Přichází jaro (11.4. - 16.4.2024) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 10/4/24.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. goro19

    goro19 Pilný autor

    Tomu řádku vážně něco chybí.
     
    babina51 tohle ocenil(a).
  2. kutilka70

    kutilka70 Hvězda fóra

    Ti se nechovají, ti vyskakují rovnou z beden xD
    Jinak šlechtěnci celkem OK, jen škorpioni mi schází. A to jak šlechtěnci tak i základní :wuerg:
    Jdu provětrat lištu, nasadit škorpíky a krmit co to jde :music:
     
    Naposledy upraveno: 10/4/24
  3. marian.rom

    marian.rom Perspektivní autor

    Nějaké SK mám, tak zkontrolovat, co bude potřeba za šlechtěnce, a protože mám málo farmářských mincí, tak pojedu hned.
     
  4. luba9

    luba9 Perspektivní autor

    Bola by som rada, keby niekto preložil z češtiny do slovenčiny vyšľachtené zvieratá, rozumiem síce všetkému čo píšete po česky, ale názvy šľachtencov je niečo iné. Ďakujem.
     
    babina51 tohle ocenil(a).
  5. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

  6. Madulka_cz

    Madulka_cz Veterán fóra

    Pěkný večer.
    Otevřela jsem si všechny bedny, zkontrolovala zvířata + šlechtěnce a po inventuře zjištěno, že mi něco chybí. Není toho moc, ale chybí.
    Podívala jsem se, jen tak pro zajímavost, kolik stojí takový žralok Máčka. Joj, protočily se mi panenky a brýle mi na očích udělaly koko kolo mlýnské. U mě stojí 1 kousek 2,5 milionu. o_O
    Do akce se pustím zítra asi hned. O víkendu to vidím bledě.
     
  7. kutilka70

    kutilka70 Hvězda fóra

    Madulka_cz
    To došlechtíš :)
    Taky mi pár kousků chybí, ale jestli jsem dobře počítala tak je potřeba na každou stranu 250ks květů, tj. celkem 500ks šlechtění :music:
    Takže stejně bude třeba šlechtit ;)

    P.S. Je to celkem dost. Snad jsem se nesekla :eek:
     
  8. Madulka_cz

    Madulka_cz Veterán fóra

    kutilka70, počítám s tím.
    Naštěstí mám kabinet narvaný dobytkem za 1 SK. Taky mi vyšlo 500 ks.
    Takže jestli dobře počítám, 500*2=1000SK. Tulidomek narvaný za 1 SK.... 1000 - 132= 868 SK potřeba na dokončení akce tedy pokud bude člověk potřebovat jenom a pouze květy.
    Tak a snad jsem to spičítala správně a neudělala nějaký kopanec. Za případní chyby se omlouvám a opravte mě. Mýliti se je lidské.
     
  9. stěby

    stěby Hvězda fóra

    Potřebnou havěť mám na skladě, pár chybějících kousků jsem dal tulit. Jinak nevím, co budu šlechtit, všeho mám dost a šlechtící úkoly v družstvu prakticky nedělám :music:. Asi tam nasypu ty potvory, kterých budu mít v množírně přehršel :).
     
  10. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Tož jsem si sepsala potřebné šlechtěnce. Nejprve levou stranu. Potom tu pravou. Přidávala jsem ke stávajícím + něco a vepisovala další řádky do mezer. Teď se nešťastně dívám na hustě popsanou A4, s neskutečnými počty a jímá mne hrůza a děs, obcházejí mdloby a tak podobně ;)
    No, nejvíc se bojím křečků, od zavedení do hry se na mé farmě odchovávají zásadně po genetické linii.
    Uvidíme.
    Zítřejší BB je mi šumák, neb jsem v procesu. Snad o víkendu bude další. I se slevou. Na tu bych běžně nečekala, ale teď budu šlechtit ty hlodavce. Když to nepůjde, snad je seženu na trhu :)
    Mno, ale jdu na mýtinu rači zbourat výnosnější odchovny a výrobny a množit ty zpropadené křečky. Když já na trhu strašně nerada nakupuju :)
     
  11. -dedy55-

    -dedy55- Zelenáč fóra

    Kočka
     
    babina51 tohle ocenil(a).
  12. stěby

    stěby Hvězda fóra

    -dedy55- Tak to ses moc netrefil, tahle "mačka" je trochu zubatější, už to tu bylo psáno včera :music::D.



    Po prvním otočení šmajchlkabinetu 61/100 a 6/100. Sypu to tam jak brambory, ani se pomalu nedívám na odměny. Pár baha potvor dodávkou kleslo pod optimální stav 1000 ks, už zrajou na ploše ;).
     
  13. Kytka2001

    Kytka2001 Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj hubas1 a -dedy55-
    Máčka je šlechtěnec žraloka!
    , žádná kočka (ta se řekne slovensky "mačka")...
    Slovenský ekvivalent Máčky je Žralok škvrnitý...
    Koukněte se sem.
     
  14. rosnička007

    rosnička007 Stálice fóra

    Tok to jo,šlechtění ano.To mám ráda,je to rychlé a všeho dostatek.
     
  15. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Hotovo, řádek doma, už se mi nechce klikat, dodávat. Mám okamžité šlechtění, tak to frčí.
    Edit: Uff, jsem to doklikal, slevu nepotřebuji, desítky SK se hromadí až z nich jsou stovky a tisíce ;).
     
    Naposledy upraveno: 11/4/24
  16. petaM2001

    petaM2001 Titán fóra

    počkám na sobotu snad bude slevička
     
  17. DANKA722

    DANKA722 Titán fóra

    [​IMG]
    dnes to bolo rýchle, obe akcie, zo šľachtencov mi chýbali akurát dvaja výskumníci tiav:D

    [​IMG]
    Nech sa vám darí;)
     
  18. lacrima

    lacrima Polobůh fóra

    Ona je nějaká akce ? :music:
    Namazala jsem si zdravou dobrůtku růžovým želé , vyšplíchala několik parfémů ,
    frčelo to jako namydlený blesk :p a mám hotovo .
    Chyběl mi pouze jeden lesní škorpión , dvě tančící pandy a dva velbloudologové :p
     
  19. bačkora85

    bačkora85 Veterán fóra

    [​IMG]

    Ahoj, tak akce splněna ;). To byla rychlovka :).
    Všem ať se daří a hezké odpoledne
     
  20. FarmarkaKarinka

    FarmarkaKarinka Zelenáč fóra

    Co to je odomknutá Bahama, kde získam čerešňovy kvet.
     
    babina51 tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.