Přástkové noci (30.11. - 6.12.2023) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 29/11/23.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. 007lala

    007lala Pilný autor

    Hraju skoro od začátku a ještě nikdy se mi nestalo, že by mi i při protočení víc než stovky PL padlo víckrát 100 nebo 200 procent, myslím, že jednou jsem měla 100 procent a k tomu jednou +1, ale to už bylo hodně divoký kolo. Asi mi ty moje plus 100% vybral někdo jiný. Ale je fakt, že já jsem zase vyžrala ostatním asi 3x růžové želé, letní květináč, nejmíň pět XXL jedlí a aspoň dvě žluté mlékárny a želé z vypouklých očí, heč xDxDxD;)
     
  2. bačkora85

    bačkora85 Baron fóra

    kutilka70 ... tak vidíš, supéér, asi se nám KŠ zbláznilo :D:D, ale v dobrém slova smyslu ;)
     
  3. goro19

    goro19 Pilný autor

    Také jsem se pokusil pošimrat kolo štěstí, ale ono sebou jenom škube, občas poposkočí a někdy dokonce udělá krok sun krok.
    Jak jsem správně předpokládal, nedá se u mě hrát ani Renzo, ani dělat akci. Nemám na gumovou farmu nervy. To s akcí mi nevadí. Obří stromy ani nemám všechny na ploše a ony mi z bedny stejně nevypadnou. Z beden kung-fu dostávám pravidelně BZ a krejcary. To, že mi možná jednou vypadne piccolka je asi stejně pravděpodobné, jako že jednou přistanu na Marsu. S klidem tento řádek pouštím k vodě.
     
  4. Madulka_cz

    Madulka_cz Veterán fóra

    Pěkný večer.
    KŠ bylo hodné a nadělilo mi: 2x +1/6hod a 2x 100%/24hod. Takže provětrám SH a vrtulky.;)
    Začala jsem později a něco bylo špatně. Akční jsem měla, ale nešlo se dostat do vstupu. V novinkách nic, v časomíře nic a na ploše taky nic. Bála jsem se sbírat, abych nepřišla o padátka, ale stačil restart a je to v pořádku.
    Pěknou hru a možná, že bude na nás hodné a bude takhle rozdávat často, tedy pořád:)... jó, kéž kdyby :)
     
  5. hubabuba1968

    hubabuba1968 Velvyslanec fóra

    Doba aktivace řádku nemá chybuo_O:mad::oops:
     
  6. dinoalesi

    dinoalesi Dozorce fóra

    Tak jo.... je potřeba ten chaos na farmě vrátit do normálu co nejdříve ;)
    [​IMG]
    Nakonec se počty kytek přeci jen snížily, za což velký dík :) Kolo u mě nic moc - jen 2x +1, tak vypomohl jeden Jack a 100% do slotu.
    Gratulka kaolínovi a ostatním kdo akci plní, přeji hodně štěstí a zdárné dokončení ;)
     
  7. berkaKolchoznice

    berkaKolchoznice Vévoda fóra

    Farma se mi zřejmě uložila k zimnímu spánku,mám chuť ji zazimovat a vrátit se na jaře,až bude vše v klidu růst a pučet ...
    včelí úl sice patří na farmu,ale ne jej mít napatlaný na klávesnici z neustálého čištění a přihlašování :D
     
  8. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Zdravím

    Tak je hotovo 8)

    Screenshot_3.png

    Sice trochu později, ale dobrý ;)
     
  9. Ciri13

    Ciri13 Hrabě fóra

    Nojo Krhounci a Hujeři mají hotovo a já teprve rozpěstovávám. Klasika. Jen jsem odpoledne jak ta trubka hledala, kde v deštném pralese mám akční plodinu a pak mrknu na fórum a tam změna... Zítra roztočím KŠ a uvidíme, zda něco padne. Snad to nebude server či internet. 8) Hezký večer všem.
     
  10. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Ahojte, taky teprve rozpěstovávám. Ale to pude :music:
     
  11. jan.svatek

    jan.svatek Titán fóra

    Přidávám se k hotovsonům...
    [​IMG]
    Všem přeji hodně padátek a úspěšné zakončení akce!
     
  12. Bedlivé_oko

    Bedlivé_oko Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Hlásím, že mám hotovo
    upload_2023-11-30_22-52-50.png

    a ostatním držím palce
     
  13. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Jak to tak sleduju, je výhoda mít odpolední směnu a začínat večer. Nerozčiluju se kvůli nefunkčnosti hry, můžu si pěstování opravit podle úprav... :)
    Tradičně gratuluji rychlíkům :inlove:, třeba se po úpravách přidají i ti ostatní, kteří se kvůli původnímu nastavení rozhodli vynechat.
    Já se pokusím všechno podruhé rozpěstovat a zasít na pidipole. Než půjdu do práce, dám poho, pak se uvidí, jak to bude dál, netuším, jestli mi po dnešní schůzi vedení platí rozpis směn, musím počkat na zítřejší aktualizace :)
    Přeji všem, kdo se do akce pustili, úspěšné dokončení :)
     
  14. Madulka_cz

    Madulka_cz Veterán fóra

    Dobré ráno.
    Napěstováno by bylo, nyní čekám na padátka. Mám jich 866. Na ploše laskavec, ten to jistí.
    Jelikož mám ještě funkčí bonus z KŠ, pěstuji do stodoly. Večer vše vrátím do původního stavu.
    Gratulace hotovsonůn, taky se tam dostanu a snad i brzo. Ale hlavně se nestresovat. Je to jen hra. Na světě jsou důležitější věci ;)
     
  15. bačkora85

    bačkora85 Baron fóra

    [​IMG]
    Dobré ráno, akce hotová ;). S vytočenými bonusy na KŠ to byla rychlovka :).
    Rychlíkům posílám gratulaci a těm, co akci plní, přeji úspěšné dokončení ;).
    Přeji hezký zasněžený pátek všem a ahoj :)
     
  16. irísek1960

    irísek1960 Vážený autor

    Upřímně fakt že včera to začlo a večer měli někteří hotovo je skutečně velmi povzbudivé pro ty hráče, kteří mají zřejmě venkovní počasí i na farmě, věčně se točí kytka při přihlašování a všechno trvá dlouho, nemluvě o kole neštěstí. Už minulá akce sežrala mraky superka abych to vůbec stačila dokončit. Ne že bych záviděla,ale chuť do hry to bere.
     
  17. Kytka2001

    Kytka2001 Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj irísek1960
    Mám podobné problémy jako jiní hráči, nicméně při točení kytky se protáhnu (a případně zatočím, když jsem Kytka2001 ;)) a uvědomím-li si včas, že je občas nutné Farmeramu (v klientu) vypnout, nastartovat, počkat na update a pak teprve hrát (budeš se divit, ale jde to pak skutečně rychleji, vyjma první sklizně kdekoli, tam se prostě musí něco načíst, proto to trvá déle), jde to pak hrát vcelku dobře...

    A včera jsem hrál skutečně rychle, nicméně zejména proto, že jsem ve hře rozpustil spoustu SH, v diamantu měl 300% do stodoly, z kola štěstí 100% a jednoho Jacka a neváhal obětovat SK bez čekání na blížící se slevovou akci zde... a výsledek se dostavil - teď kolem poledne jsem přestavil Farmu do běžného režimu...

    Ber to tak, že jsou hráči (zpravidla staří matadoři), kteří jdou do toho hlava nehlava, na množství SH, ZH, SK, modrých lístků apod. nehledě, a pak hráči, kteří používají SH a ZH jen na rozpěstování... záleží na každém, do jaké kategorie ten který hráč patří - obě strategie jsou správné, jak ta rychlá (brzké uvedení uvedení Farmy do běžného režimu), tak i ta pomalejší (šetrnější k vynaloženým prostředkům).

    Hlavu vzhůru! Vždyť do konce akce je ještě 128 hodin, od začátku uběhlo teprve necelých 24 hodin, takže netřeba želet, že hráč není mezi nejrychlejšími...
    Krok sun krok, tu vpravo či vlevo úkrok a občas skok - a budeš taky v cíli!:)
     
  18. goro19

    goro19 Pilný autor

    Kromě toho, že jste tak pilní farmáři - moderátoři a máte akci hotovou, když vám farma jde, nemáte nějaké informace pro ty, kterým
    farma nejde? Dělá někdo něco s farmou a půjde ještě někdy normálně nebo už to máme definitivně zabalit? Takto nejde dlouho farmařit. Ráno jsem farmu sklízel s pomocníky kolem 50 minut.
    Děkuji za odpověď.
     
  19. Kytka2001

    Kytka2001 Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj goro19

    Chápu tvé rozhořčení, jak ale píše kolega zde, můžeme jen předávat informace o problémech s hraním výše...

    A že to někomu jde a jinému nikoli? A že si tady moderátoři nestěžují jako běžní hráči? - No nediv se. Komu bychom si asi tak postěžovali, než právě sami sobě... Máme snad masochisticky chtít po sobě samých, abychom s tím konečně něco udělali? Myslíš, že pokud nám to nefunguje, že nejsme rovněž naštvaní (o to více jsme nadšení, když to zrovna jede jak má)?

    Důsledkem toho pak pochopitelně je, že ze strany moderátorů tady čtete veskrze pozitivní rady (ty negativní si necháváme pro sebe, na to stačí někteří obvyklí kverulanti - a tebe tím nemyslím).

    Naší snahou je vlévat hráčům do žil naději a optimismus, jakkoli občas máme taky rudo před očima... takový je prostě život moderátora.

    Takže není to tak, že právě nám moderátorům všechno běží, zatímco běžným hráčům nikoli... jen si prostě nevyléváme srdíčko zde na fóru, takže to nakonec vypadá, jako bychom byli nějak privilegovaní - Věř mi, nejsme...;)
     
  20. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj, hra je nyní více náročnější na hardware PC, takže kdo má 4GB RAM (paměť) může mít větší problémy s načtením hry. Myslím si že 8GB by mělo být dostačující. Tím ale nechci říct že bezproblémové.

    Jako hráč při přihlášení do hry postupuji takto.

    • Nechám načíst hru, nikam neklikám, jednoduše čekám. Po načtení se mi zobrazí tabulka s novinkami. Tu odkliknu.
    • Přejdu na Hlavní louku, pokud tam již tedy nejsem (záleží na nastavení hry). Opět nechám vše načíst.
    • Zapnu kombajn. Sklidím.
    • Poté zvolím secí stroj. Kliknu na secí políčko a nechám načíst komplet secí tabulku. Poznám to tak že rostliny co mám v oblíbených (úplně horním řádek) se mi zobrazí i s ikonou rostliny. Opět nikam neklikám, čekám.
    • Po kompletním načtení secí tabulky zasadím, voda atd.
    • Takto pokračuji na všech plochách.
    • Celou farmu sklízím cca 10-15 minut. Počítám i řádky a všechny plochy.
    • To samé platí na trhu. Když do něj vstoupím, počkám až se mi načtou všechny rostliny z první stránky, pak teprve jdu obchodovat.
    Snad to někomu pomůže.

    RT pracuje na tom aby hra byla co možná nejplynulejší. A nebojte nejste v tom jediní. Problémy hlásí všechny lokace.



    Ať vás síla provází na všech cestách.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.