Půlnoční závod (17.10. - 23.10.2024) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Diskuse o hře' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 16/10/24 v(e) 9:00 AM.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. babina51

    babina51 Veterán fóra

    Mohl by mi někdo poradit jak mám zakončit konec letu.Jedu XL a jsem na konci ,ale když kliknu na zelenou (3 šipky)tak mi to napíše stačí jedna a červeně 2 budou ztraceny a jestli chci pokračovat.Obyč. kanystry mám vyrobené 2.Díky.To jsem pochopila,že se potřebuju dostat na konec,ale na co mám kliknout.Klikala jsem na obyč.kanystr a nic,nebo na šipky?Nebo kliknout na zelené plusko co je u obyč. kanystru?Díky,ale jsem z toho jelen.Ale jak jsem už psala tak jsem jela přes 3 pole,tak,že mám na letadle 3 šipky a jak to tak vypadá tak změnit na 1 asi nejdou tak se nedá nic dělat a musím použít co mám i když přijdu o dvě.Už jsem si poradila.
     
    Naposledy upraveno: 18/10/24 v(e) 6:49 PM
  2. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    ZUZKAMAT - ahoj, jak se píše bez citace ? Snadno, umístíš kurzor do posledního prázdného příspěvku a napíšeš, co po potřebuješ. Až máš napsáno, klikneš na odpovědět.

    Jak se létá - světélkující palivo - posun o 1 pole - buď na stejné trase, nebo můžeš změnit směr (nahoru či dolů)
    - světélkující palivo XL posun o 3 pole pouze směrem dopředu
    - světélkující palivo XXL - posun o 1 pole dopředu - získáš dvojnásobek odměn - lze použít pouze tam, kde je nějaká odměna na následujícím políčku


    palivo.png

    [​IMG]

    ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

    babina51 - pokud ti chybí do konce závodu jen jedno políčko, tak je lepší použít buď obyč. palivo nebo pokud chceš odměnu 2x, tak palivo XXL. Pokud použiješ palivo XL (posun o tři políčka), tak vlastně 2 kanystry vyhodíš do luftu - ztratíš.
     
  3. majat7100

    majat7100 Zelenáč fóra

    Mám namleto samé obyčejné kanystry a nejde mi se nikan dostat.Šipky jsou šeivé. Co dělám š
    patně, prosím o pomoc Díííky.
     
    evainfo tohle ocenil(a).
  4. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    majat7100 - ahoj, mně pomohlo restartovat hru - zavřít komplet včetně prohlížeče.

    -------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    babina51 - k tvému editu - klikáš na ty šipky na trase - viz obrázek - tam, co jsem to zakroužkovala ;)
    (pokud klikneš na ty pluska, hodí tě to do mlýna)
     
    Naposledy upraveno: 18/10/24 v(e) 6:07 PM
  5. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    [​IMG] hezký půlnoční závod :) tak se mi od rána podařilo napěstovat přes 40 tisíc rostlinek, kolo něco dalo, Jackové taky a vyskočilo asi 15set kanystrů, přidala jsem bonus na vyskakující předměty a asi pomáhá :p první závod jsem šla opatrně a nakukovala na foru jestli to u mě s odměnami sedí, spíš jestli jdu správně xD další dva závody jsem už šla v pohodě, brala jsem hodně 2x a myslím, že ta nová verze není tak hrozná, jen se musí občas restartovat, protože mlýn ukazoval něco jiného, než na závodišti :p začala jsem čtvrtý závod a pokračování zítra, až napadají z dlouhodobek kanystry, tak snad závodníci vydrží ;) a přeji všem hezký let ;)


     
  6. Batory

    Batory Vycházející hvězda fóra

    Prosím proč mi nejdou použít namleté velké sudy.
    Děkuji.
     
    jana151049 tohle ocenil(a).
  7. jana151049

    jana151049 Veterán fóra

    • Necituj příspěvek, pod který píšeš (zbytečné zahlcování fóra). Začni psát do nového příspěvku a dotyčného jen oslov. Děkuji Skali
    Batory

    ***odstraněna zbytečná citace předchozího příspěvku

    Taky nevím jak se používají a zatím nemám odpověď.
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 18/10/24 v(e) 6:54 PM
  8. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Batory - ahoj, světélkující palivo XXL - lze použít pouze tam, kde je nějaká odměna na následujícím políčku

    Např. tady použít půjde, bo je na následujícím políčku odměna - světluška
    sudy.png

    jana151049 - vždyť jsem to psala o pár příspěvků vejš, kdy se dá použít.

    --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

    babina51 - na konci závodu klikneš buď na tu jednu šipečku (změníš trasu)nebo za letadlem na XXL palivo a sebereš odměnu 2x. Změnou trasy nic netratíš, bo v posledním kroku je odměna stejná pro horní i dolní trasu.

    poslední krok.png
     
    Naposledy upraveno: 18/10/24 v(e) 6:47 PM
  9. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Zdravím

    Tak hotovo

    Screenshot_2.png

    Nic těžkého to nebylo, normálně se lítá jako vždy já v tom problém nevidím ;)

    No a změna je, kvůli tomuto :p

    Screenshot_20241018-145604.jpg

    [​IMG]
     
  10. -migos-

    -migos- Veterán fóra

    Zdravím, koukám že tady jsou zvyklí na staré cesny, tak rychle přesednout do moderních tryskáčů a jdeme na to :)


    Ukázka letu v nové grafice



    Hezkou hru ...
     
  11. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Hlavně si ujasněte, na jaké palivo můžete létat a co vyzvednout. V klidu, vše máte zobrazeno i popsáno, není třeba zmatkovat. Navíc sem dala Skali přehled, to snad už pochopí každý.
    Jeden let dokončen, druhý v polovině.
     
    Naposledy upraveno: 18/10/24 v(e) 7:29 PM
    kutilka70, bačkora85 a lacrima tohle ocenili.
  12. kutilka70

    kutilka70 Hvězda fóra

    Dnes končím takto ;)
    [​IMG]
    Pěstování není problém, ale s padátky je to horší. Předpokládám že zítra dokončím :music: