Neonová plážová párty (14.7. - 19.7.2022) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 13/7/22.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Hlásná trouba

    Hlásná trouba Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    ..:: Neonová plážová párty ::..

    [​IMG]

    Začátek akce: 14.7.2022 ve 14:00 hod.
    Konec akce: 19.7.2022 ve 22:00 hod.
    Minimální level: 21

    Obtížnost akce:

    • střední / těžká
    Všechny uveřejněné informace vycházejí z testů a je možné že dojde ke změnám po zavedení do hry. Tyto změny naleznete v aktualizovaném FAQ k akci.
     
  2. brutus2

    brutus2 Rádoby autor

    Šlechtění je moje potěšení!
     
  3. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Tentokrát jsem nepřipraven a bude mi to stát 600 SK.Odměnou mi bude 30 SK.:cry:Naštěstí SK je dost z beden,tak hurá nato.:wuerg:
     
  4. anakonda24

    anakonda24 Rádoby autor

    Kaolin 11 staci 300 SK ak vyuzijes stastny den zliav.
     
  5. Honzulka05

    Honzulka05 Titán fóra

    Tak já jsem to vzal intenzivně - utratil jsem 8 mega :oops:
    a to všechno za stáje - potom nemám krmivo - takže na trhu jsem koupil salát, vlčí mák a mátu (moc jí tam není abych pravdu řekl :sleepy:)
    a tak jsem si dal do mlýna 122x krmivo pro mloky a 157x krmivo pro želvy, ale stejně to nestačí
    Do akce by se mi to ovšem mělo umlýt, ale mloky bych mohl otočit ještě dnes, ale potřebuju hodně krmiva na těch x stájí
    Na trh jsem ještě nabídl ohnivého, azurového a zdivočelého mloka - takže snad něco vydělám za tuhle akci xD
    Ale u nás na trhu se strašně špatně prodávájí želvy (ze šlechtěnců ani jedna) a normálních je tam hromada
     
  6. činčilka12

    činčilka12 Mistr fóra

    Želv moc nemám, jen necelých 500 ks, ale mloků mám naštěstí přes 2000, takže budu točit převážně je. Možná zkusím i něco prodat na trhu, uvidíme. Jinak akce vypadá skvěle, a ještě to šlechtění za 1 SK + BB hned první den akce je super!
     
  7. ivetakuc

    ivetakuc Osvícený autor

    Na akci se těším a jsem pripravená. Přeji mnoho zdaru při šlechtění.
     
  8. -družstvo-

    -družstvo- Komisař fóra

    Jsem na tom stejně, ale dívejme se na to pozitivně, je den farmářských mincí, ty padají ze všeho ne jen z loků a želv.
     
  9. bačkora85

    bačkora85 Baron fóra

    Ahoj všem, šlechtící akce mám ráda. SK je docela dostatek, akorát těch želv a mloků ve stodole (cca po 500 ks oboje) žádná sláva. A na trhu se po nich slehla zem :(. Ale s tím se nějak poperu. Těm, kdo jdete do akce, přeji úspěšné šlechtění. Hezký den ;):)
     
  10. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Slevy,BB,mince....co si víc přát!8) Je až s podivem,že se to RT podařilo sladit!:wuerg:Dokonce i BB je se začátkem akce!
     
  11. -Jara05-

    -Jara05- Hvězda fóra

    Žádná akční kytka - která by brzdila šlechtění - bude to otázka pár minut a bude hotovo. Horší Aqua akce - ta se potáhne jako ....
    Pěkný den přeji a zítra pěkné a užitečné přeskoky!!
     
  12. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Tak pro neonky také jdu, jsem připravena ze 2/3 ;) jsem se šťastně trefila, zbytek za 1 sk došlechtím, snad bude dost zvířat na dodávání
     
  13. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Zdravím
    Do akce samozřejmě jdu, je to jedna z rychlých akcí, která mi nepřekáží při pěstování dekorací :p

    Fajn hru pezt
     
  14. sovicka64

    sovicka64 Dozorce fóra

    Tak to bude rychlovka a este za 1SK ;):) Pripravene sme a aj tulidomek je naplneny za 1Sk. Zajtra som doma,len rano si skocim k Doktorke:) a do obchodu a o 14h.budem stat na znackach xD Pekny den prajem :)
     
  15. coneznam

    coneznam Osvícený autor

    Do akce jdu, neonky jsou lákavé, jen jsem trošku podcenila mloky, těch mám jen cca 300. Ale BB by to mohl zachránit. Želv dostatek i ve šlechtěncích. Takže zítra se přitulit, ať se nám to pěkně množí anebo milujte se a množte se (já už tedy ne, rozmnožila jsem se už dostxD)
     
  16. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Hezký večer :) no pár želviček a mloků jsem stihla nastřádat, ale šlechtěnce tam mám, tak snad to vystačí, SK je hodně :p

     
  17. cezardady

    cezardady Pisálek fóra

    Asi mám problém,stajne na mloky neviem kúpiť,a šlachtiť ich tiež neviem,vie niekto poradiť?
     
    babina51 a -Jara05- tohle ocenili.
  18. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj cezardady

    Chlév koupíš ve farmářském obchodě, do vyhledávače napiš slovo "salam"

    Screenshot_2.png

    Screenshot_1.png

    V chovné stanici najdeš pod touto ikonou.
     
  19. cezardady

    cezardady Pisálek fóra

    Vdaka,už mi zaplo,mlok je salamandra...:))
     
  20. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    cezardady

    V pohodě není zač ;)

    Fajn hru pezt
     
    cool_b., babina51 a -Jara05- tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.