Naprostá čistota I - VI (11.4. - 17.4.2024) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 10/4/24.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Hezké ráno všem :) dneska ráno jsem napěstovala červánky na oba dny, hnojivo udělám zítra ráno a hlavně farmička jede stále ve

    svém režimu. Horší to bude v týdnu, protože to ráno kvůli cestování do práce nestihnu včas sklízet, tak v pondělí nechám asi divošku volnou a dopěstuji v klidu další rostlinky :p Tyto akce na pokračování nemám vůbec ráda a kdyby nebyl stoneček tak dobrý, akci určitě vynechám :D
     
  2. Ciri13

    Ciri13 Hrabě fóra

    Dobré ráno, druhá etapa zdařila za mnou. Už v klidu pěstuji na další. Krásnou sobotu.
     
  3. misacorleone

    misacorleone Zelenáč fóra

    Ahoj prosím tě mohl bys mi vysvětlit co to je. Vyšlechtěno a zásoba SH a řádek na okamžitou sklizen? Dík
     
    -Jara05- tohle ocenil(a).
  4. Bedlivé_oko

    Bedlivé_oko Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    ahoj misacorleone,
    trochu jsem prošel fórum pomocí vyhledávání - hledaný výraz "rychlejší šlechtění" a dal jsem dohromady toto
    s touto výbavou se dostaneš na zrychlení šlechtění

    441. řada - Řada na magickém stonku "Roh hojnosti" - rychlejší šlechtění o 15% na dobu 6 hod
    817. řada - Řada na magickém stonku "Umění šprýmu" - o 20% rychlejší šlechtění na 12 hod.
    329. řada - Řada na magickém stonku "Iglúrama" - o 10 % rychlejší šlechtění po dobu 5:00 hod.
    196. řada - Řada na magickém stonku "Sluneční paprsek" - snížení doby šlechtění o 5 % po dobu 3 hodin
    63. řada - Řada na magickém stonku "Vánoce 2014" - o 20 % rychlejší šlechtění po dobu 12 hodin.
    Růžové želé - rychlejší šlechtení o 50 % na 8 hodin

    Rychlochov - Zkrátí produkci v chovné ohradě o 1 hodinu
    Parfém - zkracuje čas na polovinu

     
    Naposledy upraveno: 13/4/24
  5. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    S hrůzou jsem se probudila, že jsem zaspala sklizeň a dodávku. Nebylo to tak. Sice jsem neslyšela budíka v deset, vzbudila jsem se v poledne, takže dodáno mám a rostou další červánky na dnešní akci. Na hlavní zraje laskavec, pajdátka asik nebudu muset řešit :)
     
    Naposledy upraveno: 13/4/24
  6. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Za jednu sklizeň laskavce, hotovo ;)
     
  7. 14087

    14087 Hrabě fóra

  8. Bedlivé_oko

    Bedlivé_oko Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

  9. lacrima

    lacrima Polobůh fóra

    Vše dodáno , III.část h o t o v a :music:
     
  10. bačkora85

    bačkora85 Veterán fóra

    [​IMG]

    Ahoj, třetí úkol splněn ;).
    Hezkou sobotu všem :)
     
  11. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Zdravím

    He he

    Screenshot_1.png

    No jo z majoránky toho moc nepadlo, ale za to ji potřebuji, tak to zvládnu s ní.

    Screenshot_2.png
     
  12. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    Ja idem iba s vodou a hnojom SH a vrtuľky je mi zbytočne míňať.Hotovo budem mať až ráno,ale to mi vôbec nevadí;);).
     
  13. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Taky jsem přepla na eko-bio, když su doma. Do zítřka to doroste... :)
     
  14. kutilka70

    kutilka70 Hvězda fóra

  15. tonda2022

    tonda2022 Rádoby autor

    • Odstraněna zbytečná citace a sloučeny příspěvky - multipost - Dave Lister
    Akce je dobrá ale když bude fungovat !!!!! Je to hrůza, seká se, čísla si dělají co chtějí . Na vše čekám půl hodiny. Fakt je to lepší a lepší.

    Co to je zasypat po bradu ???? mně jich spadlo 25. To je bomba !!!


    ***Upravena citace celého příspěvku - Dave Lister***
    sloučeny příspěvky - multipost
     
  16. dinoalesi

    dinoalesi Dozorce fóra

    Hezké nedělní dopoledne:)
    A jsme v půlce akce [​IMG]
    Odpoledne hurá do druhé půlky ;)
     
  17. 007lala

    007lala Pilný autor

    Ja mam smulu, vedela jsem, ze prvni den akci nemuzu delat, ale ok. Byla jsem pripravena, ze potrebnou dekorku z prvniho dne ziskam I ve dvojce. Ale ouha, pred koncem dvojky jsem se v sobotu nemohla absolutne prihlasit do hry. Neotevrela se mi ani prihlasovaci stranka Farmeramy, takze jsem nemohla sklidit. Dekorku z prvniho dne tak nemam. Trojku mam hotovou, takze druhou a treti dekoraci uz mam, ale stonek zaplnit nedokazu:(:cry: Ja vedela, proc ty roztahane denni akce nesnasim...
     
    -Jara05-, lacrima a Prepperka tohle ocenili.
  18. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    007lala:Ještě nezoufej, třeba půjdou posílat při OD, již brzy ;).
    tonda2022: Záleží na tom, co jsi zasel...
     
  19. Prepperka

    Prepperka Hvězda fóra

    Hnoje na mě vypadlo dost a dost, šafrán je k nezaplacení. Nemám ho došlechtěný na okamžitou sklizeň, tudíž musel zrát celou noc, ale ráno se pochlapil a s pomocí řádků na povzbuzení padátek mi jich dal 165. Takže hotovo.

    Zjišťuju ale že tenhle denní systém mi moc nevyhovuje. Pořád musím hlídat co kde kolik kdy. Týdenní akce jsou víc na pohodu a zbytek farmičky si taky jede po svém. Tady je na hlavní chvíli volno, pak tam zase musím dát rostliny i když bych potřebovala chovat zvířata. Začínám se těšit až tahle akce skončí, je to moc hlídání a překopávání.
     
  20. 14087

    14087 Hrabě fóra

    Zvonek zaset, ale.. trochu se to sekalo v klientovi :p musela jsem asi 3x restartovat než se povedlo komplet zalít, pohnojit.. chci protočit nějaký lístky tak snad to nebude zlobit dál :)
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.