Přátelé na tahu (26.4. - 2.5.2023) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 25/4/23.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. k.vitek

    k.vitek Titán fóra

    Vyskočila na mě další speciální odměna
    Deska slizké příšery - 2. část pole č. 6 (pod tajemnou stájí), superkrmivo
     
  2. olčaML

    olčaML Obyvatel fóra

    Stonek , stonkuje už dva dny , neměla jsem vrtulkový strom , tak hurááá ,teď jsem se k němu dopracovala , takže jsem spokojená .:D
     
  3. Richards76

    Richards76 Expert fóra

    Ahojte, úlohy splnené. Stonka stonkuje, 2 obríky zasadené, pikolky na ploche. Stálo ma to 130 PL(3x +1 do stodoly), 2x Jack, 200% do diamantu, 100% do zlata a cca 3000 SH. Ešte mám napestované na 10 lístkov, tak vyberiem nejaké tajomné hyeny. Ďakujem za výpočty a za správne odpovede. Hotovým gratulácie, nehotovým držím palce.
     
  4. Bezejmenný

    Bezejmenný Ikona fóra

    Hele lidičky, mám možnost uzmout ještě jednu (možná 2) dekorky do stonku.
    Kdyby někdo nestíhal, berte stonek a pokud by bylo možno v O&D poslat co by chybělo, klidně pošlu.
    Dejte vědět , byla by škoda nechat to propadnout.
     
  5. hroudov

    hroudov Vévoda fóra

    děkujeme za nápovědy, jsou super, akorát mám problém s padátky, mam i stromy i rostliny a vždy mi to dá pouze na 2 semletí, už nevím co vyzkoušet, ale u mě s těmi padátky je to vždy slabé :cry:
     
  6. Helena1313

    Helena1313 Osvícený autor

    Ahoj, stonek už mám, taky jeden obr strom na SH a taky piccolky, dekorky do stonku. Taky ráda nabídnu, komu bude chybět. :)
     
  7. Bezejmenný

    Bezejmenný Ikona fóra

    Já to mám naopak. Padátek mám 3 metráky ale kytky zaostávají.
    Točit kolem nemá smysl (60 zelených, 120 modrých) protože mi bonusy prostě nepadají, takže jedu jen z MJS. Taky tu nejsem co 3 hodiny (voda, hnůj) takže jsem rád že umelu na 3 lístky a půl dne se tu zase snažím vytahnout z kola bonus.
     
  8. goro19

    goro19 Pilný autor

    Zmiňujete se o piccolkách v množném čísle, ale já vím jen o jedné za vědomostní body. Je někde utajená další?
    Prozraďte, prosím. Děkuji.
    Za nápovědy děkuji oběma dámám, jste 1*.
     
  9. dinoalesi

    dinoalesi Dozorce fóra

  10. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Jsem s akcí skončila, na ploše je tajemno, už jsem dlouho nedávala, tak je plná stodola ;)
     
  11. smoulinek123

    smoulinek123 Hrabě fóra

    Zdravím,stonek už maká,děkuji všem za odpovědi ,já bez nich vubec nic nevěděl,tož velice děkuji.

    [​IMG]
     
  12. Bezejmenný

    Bezejmenný Ikona fóra


    Nikdo nic ? Schválně si udělám obrázek tady té nabídky, napíšu si seznam těch dekorací a počkám si na O&D kolik lidí bude shánět jednu dekorku že to nestihly.

    Vezmu 2, nebudu psát názvy, vyberu je náhodně podle sebe a těm kdo by projevily zájem ve "vzducholodi" to nabídnu za 15 JC. Uvidíme jakou budou mít cenu.
     
  13. hroudov

    hroudov Vévoda fóra

    Bezejmenný, nabízíš dekorky, já bych se hlásila, stonek dám, ale 2( možná jedna )mi určitě budou chybět, můžu se pak ozvat ;)?
     
  14. kiki2305

    kiki2305 Ikona fóra

    Taky jsem vybrala všechny duplicitní položky do stonku a přidávám se k těm, co je nabízejí při OaD. Jen se mi musíte sami ozvat, do vzducholodi chodím, jen když něco konkrétního sháním.

    Díky té jedné kvízové otázce navíc jsem získala oba stromky, o které jsem stála, ale už to bylo trochu otravné. Deskovky mě jinak baví, ale jak jsem z hamižnosti točila pořád tu jednu, lehce se mi zprotivily. :p Ve zbývajícím čase ještě zkusím namlít balíčky na 1 pokus na každé desce - abych tam alespoň nakoukla.
    Ale celkově mám tuhle akci ráda, taky jsem získala, co jsem chtěla, takže za mě určitě spokojenost.:)
     
  15. Bezejmenný

    Bezejmenný Ikona fóra

    hroudov : určitě.
     
  16. fany2020

    fany2020 Hrabě fóra

    Ahojky, tak jsem na otázku kolik je kapacita vodní nádrže napsala 450 a mám to jen za dvě mince, mám v tom nějaký zmatek, je to ta nádrž, co se naplní, vodou, když se koupí? ať koukám jak koukám, já tam mám jen těch 450, to by mně pak ošidilo už 2x o penízky.
     
  17. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    fany2020 - zdravím, zakoupením prémia získáme navíc ještě 200 jednotek kapacity vodní nádrže, takže máme celkem 650 ;)
    nádrž.png
     
  18. [Rosomák]

    [Rosomák] Perspektivní autor

    Jupí, tak se mi povedlo získat řádek na magickém stonku i vše co k němu patří
    a také Super - obrovský strom :inlove:
     
  19. k.vitek

    k.vitek Titán fóra

    taky budu mít dekorace navíc. Při O+D se ozvi. Případně i kdokoliv další.
     
  20. fany2020

    fany2020 Hrabě fóra

    Skali- moc děkuji, ale já mám tu nádrž jen za 450 a žádné prémium nemám, proto to ani nevím.
     
    INČUČUNA1959, modro.ocko22 a Skali tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.