Nové úkoly: Tenkrát před léty (10.1. - 14.1.2020) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 9/1/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Hlásná trouba

    Hlásná trouba Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    ..:: Nové úkoly: Tenkrát před léty ::..
    Prostor pro vaší diskuzi

    [​IMG]

    Začátek akce: 10.1.2020 ve 14:00 hod.
    Konec akce: 14.1.2020 ve 14:00 hod.
    Minimální level: 3 (pro úkoly na farmě)
    14 (pro úkoly na Bahamaramě)​
    Obtížnost akce:
    • střední
    Všechny uveřejněné informace vycházejí z testů a je možné že dojde ke změnám po zavedení do hry. Tyto změny naleznete v aktualizovaném FAQ k akci.
     
    Aoiffe tohle ocenil(a).
  2. vladca

    vladca Stará škola

    zaujímavé ... turbostajne a do toho takáto akcia :sleepy:, nemohli ísť rastliny na špeciálnu plochu ?
     
  3. stefanyp

    stefanyp Pisálek fóra

    V názvu akce vypadlo "ř"
     
    Jonsdorf, vladca a vilm4 tohle ocenili.
  4. MatysekKamilek

    MatysekKamilek Imperátor fóra

    Tak to zkusíme a uvidíme ....
     
    maribeja, vladca a Peto121 tohle ocenili.
  5. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    vladca, dej pokoj se speciální plochou, však tam funguje jen voda a hnůj... Na normálních plochách alespoň pomůže MJS ;)
     
  6. ilonastefkova66

    ilonastefkova66 Pisálek fóra

    ted když jedou turbo stáje nebudu sadit žádné rostliny zase zamotané akce do sebe !!!!
     
  7. vladca

    vladca Stará škola

    Y_n_O ... samozrejme s úpravou požadovaného množstva by to bolo na špec.ploche ;)
     
    radyn.m a Y_n_O tohle ocenili.
  8. jan.svatek

    jan.svatek Titán fóra

    Zvláštní je, že nejvyšší update dekorace
    Jůlinčina stodola VIII (60% ze sklizně na 6 hodin, doba zrání /?/ 24 hodin)
    je vlastně nevýhodnější než update o stupeň nižší
    Jůlinčina stodola VII
    (50% ze sklizně na 5 hodin, doba zrání /?/ 6 hodin).

    Pokud jsem tedy správně pochopil ten údaj ve sloupci s názvem Čas.
    Raději budu mít každých 6 hodin 50% BZ navíc než 60% navíc každých 24 hodin.
    Ale možná špatně chápu význam údaje ve sloupci Čas...
     
    Naposledy upraveno: 14/1/20
  9. sopti

    sopti Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    jan.svatek - díky za nakopnutí. Po tvém příspěvku jsem to šla překontrolovat a je tam chybička. ten bonus 60% je na 8 hodin a ne na 6 - jdu to opravit ;) I tak se mi zdá tvá připomínka výhodnější nebo se pletu?
     
    evik.chemik, radyn.m a maribeja tohle ocenili.
  10. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Ahoj, vždyť nemusíš, pěstovat se bude až od soboty na hlavní louce a v neděli na plantáži.
     
  11. ojfp.

    ojfp. Pilný autor

    Žádné motivující odměny, takže v klidu budu doplňovat produkty do stodoly. Turbo je opravdu super ;).
     
    Jonsdorf tohle ocenil(a).
  12. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Mám dotaz ohledně výroben.Jak to znich bude padat,když jsou všechny zkráceny na 9 hodin?!?o_O
    Další navýšení BZ a to o celých 60%, takže do akce samozřejmě jdu.8)
     
    radyn.m, Apachie1 a maribeja tohle ocenili.
  13. hanči57

    hanči57 Aktivní autor

    Ahoj,tak v tom nějak plavu-spočítal někdo koli je opravdu potřeba?Jsou tam sice uvedena čísla,ale musím to ještě nastudovat,kolik je zapotřebí padátek na všechno.Taky promyslet jaké bonusy,marmelády a pod. použít a hlavně kdy.
     
  14. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    kaolín11 - ahoj, raději bych nečekala zázraky. Sice prý nějak vypadávání upravili, ale jak, to ti nikdo neřekne. Osobně jsem výrobny vyházela (zůstaly jen skladiště) a nasela hortenzie ;)
     
  15. maribeja

    maribeja Stará škola

    Ahoj do akce samozřejmě jdu mám takovéto akce ráda,vyrobny jsem přendala z hlavní a dala jsem dlouhodobky,tak uvidíme jak to bude padat,na mýtině taky dlouhodobky a stromy jako na hlavní jen na divošce stromy a výrobny,Všem hezký večer.
     
    babako tohle ocenil(a).
  16. vladca

    vladca Stará škola

    Skali ... no keď ho upravili tak ako tých 30% pri neónovej akcii ... tak ďakujem pekne -.-
     
  17. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Stejne mi vychazi nesmysl delat upgrade na 8 level, to mam ucinek 8 hodin +60% a pak 16 hodin nic... no a 7 level mam sice o 10% mene a tedy jen 50% na 5 hodin, ale zase jen pockam hodinu a znovu mam ten bonus... takze za 24 hodin je to zatracene vyhodnejsi s nizsim levelem (8*1*0.6 proti 5*4*0.5)... fakt je to tak?
     
    maribeja tohle ocenil(a).
  18. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Dekorku dám na nejvyšší stupeň.Stejně hlavní sklizeň je ráno,případná druhá sklizeň za 12 hodin.Čili jestli má upgradovaná dekorace čas 5 , 6, nebo 8 hodin je mi ukradený.o_O
    S těma výrobnama mě teda RT krapet nakrknul.:p
     
    maribeja a njklmn tohle ocenili.
  19. Apachie1

    Apachie1 Velvyslanec fóra

    Já mám všude výrobny kvůli bonusu a ten pojede až do zítřejšího podvečera, a proto je nebudu bourat. Jsem zvědavá, kolik z nich po úpravě napadá !?! Po první sklizni budu mít padátka na všechny úkoly a ještě zbyde xDxDxD
     
    Naposledy upraveno: 9/1/20
  20. kytka50

    kytka50 Expert fóra

    Chtela bych se zeptat.Ve FAQ akce zacina 10.1.,ale u "Stareho plevelu" je dodani rostlin od 11.1.

    Yno a Skali diky,uz jsem dnes nejaka slepa
     
    Naposledy upraveno: 9/1/20
    Skali a Y_n_O tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.