Přátelé na tahu (26.4. - 2.5.2023) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 25/4/23.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Zdravím

    Jsem se nějak rozjel :p

    Screenshot_1.png
    Ani jsem tolik nechtěl, ale kolo bylo nějaké štědré;)
    Jsem zvědav kdy to budu hrát xD

    Dal jsem na kaolín11 a ještě včera večer jsem vyšlechtil růže na vypadávání zachycovačů, tak jsem ji dneska trochu využil na padátka, i když to byla slabota.
     
  2. máťochov

    máťochov Stará škola

    Zdravím farmáři, já se zatím motám jen na pobřeží, přeci jen 1 kvízová otázka navíc se hodí;).

    Edit: pikolka už je na mýtince, kvíz zatím vždy za 4, pouze jednou za 2 bodíky.
     
    Naposledy upraveno: 26/4/23
  3. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    pezt
    Dumal jsem nad rákosím.Myslíš si že těch 9% na zvýšení efektivity SH ze skleníku, bude se všemi vymoženostmi stačit na okamžitou sklizeň? Třeba i s využitím bonusu ze sezóny?
     
  4. pigi1313

    pigi1313 Velmistr fóra

    Zdravím ve spolek zatím takto xDxD.
    [​IMG]
     
  5. Dob

    Dob Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Mělo by to fungovat.

    základ = 50%
    runa = 10%
    produkty = 15%
    3 řádky = 15%
    dekorka ze sezóny = 5 %
    celkem 95%

    A na to se aplikuje bonus ze skleníku, celkový výsledek tedy bude 95% + 8,55%, což je přes 100% a mělo by dojít k okamžitému dozrání rostliny. Mám pocit, že už jsme to tu někdy řešili. ;)
     
  6. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    kaolín11

    Jj teď jsem to zkoušel, a je to jak píše Dob
    Pro okamžitou sklizeň toho rákosí je potřeba i ten suvenýr, bez něj cca 20 min.
     
  7. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    No, než jej vyšlechtím,tak možná stihnu využít bonus z nějaké příští sezóny!:cry:

    k akci: jde to ukrutně pomalu,bo musím spoustu odpovědí hledat na fóru a na netu.:wuerg:
     
  8. jan.svatek

    jan.svatek Titán fóra

    Tak základ by byl...
    [​IMG]
    A teď napěstovat co nejvíce do zásoby, protože v sobotu jedeme na setkání kamarádů z vejšky po 33+ letech...
    To to letí, to to letí...:p
     
  9. Drevulka

    Drevulka Aktivní autor

    Ja som teda analfabet lebo tomu nerozumiem ako vám to rýchlo ide a teda čo ak ako získavate a čo to je:
    základ - voda + Renatkine super hnojivo + superhnojivo + hnojivo = skráti mi to čas na 1,44hod
    runa = kde ju získam
    produkty = aké a kde ich získam
    3 riadky = aké riadky
    dekorka so sezony = akej a ako ju získam
    bonus so skleníka ako ho získam ja mám bonus na skrátenie času na cibuľu rákos som ani nenašla

    Srdečne ďakujem za vysvetlenie som 70 ročná babka tak sa vopred ospravedlňujem za analfabetizmus.
     
  10. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj Drevulka, mrkni na příspěvek od kolegyně >>ZDE<<. Tam najdeš názvy řádků, řemesel i runy na Stromu moudrosti.

    Dekoraci (Jarný suvenír zajacov) ze sezóny je možné získat nyní >>ZDE<<. Její bonus, o 5% zvýšená účinnost superhnojiva na 6 hod. začne platit po skončení sezóny od 29.4.2023 ve 22:00 do 6.5.2023 ve 22:00

    Rákosí = Trstina od 213 levelu.


    Ať vás síla provází na všech cestách
     
  11. Ciri13

    Ciri13 Hrabě fóra

    KŠ jsem ráno točila jak zběsilá. Oko (druhé nemocné a zalepené) vytřeštěné, pěna u úst klikám a točím. Za cca stovku PL (možná víc) jsem dostala úžasný bonus +1 na 6 hodin (což je úspěch - u dřívějších akcí protočeno více a nebylo ani to). No, když to tu čtu, je mi jasné, že zase si někdo užívá moje bonusy. xD Tak já se budu radovat z výher javor XXL, květináčů, spisů apod. Ale co, asi použiji nějaký bonus z vlastních zásob (jen mi budou chybět sloty na zkracování).
    Hroutit se z toho nebudu. Hlavně, ať klapne dítku SŠ.
     
  12. libakos

    libakos Polobůh fóra

    Pěstuji již jen na hlavní,co jsem chtěla to mám a hraji už jen mořského vlka,jsou tam 3 vědomostní otázky tak to jedu dokolaxD
     
  13. slechtajara

    slechtajara Rádoby autor

    Ciri13-Jsem to já,přiznávám.Po hodně dlouhé době se trochu zadařílo.Po cca osmdesáti protočení PL,které jsem vyštrachal z různých beden přišlo 200%,100% a dvakrát bonus +1,ikdyž u prvních 50ti protočení jsem měl také pěnu u úst.K tomu jsem přidal 200% a 100% do slotů,aktivoval 2 Jacky a +1 z akčních rostlin.Zruinoval jsem si superhnojivo a tak mám zatím cca 50000 akční(což je zatím asi nejvíc co jsem kdy měl).Teď už jen počkat na padátka.Všem ostatním přeji také hodně štestí a co nejvíce bonusů.
     
  14. kutilka70

    kutilka70 Hvězda fóra

    Stonek s dekorkama hotovo ;)
    [​IMG]
     
  15. Drevulka

    Drevulka Aktivní autor

    Všetko som urobila ako radíte ale nič som nedosiahla čas rastu je na 1.15hod keď som použila konfortné polia tak mi čas vyskočil na 4,47hod, Strom múdrosti mám celý aktivovaný no runu čo znižuje čas o 60% som nenašla. No zistila som, že keby hlúposť kvetila nemusím pestovať kvety.
     
  16. dasa1143

    dasa1143 Ikona fóra

    Tohle nedodělám, málo kytek o padátkách ani nemluvím:p:(
     
  17. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Zatím jsem odehrála 30/21 her a je málo padátek, kytek napěstováno dost;), tak na noc půjde nějaká delší. Chtěla bych jen stonek a základ na SH na obou farmách
     
  18. JandaPanda

    JandaPanda Pilný autor

    Z pole č. 6 (krejcary) v 2. části plánu Tábořiště mi vypadla ještě Picolka.
    Jsou tam ještě jiné speciální utajené odměny?
     
  19. kutilka70

    kutilka70 Hvězda fóra

    JandaPanda ano, ale už si úplně přesně nepamatuji :eek:
    Jen vím že jedna byla pod 3x farmářská mince a jedna pod 4x hvězdička.

    Asi?
    Pobřeží - 2.část pole č. 17
    Tábořiště - 1.část pole č. 17
    Jestli někdo překontroluje :oops:
     
  20. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Drevulka, a máš rostlinu Trstina ve skleníku vyšlechtěnou a bonus aktivovaný? Také dekorace ze sezóny bonus ještě nedává, datum kdy bude aktivní je u předešlé odpovědi. Takže na okamžitou sklizeň zatím nedosáhneš.
    Runa která dává bonus k SH má 10% a to je spolu se základním zkrácením SH (50) 60%. U popisu runy je to i tak napsané.

    Pokud chceš okamžitou sklizeň a netrváš přímo na rostlině Trstina, tak si vyšlechti Šafrán.
    Tam stačí mít aktivní runu, dvě řemesla (vánočku a bílou nevinnost) a dva bonusy ze skleníku a máš okamžitou sklizeň.

    Bonus ve skleníku Trstina
    upload_2023-4-27_16-54-20.png

    Bonusy ve skleníku Šafrán
    upload_2023-4-27_17-5-43.png


    Runa na Stromu moudrosti
    upload_2023-4-27_16-55-53.png upload_2023-4-27_16-56-27.png





    Ať vás síla provází na všech cestách
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.