Představujeme muzeum! (15.6.2022) / Diskuse

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 14/6/22.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. dencice

    dencice Stálice fóra

    Ahoj, nějak nejsem schopna muzeum najít, hledám pořád dokola.
     
  2. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    dencice - ahoj, nevím kde ho nemůžeš najít ?
    Runu hledej na stromě moudrosti zde
    muzeum na stromě.png

    A po nákupu za hvězdičky najdeš muzeum v inventáři mezi dekoracemi ;)

    Nákup druhého muzea za FL je přes červený košíček
    muzeum nákup.png
     
    -Jara05- tohle ocenil(a).
  3. moncicak7070

    moncicak7070 Vévoda fóra

    Tak nakonec sem neodolala a muzea mám obě. Jedno sídlí v mazlíkárně, kde jsou dekorky 2x2 se stejným časem a jedno je v parku a v něm 8x Křeččí past. Park už byl naplněný celý tak mám pár místeček, kdyby se objevil Deštník, Melodie ...... :D
    [​IMG]
     
  4. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Musela jsem otevřít spoustu beden s nářadím;), chyběly cihly na rozšíření, ale už je to, za FL nekupuji, zatím stačí jedno muzeum
     
  5. libakos

    libakos Polobůh fóra

    Tak odpověd na upgrade děs. sidla jsem se dočetla , až ho ráno odkliknu musím ho vyndat,prsknout na něj z akce 4 upgrade a vrátit.No taky jsem ho mohla nechat na ploše že xD
     
  6. pajaable

    pajaable Orákulum fóra

    To, že se v muzeu nedají přidat na dekorky (např. k sídlu ďábels. psa) upgrady, to mě tedy nepotěšilo...po sklizení jsem jí tedy vytáhla na plochu, nacpala na ní upgrady a hodila zas zpět. To není tedy domyšlené!
    :p
    Zatím kupovat druhé muzeum nebudu, nějak mě to nebere, čekala bych spíš nějakou novou plochu na dekorace, tohle není nic moc.
    Uvolnila jsem si místo na 32 dekorek 1x1 co dávají hóóódně BZ a zbytek zase prsknu zpět na mýtinu, kde byly před aktuální akcí.
    xD
     
  7. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Nacpal jsem do muzea Sladky letni darek = 2500 krejcaru a 10000 BZ, no a protože se to sklizi kombajnem pro mazliky, tak jsem si předtím zapsal počet krejcaru a BZ a spatny... vůbec nic se nepripsalo, jen ubyl počet vybrani...
    Tak nevim, at to skusi někdo další, jestli to je jen nejaky muj problém...

    DOB : tak nic, nebudu využívat v Parku tohle muzeum k temto ucelum, jen si overim ze funguje to v mazlikarne...
     
    Naposledy upraveno: 23/6/22
  8. Dob

    Dob Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Tassadar11 zkoušel jsem a žádný problém jsem nezaznamenal, krejcary i body zkušenosti se připsaly všechny.
     
  9. ašada01

    ašada01 Polobůh fóra

    Mě se někdy stává (párkrát za měsíc), že na ukazateli BZ se nic nepřipíše a musím přejít na Baha a zpět, aby se to načetlo. Někdy dokonce restartovat. Stav BZ kontroluji jen u ranní sklizně dekorek, tak nevím, jestli se to stává i u běžné sklizně.
     
    -Jara05- tohle ocenil(a).
  10. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Provedl jsem si další test :
    - sklizen bezna v parku
    - odhlaseni, prihlaseni
    - opsani KR a BZ
    - sklizen strojem nebo rucne muzea, kde byl Sladky letni darek, je tam 20 hodin na dalsi
    - odhlaseni, prihlaseni, je tam 16 hodin, ty 4 jsou v zelenem pruhu jako hotove
    - opsani novych KR a BZ
    - rozdil : 0 a 0
    - zbourani muzea, postaveni, naplneni normalnima dekorkama s BZ
    - další pokus bude az se otoci a jen se na to dostane tak abych mel jistotu
    - totez otestuju pro muzeum v mazlikarne, ale tam to odklepnu a zmizi hned (ani nevim zda je videt dudlik)

    Nevim ze bych mel problém jen ja, divne...

    pezt : no tak to mam smulu, takhle je mi muzeum nanic a mozna v mazlikarne i skodi, to uvidíme...
     
    Naposledy upraveno: 24/6/22
  11. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj Tassadar11

    Dnes jsem sklidil ručně muzeum na hlavní louce, bylo tam 6 dekorací Sladký letní dárek, ale nic jiného u toho nebylo a vše se připsalo. Nevím v čem může být problém.
     
    cool_b. tohle ocenil(a).
  12. Rexik1982

    Rexik1982 Zelenáč fóra

    Já nemám nic proti tomu že je to strategická hra s tím souhlasím, ale je Mě naprosto nelogické proč musí být jen 5 budov na plochu a pole které je parkrát do roka v provozu tak je téměř na nic!!!! Právě proto si myslím že by bylo vhodné toto pole mít aktivní stále a umístit tam jen budovy a na dekorace je 5 speciálních polí tak proč sakra nemůže být i speciální pole na budovy. Jde Mě jen o jedno pole a kdyby jste každý ěsíc nepřidávali nové stromy a výběhy tak se o tomhle vůbec nebavím.
     
  13. Dob

    Dob Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Rexik1982 jaký byl původní důvod zavedení limitu pro 5 skladišť jednoho typu na plochu netuším, ale pokud by neměl nějaký smysl, tak by tam určitě nebyl. Návrh na plochu pro skladiště jsme na fóru v minulosti již měli, ale do hry se zatím nedostal a těžko říci, zda se do ní někdy dostane.
     
    -Jara05- tohle ocenil(a).
  14. medulinka

    medulinka Pisálek fóra

    Souhlasím, lepší se i na to dívá na ploše.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.