Přátelé na tahu (26.4. - 2.5.2023) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 25/4/23.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    Doteraz som rozmýšľal či do akcie pôjdem alebo nie.Tak som rozhodnutý,že vynechám.Kto do akcie ide tak prajem aby sa im podarilo získať čo si prajú;);)a išlo im to od ruky.
     
  2. rosnička007

    rosnička007 Stálice fóra

    Ahoj!Do akce jdu,jako do každé.Desková hra super.Fajn hru a ať se všem daří! :)
     
  3. sovicka64

    sovicka64 Dozorce fóra

    Ja samozrejme nevynecham akciu ;) Tak nech sa Vam dari a ja sa idem restartnut lebo akcia akorat zacina :)
     
  4. kutilka70

    kutilka70 Hvězda fóra

    395 ks
    [​IMG] Dnes jen rozpěstuji a zítra to roztočím ;)
     
  5. jana563

    jana563 Dozorce fóra

    Deskovky mám ráda a tak není nad čím dumat.Jen holt ta skleroza.....;)
     
  6. ankajanko1

    ankajanko1 Perspektivní autor

    Samozrejme do akcie idem :) Len som si z minulej akcie nezapamätala rady ako ísť na okamžitý zber od rýchlikov. No nič, asi pôjdem hľadať ako na to . Praje veľa zdaru !!!
     
  7. Ciri13

    Ciri13 Hrabě fóra

    Skútrů přifrčelo 331. Zítra prubnu KŠ a uvidíme. Hodně štěstí všem.
     
  8. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Tohle se mi líbí:
    [​IMG]
    Vehikl pustil 100% a 200%, nějaké +1 a ještě mi zbylo sto lístků na pátek. Takže jsem dala vánočku, nevinnost, pohopole, spustila jediný řádek na SH, který mám, Faraonovy bylinky, a dvakrát sklidím v kratším čase. To mám náhradu za ty mince, co jsem projeb... zapomněla vyměnit u mývalů :D
     
  9. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    ankajanko1 - ahoj, předně musíš mít vyšlechtěnou nějakou rostlinu ve skleníku (a patřičné bonusy ve slotech)
    např. laskavec takto:
    laskavec ve slotech.png
    U okamžité sklizně laskavce je nutné mít také aktivovaný nějaký řádek s bonusem na více efektivity pro SH (kaštanový řádek, faraonovy bylinky nebo narozeninové přání)
    Ve zlatých slotech mít vánočku a bílou nevinnost.
    U šafránu lze okamžité sklizně dosáhnout i bez řádku.
    Zasít ideálně na komfortní pole - tam je jistota padátka z každého políčka, také úspora SH a při nějakém bonusu ke sklizni také pěkně nabobtná stodola ;)
    PS: a samozřejmě runa na stromě moudrosti Urychlený růst - Superhnojivo zkrátí růst rostlin o 60%
     
  10. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Zatím...+ jedna od systému odehraná:
    [​IMG]
     
  11. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Njn, syslíš a pak to vybališ, že máš hotovo :)
     
  12. ankajanko1

    ankajanko1 Perspektivní autor

    Skali, veľmi pekne ďakujem za užitočné rady , skôr som myslela, či je niečo na urýchlenie rastu akciových rastlín, okrem MJZ a vianočky. Padátka sú aj z vyšľachtenej ruže na poho poliach z každého poľa
     
  13. tronaldo55

    tronaldo55 Hrabě fóra

    zatiaľ 700ks padátiek a 13 000 akčnej. Asi nakoniec vyberiem len SH stromček a skončím. Radšej si nechať zásoby na ďalšiu akciu ak by bolo zase niečo takéhoto.
     
  14. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    ankajanko1 - na akční rostliny voda, hnůj a SH (příp. Renátkino superhnojivo). Při pěstování se SH můžeš opět dobu růstu pokrátit těmi řádky, co jsem psala (+ vánočka a bílá nevinnost). Pokud máš nějaké bonusy ke sklizni (100%, 200%), můžeš pěstovat na komfortních polích se SH ;)
     
  15. Džejninka73

    Džejninka73 Pilný autor

    Hmm no keby viem odpovede na otázky tak asi aj niečo získam, no čo dlho som nehrala tak si to vyžiadalo svoju daň :⁠-⁠) koľko urobím toľko urobím
     
    babina51 a Richards76 tohle ocenili.
  16. Sheron11

    Sheron11 Pilný autor

  17. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    A taky v FAQ... 8)
     
  18. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    Jak je to s tím sedlákem a bramborami? [​IMG] takže než seženu padátka[​IMG] tak mně dáte do vlákna správné odpovědi, že jo, že jo...:oops:
     
  19. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Bylo by dobrý,kdyby se správný odpovědi ve vláknu krapet zredukovaly,ať nemusíme listovat!:eek:
    Tj.po zařazeni od ašada01,příspěvek smazat!8)
    Díky
    Jinak je to ukrutně zdlouhavý,vyhledávat správný odpovědi.:cry:
     
  20. 14087

    14087 Hrabě fóra

    Další nečekaná akce, a to jsem se včera dívala do kalendáře a nic tam nebylo, tak že až teď rozpěstovávám po příchodu z pjáce :p
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.