Přátelé na tahu (26.4. - 2.5.2023) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 25/4/23.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. DANKA722

    DANKA722 Titán fóra

    [​IMG]
    práve som ju objavila, ako píše JandaPanda, Picolo je pod medveďom:p;)
     
  2. kutilka70

    kutilka70 Hvězda fóra

    Je tam :inlove: Díky, už jsem si ji vyzvedla ;)
     
  3. tronaldo55

    tronaldo55 Hrabě fóra

    ja som mal skôr dojem, že je v hre chyba lebo na políčku kde mali byť 4 hviezdčiky vypadol aj 1x party lístok
     
  4. moncicak7070

    moncicak7070 Vévoda fóra

    Já Pikolku objevila úplně náhodou, zapomněla jsem na tajemné políčko od minula. Pokud je jich více - smůla, ale za pikolku jsem ráda. Jedu už jen Pobřeží, že tam jsou 3 vědomostní otázky. Zatím jsem vyzvedla řádek a tři dekorace a už pojedu jen s vodou a hnojem. Včera bylo na KŠ 100% (víc jsem neriskovala) tak jsem párkrát otočila pohopole a teď jen pomalu pojedu pro poslední dvě dekorky do stonku. TS nechci a dekorace nejsou kam dávat. Chtělo by to ještě jednu plochu ;)
     
  5. ašada01

    ašada01 Polobůh fóra

    Nachystaných (zatím) 57 lístků a konečně mám trochu času na minihry. Abych nemusela v nápovědách složitě hledat, zkopírovala jsem si je do wordu a budu hledat pomocí funkce najít. Je to raz dva.
     
  6. Dob

    Dob Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Také tentokrát se stejně jako u minulých akcí nachází na herních plánech několik políček s tajnou odměnou. A jelikož je tajná, neuvádí se ve FAQ. ;)
     
  7. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Tak já mám nový telefon (Motorola G32) a musím říci, že farma celkově na něm funguje celkem normálně, ale minihra také zamrzne a celá farma spadne, některé grafické čipy zřejmě nezvládnou tu zátěž a nedávají to.

    Zatím se pomalu ploužím, odehráno něco přes 70 her o_O
     
  8. raddre

    raddre Baron fóra

    zdravím, to hlavní mám a zbytek se uvidí, teď už pojedu jen MJS,voda hnůj na jedné ploše, zatím mám 208 VO a čas na rozmyšlenou.
    Všem přeji,aby jste získali co si přejete, času je opravdu dost
    [​IMG]
     
    Naposledy upraveno: 28/4/23
  9. sovicka64

    sovicka64 Dozorce fóra

    Tak ja chcem obrstromky,aspon jeden :)zatial mam na polovicku jedneho obra ;) picolka mi vypadla nahodou tak tu v obchode mozem nechat xD Ks bolo ku mne aj k bosorke stedre a nieco som pridala,tak uvidime ako to dopadne ved casu je dost :music: Idem vecsinou strednou cesto a obcas posledneho tam su tiez 3 otazky,len tam musim davat bacha aby som ich trafila :)
    Nech sa Vam dari a Ks nech Vam nestrajkuje ;)


    Este som sa zabudla podakovat asade za to ze vsetko skompletovala a samozrejme aj ostatnym ktory sa podelili o spravne odpovede :inlove:
    Velmi to pomoze a hlavne ked o niektorych nemam paru alebo som si nie ista tak radsej kuknem na zoznam :)
     
  10. JandaPanda

    JandaPanda Pilný autor

    kutilka70: díky za doplnění.

    Tak už jsou nalezeny 4 speciální odměny.

    Pobřeží - 2.část pole č. 17, pod 3x farmářská mince, zde je Párty lístek
    Tábořiště - 1.část pole č. 17, pod 4x hvězdička, zde je tajemná sazenička
    Tábořiště - 2. část, pole č. 6 (krejcary), Picollo bedna
    Pizza - 1.část, pole č. 9 (pod krejcary), tajemná stáj
    .
     
  11. dinoalesi

    dinoalesi Dozorce fóra

    Ahojte, tak tentokrát bylo kolo i na mě hodné a hodilo jednu dvoustovku a dvě stovky, další dvoustovka šla do slotu + 3 Jacky a pro dnešek končím takhle [​IMG] zatím jen střádám a pokračuji dál ve velmi zvolněném rytmu.
    Dík patří všem, kdo se podíleli na hledání odpovědí. Ať se vám daří a dobrou noc;)
     
  12. máťochov

    máťochov Stará škola

    Zdravím farmáři. Tak už jsem si myslel, že jsem blázen, když jsem dával pikolku na mýtinu a v liště našel dvě, ani jsem si nevšiml že jsem na ní šlápnulxD. U mě už se pěstuje jen s vodou, co jsem chtěl je vybráno ( obřík, bonusy, potenciální hieny, stonek ). Vše další bude nad plán. Mějte prima víkend.
     
  13. tronaldo55

    tronaldo55 Hrabě fóra

    Tak nakoniec kvôli tomu jednému plánu kde idú 2 otázky za sebou som si zobral SH a vrtuľkový strom. Je to oveľa jednoduchšie.
     
  14. bačkora85

    bačkora85 Veterán fóra

    Ahoj, tak můj cíl splněn ;). Pokračuji dál a vyzobu z odměn, co se dá :). Času do konce je plno, tak hurá na to ;). Všem přeji hezký nadcházející víkend :).

    [​IMG]
     
  15. kutilka70

    kutilka70 Hvězda fóra

    A další v podobě BZ
    Pizzerie - 2.část, pole č. 5, pod 1x Bedna s nářadím XL, body zkušeností
     
  16. DANKA722

    DANKA722 Titán fóra

    [​IMG] z pikoliek jedna radosť a jedna lištovka, ináč stále pestujem, asi budem až do konca, v obchode je čo vyberať;)
     
  17. Bezejmenný

    Bezejmenný Ikona fóra

    Ne že bych tuhle akci chtěl vynechat ale nebaví mě to kvůli odměnám.
    RT už úplně kašle na hráče a ty odměny na herních plánech jsou spíše k pláči kdy volím tahy podle toho ať už to mám odehrané, a ne abych vybíral tu bídu v podobě 2 kusů SH, 1 kusu vrtulky a 1 kusu ponožky. Jako vážně ? Navíc jsem až teď z fóra zjistil že mi tak 5x unikla Picolo bedna protože je někde schovaná a opravdu mě nebaví klikat na každé políčko z odměnou jestli je tam jen parfém, hnojivo, bz nebo ještě něco.
    Děkuju RT že umí zkazit pomalu jakoukoliv radost ze hry.

    Mám toho odehraného už dost, kytky hlídám a padátek je dost ale odměny v obchodě v podstatě nemám jak vybírat protože ti škrťáci dají jen 2 hvězdomince za plán + 4 (2) body za otázky, zatímco v obchudku jsou ty položky dost drahé - teda na to jaké "odměny" získáte za odpovědi a splněné plány.
    Když už mě nějaká akce zaujme a je relativně lehká, stojí za prd odměny a výsledek.
    Řádek mít asi budu, času je ještě dost ale fakt mě to moc nebaví, kvůli těm odměnám.
     
    Janka79 a -Jara05- tohle ocenili.
  18. [Rosomák]

    [Rosomák] Perspektivní autor

    Prosím, jak se dostanu na tu herní desku "Tábořiště"?
    Zatím dál jak na desku Pizza jsem se nedostala.
    Děkuji :p
     
  19. Štika

    Štika Mistr fóra

    Stonek už maká,obrstromky v základu na ZSH a SH jsou zasazené k ostatním. Ještě chci stihnout pikolku a obrstrom na ponožky.
    Vybrány i druhé dekorky do stonku,tak pokud bude někomu některá chybět můžu darovat.
    Díky moc za vypracované odpovědi :)
     
  20. tronaldo55

    tronaldo55 Hrabě fóra

    preto som písal, že na jednom pláne sú 2 otázky za sebou teda z jedného produktu ide získať 8 vedomostných bodov. Odpovede už máme všetky vypísané po fórach. Navyše ak robíme prepočty tak jeden obr stromek stojí menej ako 30 000 akčnej to je zatiaľ historicky najmenej akčnej rastliny za zisk SH stromku. 1. expres samozrejme nerátam.

    ***Odstraněna zbytečná citace celého příspěvku - Dave Lister***
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.