Nadúroda v Protěžovém údolí (25.4.2024) / Diskuse

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 24/4/24.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. gormit78

    gormit78 Zelenáč fóra

    • Ahoj tady gormit78 jedná se o náves ale i o alpské zakázky které nemohu sklidit abych mohla postupovat. Teprve začínám na první úrovni mám napěstováno .
     
    -Jara05- tohle ocenil(a).
  2. Kytka2001

    Kytka2001 Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj gormite78
    Podívej se do skladu, zdali nemáš přeplněný sklad (patrně plodů, soudím). Pokud totiž nelze sklizeň uložit do skladu, nelze strom sklidit...
     
    -Jara05- tohle ocenil(a).
  3. Midori_88

    Midori_88 Pisálek fóra

    Já už stejný problém řeším s herní podporou. Minulou neděli jsem na stromě odemkla Protěžové údolí a od samého začátku mi nejde sklidit odměna za splnění úkolu na Návsi, ani dodávat do Alpských zakázek. V pondělí jsem napsala na podporu a tentýž den jsem dostala odpověď, že účet byl předán k ověření. Prý mám být trpělivá, tak tedy zatím vyčkávám. Obvykle to není moje nejsilnější stránka, tak uvidíme, jak dlouho vydržím. :p

    EDIT: Problém není ve sklizni, mám všechno, co je potřeba (a ve skladu je ještě místo), jen to prostě nemůžu dodat, respektive si za to vyzvednout odměnu. Ačkoli jsem si myslela, že je to problém jenom u mě, proto jsem v pondělí napsala na podporu.
     
    Naposledy upraveno: 8/5/24
    -Jara05- tohle ocenil(a).
  4. gormit78

    gormit78 Zelenáč fóra

    mám stejný problém jako Midori-88 nejde o sklízení stromů ale o zakázky děkuji gormit78
     
    -Jara05- tohle ocenil(a).
  5. Kytka2001

    Kytka2001 Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj Midori_88 a gormite78
    Konzultoval jsem to s kolegy a stejný problém měli podle mně dostupných informací i někteří moderátoři (a řešili to s RT) - jde tedy skutečně o nějaký větší problém.
    Zvláštní je, že se to neděje všem.
    Bohužel tady nezbývá, nežli počkat...
    A gormite78, pokud jsi to neřešila s podporou, napiš jim prosím (když se jim sejde více stejných upozornění na chybu ve hře, je pravděpodobnější, že se tomu budou věnovat přednostně). Jak napsat na podporu, nejdeš zde.
     
    -Jara05- tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.