Představujeme muzeum! (15.6.2022) / Diskuse

Diskuze na fóru 'Diskuse o hře' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 14/6/22.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
 1. sejda621

  sejda621 Rádoby autor

  • Nepiš více příspěvků bezprostředně za sebou - multipost. Pokud chceš něco doplnit, použij u příspěvku možnost "upravit". Děkuji Skali
  Tak takové úložiště nás příjde pěkně draho a není to dlouhodobé řešení.Těch dekorací na uložení je daleko víc.

  Přidávám k lidem ,kterým chodí stále stejné stromy.Co budeme s těmi stromy dělat mám jich přes stovku .Nebo s tím RT -programátoři něco sledují?
  ***sloučeny příspěvky
   
  Naposledy upraveno moderátorem: 14/6/22
 2. evainfo

  evainfo Živoucí legenda fóra

  Hezký večer :) ta nová úložiště jsou fajn, pokud jich bude časem víc :p dám dekorky 2x2 a hlavně nenamíchat ziskové, bonusové s

  jinými a taky s vámi souhlasím, že to kolo je co do odměn hodně zastaralé, určitě by to chtělo celkovou generálku a hlavně
  uznat, že PL nám nevyskakuje samo na farmě, jako řemeslné přísady, tak proč za ně točit hlouposti 8)


   
 3. Tassadar11

  Tassadar11 Imperátor fóra

  Nooo, tak nejak mam spocitany ty dekorky prave i podle plochy a tak na tohle to chce vzit bez vlivu na plochu... no a predpokladam, ze Piccolo tam nepujde, coz bych teda potreboval uz konecne vypotřebovat :)
  druha věc jsou ty docasny dekorky typu Carovna svatba, taky tam nejspis nepujdou...
   
 4. pezt

  pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

  Ahoj Tassadar11

  Přesně tak, dekorace, které mají plus do něj umístit nepůjdou.
   
 5. maurehata

  maurehata Velmistr fóra

  Skoro samé brblání, ale já jsem za to ráda. Dost často mi z pikolek vypadnou křeččí pasti a tak - nemám je kam moc dávat (a často mi uteče akce Obchodování a darování, tak jim ani nenajdu nový domov :D), tak tohle aspoň trochu uvolní prostor - nacpu tam ty lepší dekorky 2x2. Nejsem uplně totální sběrač BZ, ale dávám si samozřejmě na plochy výnosné dekorky.
   
 6. Pitrýsek47

  Pitrýsek47 Orákulum fóra

  Nechal bych potopit ten velký vrak u trosečnického pobřeží a hned by bylo místo nebo z něho udělat muzeum :D.
  U vodopádů mám samé dekorace, u mazlíků, v parku, ostrově pokladů, tros.pobřeží plno a ještě hafo v liště, jedno skladiště mě nespasí.
   
 7. Jara268

  Jara268 Dozorce fóra

  Pravda, něco nám sice ubere, ale nespasí, stejně jako kolo (ne)štěstí mne vždycky málem klepne, když mi padají TBZ, když už mám od minulého roku na Bahamě 600 lvl
   
 8. Helena1313

  Helena1313 Mistr fóra

  Ano, souhlasím. Já, už ani nesklízím dekorace na Baha. 600. level už dávno mám. Snad by bylo i dobré, přidat levly a nebo pro hráče co mají splněno změnit TBZ na Bahamce za BZ při sklízení. Ale jinak, za skladiště jsem ráda. Moc nevyřeší ale, alespoň trochu uleví. A co se kola týče, fakt katastrofa, samé javory a žluté stáje. Chce to inovaci jako hrom.
   
 9. Rexik1982

  Rexik1982 Zelenáč fóra

  • Nepiš více příspěvků pod sebe, pokud chceš něco připsat, použij možnost upravit
  Ty jsi asi nepochopil jádro věci problému že? To je přece jedno jestli je to skladiště, arboretum, nebo zvěřinec. Tady je problém ten že už je tolik všeho že když umístím po 5 kusech na každou plochu budovy tak i tak pak už máme málo plochy na pěstování i stromy o to tu jde. Hlavně že jsou zde 3x plocha na dekorace!! Tak neplácej nesmysly že přibívat nic nemusí. Hlavně že je tu jedno pole, které je imrvére zavřene a je tu ÚPLNĚ NA NIC když to řeknu SLUŠNĚ!!!

  Hlavně bych kolo štěstí za klasické lístky zrušil !!!! Lístky dostáváme i z beden a pak najednou člověk má i 100 lístku a pak u toho sedí 20 minut a vytáčí si jeden nesmysl za druhým dměny naprosto katastrofické ve formě želirovacího cukru, soli a podobně. Tyhle odměny padají ze sklizní tak proč i v kole. Radči bych navýšil BZ hodnotu bodů a víc vyšlechtěných zvířat 2-3 stupně !!
   
  Naposledy upraveno moderátorem: 15/6/22
 10. coneznam

  coneznam Mistr fóra

  Taktéž si myslím, že samospásné řešení muzeum asi není, nicméně vždy s nadšením vítám něco nového, takže za mě super. Pokud by stesky na kolo štěstí měly přinést nějaké ovoce, taktéž se přidávám. Žlutých výběhů mám hafec, ořešáků XXL taktéž. A mimochodem také mě nebaví naklikávat 100x kolo štěstí. Jinak super jsou bedny. Můžu jich mít kolik chci, a když mám bednařskou náladu, jdu je otevřít. Žádné zdlouhavé čekání, až se kolo zastaví...
   
 11. DANKA722

  DANKA722 Titán fóra

  ..mám do múzeí 15 dekoriek 2x2, fajne sa ušetrí miesto, a ak ešte budú múzeá pridávať..., za mňa lepšie ako nová plocha;)
  chcela som to prestavať už dnes, mám čas, a že si odložím riadok na skrátenie dekoriek, aby mi to už zajtra pri zbere fungovalo, ale ako som to vymyslela, išla som do neba a odpráskla všetky:D, zajtra na obed druhý pokus na pozajtra:music::D, možno dovtedy ešte niečo lepšie vymyslíte8);)
   
 12. Dob

  Dob Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

  Zaprvé připomenu, že psaní více příspěvků pod sebe je považováno za multipost a je to proti pravidlům herního fóra.

  Zadruhé opravdu nehraji tuto hru první rok a moc dobře vím, že se veškeré stáje a stromy nedají umístit na plochu najednou. Ale nevidím důvod, proč by tomu tak mělo být. Jedná se o strategickou hru, tudíž je logické, že pokud pěstuji rostliny do úkolů, mám na plochách políčka pro rostliny, pokud chci doplnit stavy zvěře ve stodole, dám na plochu chlévy a pravidelně je střídám. To samé platí pro stromy. Pokud by bylo podmínkou, že se veškeré předměty musí vejít na plochu, tak bychom za chvíli měli desítky ploch. A komu by se pak chtělo je všechny sklízet, zejména ručně? Další věcí je, že někdo jiný by mohl namítnout ( viz toto vlákno ), že se mu na plochu nevejdou všechny dekorace. Znamená to tedy, že máme mít několik desítek nebo stovek parků, abychom je mohli všechny využít? Na závěr tohoto odstavce jen dodám, že každá další plocha pro rostliny, stromy a zvířata by sebou přinesla zvýšení požadavků u akcí.

  K diskuzi o kole štěstí prosím využij jiné vlákno např. Úsporná akce: Párty balíčky / Diskuze, což platí samozřejmě i pro ostatní. Toto vlákno slouží výhradně k diskuzi o Muzeu.
   
 13. ღSisinkaღ

  ღSisinkaღ Vycházející hvězda fóra

  Tak nevím, změnilo se něco? Chtěla jsem si aktivovat runu na stromě a žádnou neaktivovanou nevidím - taktéž v družstvu žádný nový úkol není...

  Omlouvám se, už jsem si přečetla oznámení o odkladu. :sleepy:
   
  Naposledy upraveno: 15/6/22
  evainfo, bačkora85 a moncicak7070 tohle ocenili.
 14. jan.svatek

  jan.svatek Titán fóra

  A já se tak těšil... zde:oops:
   
 15. 007lala

  007lala Aktivní autor

  Souhlasím s Dobem, je to přece o strategii, o tom, co momentálně potřebuji pěstovat nebo chovat. Ne o tom, mít komplet vše, co vlastním, vyložené na stovce polí a ploch. Vždycky mi přijde divný, když je nějaká akce na neběžné ploše, jak se tady někteří farmáři čílí, že třeba na mýtině mají stáje a kvůli akci je nebudou bourat. Pro mě je právě to neustálé bourání, přesazování, přeskupování, vymýšlení a podobně jedním z důvodů, proč mě stále ještě po 10+ letech hraní baví.
   
 16. kaolín11

  kaolín11 Živoucí legenda fóra

  Celkem je mi to také jedno,ale cítím s ostatními farmáři.Jenom osadit 15 skladišť i s upgrady je na mrtvici.Opravdu by nešlo osadit to na pár kliknutí?!?Proto ta nechuť cokoliv bourat.Navíc, pokud vše je ručně. Proto i ztohoto důvodu vlastním na farmě pouze jedno arboretum,skladiště a výrobnu. A nějak mi to ani nenutí rozšiřovat( stejně jsou v liště)! Na bahamce mám 5 arboret a 5 zvěřinců,které jsou neustále u vodopádů.Nebourám. Pořídil bych i další,nebýt dementního pravidla 5 kusů na plochu!:wuerg:
  Na můzeu bych spíše ocenil,kdybych do něj moh narvat dekorací do počtu 32 políček. Tedy třeba 20krát sova a k tomu 12 vran,nebo tak nějak podobně.
   
 17. ašada01

  ašada01 Velvyslanec fóra

  Já už mám vybráno. V mazlíkárně do něj půjdou ty obr dekorky, které všude zaclání. Druhou umístím k majáku, tam také zavazí dost dekorek 2x2. V parku mám většinou 2x1 a 1x1, tam se nevyplatí.
   
 18. Apachie1

  Apachie1 Velvyslanec fóra

  Také jsem nejdřív běžela na Strom a... koukám, jak husa do flašky a nic xDxDxD
  Tak jsem si alespoň pěkně projela celý Strom ;)
   
 19. Dob

  Dob Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

  Do muzea jdou nakonec umístit i dekorace s omezeným počtem použití a bedny Piccolo. Raději ale předem upozorňuji, že vše funguje stejně, jako byste je měli na ploše. Tudíž pokud dekoraci odstraníte dříve, než použijete všechny náplně, tak o ty nevyužité přijdete. A samozřejmě je potřeba myslet na to, že dekorace v muzeu nemůžete sklidit zvlášť, ale pouze najednou.
   
 20. Y_n_O

  Y_n_O Živoucí legenda fóra

  Muzeum za hvězdičky zakoupeno, úkol splněný (asi víc vzal, než dal), tak budu moct rozšířit naplno, připraveno na "již brzy," až došetřím na Arboretum pro Baha a pak budu šetřit na Muzeum. To za hvězdičky půjde k Majáku, co do něj dám, vymyslím až v neděli, teď jsem totální Mimoň :)
   
  Naposledy upraveno: 15/6/22
  -Jara05- a bačkora85 tohle ocenili.