Novinka – nakupovací bonus (12.8.2020) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Diskuse o hře' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 11/8/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. kuchynak

    kuchynak Perspektivní autor

    Snaha, jak vydělat, ale dělají to dobře. My kolenovrti, co si jen občas koupíme kombajn, ani na žádnou přepočtovou tabulku čekat nebudeme ;)
     
  2. vilm4

    vilm4 Dozorce fóra

    Náhoda?Ani náhodou!Co kupuju,to chci vidět,osahat a očuchat.A navíc jsem lakomá!Takže bedny nechci,stačí mi ta prázdná co mám na krku.
     
  3. rastaman19

    rastaman19 Velmistr fóra

    Nikdy nic nekupuji, taky to jde. Co ušetřím to mám. Všechny odměny jsou na x použití, a pak dívají jen Bz/TBz. Škoda peněz, radši si zajdu na biftek ;):p
     
    Naposledy upraveno: 12/8/20
  4. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Zdravím

    Do úvodního postu, jsem přidal tabulku s bodovou hodnotou vůči Kč a Euru.

    Fajn hru pezt
     
    romanafa a ღSisinkaღ tohle ocenili.
  5. .bossjano99.

    .bossjano99. Pisálek fóra

    viete my poradit preco sa nedaju floreny cez smsky
     
  6. sopti

    sopti Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    .bossjano99. - není potřeba se ptát ve vícero vláknech. Odpověď jsi dostal zde: KLIK
     
  7. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Hezký den, asi tomu nerozumím, píše se za každý nákup, ale musím jít nakupovat přes banku do nakupovacího bonusu a tam je nejmenší nákup od 33 kč, tedy se jedná jen o nákupy v bance a ne nákupy ve stránce s novinkami - modrá kabelka, farmářský obchod a podobné nákupy :p

    Ahoj sopti - jsem to šla vyzkoušet, že koupila 50 FL za 33 kč a body naskočili, potom jsem zadala 2x za 10 kč (že je bodový systém od 8 kč) a nic se nepohnulo, body jsou stále stejné :(
     
    Naposledy upraveno: 13/8/20
  8. sopti

    sopti Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    evainfo - nemusíš jít přes banku - klidně přes novinky. Je jedno odkud jdeš nakupovat.
     
  9. 70zinka

    70zinka Rádoby autor

    :-D Tak aspoň budem vedieť koľko míňam a viac nakupovať nebudem. Vcelku to asi zamýšlali opačne :-D
     
    Veselka tohle ocenil(a).
  10. barca279

    barca279 Vážený autor

    zhodnotila by som to takto,nema sa nato pozerat ako na akciu,kto chce SK alebo SH lacnejšie je to kupit si balik akciovy,hrači ktorí nekupuju za peniaze realne nič tak tí by sa tymto nemali ani zaoberat, hlavne pozitivum v tom vidia hrači ako ja ked tak či tak si kupim SK za 12 eur alebo FL na tajomne sadenice alebo tajomne stajne,takže ja to beriem pozitivne lebo doteraz som za nakup nič nedostala teraz dostanem nejake PL,nejake SK nejaku tu truhlu.trochu ma mrzi ,že v orakule som zahliadla tien obrieho stromu a ten v odmenach neni,kuzelny strom ako odmena je zly žart ,a realne sa asi dostanem po stupen 9 aj to za 3 mesiace to je cca 25 eur mesiac,takže premna to realne znamena 3X truhlica,40X ultrahnojivo,110X vrtulky,160X SH, 145X SK, 40X bedna s naradim a 5X PL.nič zazračne sa nedeje ale budem to mat zadarmo takže OK.a z dvoch bedni mi dalo pomocnici 48H,a genius 60% BZ takže ziskat lepšiu dekoraciu nebude take lahke.už teraz mi je jasne ,že ziskat 4 nasprejovane kytičky je nerealne:D:D
     
    Naposledy upraveno: 14/8/20
    davidson00, njklmn a -migos- tohle ocenili.
  11. pistule

    pistule Aktivní autor

    .bossjano99. - není potřeba se ptát ve vícero vláknech. Odpověď jsi dostal zde: KLIK[/QUOTE]
    Nejde ani Microsoft Edge. Už jsem pokusy vzdala.
     
  12. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    pistule - ahoj, zkus se obrátit s problémem na kolegy do Technických dotazů, event. na herní podporu :)
     
  13. jan.svatek

    jan.svatek Titán fóra

    Sice by teoreticky mělo jít nakoupit minimální množství florenů, když je ten Mega den BZ/TBZ (tuším, že 6 florenů), nejsem si ale jist, zda by se něco do toho nového systému přičetlo... asi bude nutno nakoupit za aspoň 7,90 Kč - tedy 16 florenů...

    Doplnění (testovací nákup): Nakoupil jsem 16 florenů za 8,04 Kč > 7,90 Kč => mělo by se něco přičíst do toho nového bonusového systému - leč nepřičetlo => takhle to asi fungovat nebude...
    [​IMG]
    "Žíly mi to netrhá", nicméně to neodpovídá tomu, co je v popisu napsáno. Doporučuji tedy ověřit a případně následně explicitně napsat následující text :
    "Uvedený systém se netýká nákupu v bance, pokud hráč zvolí množství florenů posuvníkem, byť by nakoupil za minimální množství peněz (více než 7,90 Kč)".
     
    Naposledy upraveno: 16/8/20
    evainfo tohle ocenil(a).
  14. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Hezký den, právě čtu v aktuálních problémech, že novinka nakupovacích bonusů u nákupu v bance přes fastpay lištu nefunguje, no psala jsem o tom ve čtvrtek, když jsem to 2x zkoušela za 10 kč při 20ti FL, odpověď přímo na tento problém žádná a jsem ráda, že se s tím něco udělá :p
     
  15. Dob

    Dob Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    jan.svatek nákup musí mít hodnotu minimálně 7,9 Kč, aby se ti nějaké body přičetly. Za každý nákup se body připisují zvlášť. Ovšem kvůli aktuálnímu problému s fastpay se ti za tento nákup v tuto chvíli body nepřičtou a je nutné v takovém případě kontaktovat herní podporu.

    evainfo pokud se ti za nákup nepřičetlo správné množství bodů, tak kontaktuj herní podporu, aby mohli zajistit nápravu.
     
  16. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Ahojky, proč bych měla psát na podporu, když tento problém se teď momentálně řeší? Kousek nade mnou jsem o tom psala před třemi dny, že se připsal nákup jen od 33 kč a nižší nákup to nebralo.

    [​IMG]
     
  17. Dob

    Dob Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    evainfo pokud napíšeš na herní podporu, tak mohou zajistit, aby ti byly připsány body, které se ti kvůli chybě nepřipsaly. Tudíž budeš mít tolik bodů, kolik bys správně měla mít.
     
  18. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    No pokud se to řeší jako aktuální problém ve hře, tak by se to mělo vyřešit a všem se snad nakupovací body správně upraví.
    Jen mě připadne hloupé psát v neděli na podporu s problémem, který byl zaznamenán před hodinou a se teprve začne řešit :p
    No rozhodně to na novinku neudělalo dobrý dojem, ale není to kritika na modíky, to určitě né :D
     
  19. Dob

    Dob Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    evainfo kdybych byl na tvém místě, tak bych na podporu určitě napsal. Navíc zatím netušíme, jakým způsobem budou řešeny případy, kdy se body nepřičetly správně. Také se může stát, že bude nakonec stejně nutné napsat na podporu.
     
    evainfo tohle ocenil(a).
  20. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Já vím, ale přesto si počkám co se s nízkým nákupem, který využívají všichni hráči s prémiem vyřeší a pokud to nic bodově nezmění, pojedu dál a určitě nebudu nákupy kvůli novince navyšovat z 3 kč při Šťastném dni BZ o několik desítek kč :p ale moc děkuji ..


    [​IMG]