého ho děláš, proto je potřeba, aby nezacláněl, přetáhnout ho na stranu, ať můžeš podle něj skládat cupcaky.... Jinak samozřejmostí je mít minihru jen na půlce (nebo klidně i větší čísti) monitoru a na tu zbývající část monitoru přetáhnout ten výstřižek.
     
    Naposledy upraveno: 8/2/24
  20. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ta aplikace Výstřižky mi teda moc nefunguje, nedrží tam, kde bych ji chtěl mít.
    Pokud není aplikace Výstřižek a skica v systému, tak ji možná bude možnost doinstalovat z Microsoft Store
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.