Mini-akce: Obchodování & Darování / Diskuze

Diskuze na fóru 'Diskuse o hře' zahájená uživatelem pajda361, 24/7/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. tronaldo55

    tronaldo55 Hrabě fóra

    už sa to lepší za 6 kusov :)
     
  2. Peto121

    Peto121 Ikona fóra

    A to zase ja som získal za šesť desivých stromov šesť ružových stajní,každá iná.To celkom ujde,nie?
     
  3. kodl1954

    kodl1954 Zelenáč fóra

    Nechápu, že není možné posílat jako dárek skluzavky, chatrče a let vrtulníkem, ufo apod., jsou to už starší záležitosti a mnohým, včetně mě, by pomohly dodělat stonky ..
     
    sovicka64 tohle ocenil(a).
  4. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    kodl1954 - ahoj, co půjde nebo nepůjde obchodovat je plně v kompetenci BP.
    Čas od času bývá výprodej těchto dekorací z kola štěstí, takže možnost zkompletovat řady na magickém stonku by nějaká byla - ovšem za FL. Ale ty starší dekorace nestojí tolik (zhruba od 30 do 75 Fl).
    Můžeš mrknout třeba TADY (klik)
    ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

    Lucharlicek - ahoj, tvou žádost jsem přesunula do vlákna Zasílání a výměna dárků, kam patří. Tady se vede jen diskuze k této akci.
    Hezký den
     
    Naposledy upraveno: 20/9/20
  5. tronaldo55

    tronaldo55 Hrabě fóra

    evainfo a Peto121 tohle ocenili.
  6. Peto121

    Peto121 Ikona fóra

  7. kodl1954

    kodl1954 Zelenáč fóra

    Díky za info, ovšem vše co stojí víc jak 30 florenů je spíš dost než málo a navíc stejně v nabídce momentálně nic není, tak hold stonky celé nebudou :cry:
     
  8. Dob

    Dob Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Zdravím,
    seznamy k OaD jsou již aktuální.

    Zde je výběr z novinek, které půjdou měnit poprvé:
    Továrna na trezory I: Žlutá
    Továrna na trezory II: Oranžová
    Továrna na trezory III: Červená
    Továrna na trezory IV: Růžová
    Obydlí pro křečky III: Červené
    Obydlí pro křečky IV: Růžové
    Jezírko pro chobotnice I: Žluté
    Jezírko pro chobotnice II: Oranžové
    Výběh pro agamu
    Výběh pro surikaty
    Voliéra pro papoušky V: Neonová
    Rysí nora V: Neonová
    Dvouslivák ježatý XL
    Dvouslivák ježatý XXL
     
  9. gorilka0081941

    gorilka0081941 Perspektivní autor

    moc se těším na akci daruj minule mi farmáři nesklamaly doufám že i tedka to bude okey:)budu se snažit jím vyhovět :pnaderte sily zítra a mužem jít na to
     
  10. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    tenista99 - ahoj, nabídky a poptávky, prosím, až po zahájení O/D a to pouze do vlákna k tomu určenému - Zasílání a výměna dárků
    Děkuji za pochopení :)
     
    mituli tohle ocenil(a).
  11. tenista99

    tenista99 Hrabě fóra

    skali - Jej aha omlouvám se :D
     
    Skali tohle ocenil(a).
  12. hubabuba1968

    hubabuba1968 Velvyslanec fóra

    Dlouhodobý problém stále více upadající akce je, že jde měnit málo věcí a rovněž k tomu silnou měrou přispívá skutečnost že se na výměny nemůžeme domlouvat až v den akce. Je to špatné řešení. :eek:
     
    dasa1143 tohle ocenil(a).
  13. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Zdravím
    Když i hubabuba1968 vyleze s kanafasu, tak to upadající akce moc není :music:
     
    Pitrýsek47 a Peto121 tohle ocenili.
  14. hubabuba1968

    hubabuba1968 Velvyslanec fóra

    pezt: Ahojky, myslím že akce byla vždy super a hodně se na ni vždy těším,:) ale je pravdou že už to není ono, jak bejvávalo, lze to poznat rovněž třeba ve vzducholodi, pravidelně bývalo 800 a i více nabídek teď sotva 300:cry:
     
    dasa1143 tohle ocenil(a).
  15. goldedawn

    goldedawn Znalec fóra

    OaD mám ráda,brouzdání ve vzducholodi mě baví,hledat a vyměňovat.Užívám si to převážně v pozdních večerních hodinách.Někdy jsem vytočená,co všechno by lidi nechtěli za jednoho blbého JC.Jako dnes,nabídka za JC 50 kozích stromů.To nějak nepobírám.Doufám,že opravdu není nikdo takový hlupák,že by do toho šel.xD:p;)
     
  16. tenista99

    tenista99 Hrabě fóra

    Tak dneska se povedlo získat 2 JC tak už mám 4 :) A nějaké pasti hlavně chci poděkovat @tronaldo55 za skvělé výměny a moc děkuju :)
    Zase jsem o kousek blíže cílu snad se ještě něco podaří :)

    [​IMG]


    [​IMG]
     
    tronaldo55 tohle ocenil(a).
  17. tronaldo55

    tronaldo55 Hrabě fóra

    Rádo sa stalo :) Ja by som podotkol, že dnes sa mi podarilo získať celkom 117 kusov jezírek pro manty. Veľká vďaka každému kto mi k tomu pomohol :)
     
    Naposledy upraveno: 13/11/20
    k.vitek, kluk10 a tenista99 tohle ocenili.
  18. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

  19. viktorka111

    viktorka111 Zelenáč fóra

    Ahoj, jen bych se chtěla zeptat jak to řešit... dnes jsem výměnou získala dva stromy , které se mi ale ve stodole neobjevily. Moje předměty, které jsem za ně nabízela, ze stodoly odešly. Co s tím? děkuju za radu. Hezký den.
     
  20. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    viktorka111 - ahoj, předpokládám, že to byla výměna přes systém (ve vzducholodi) ? Pokud ano, tak někdy to trochu trvá, než se ti předměty připíší do inventáře. Zkus se odhlásit a znovu přihlásit a poté zkontroluj, zda už je to v pořádku. Pokud ne, kontaktuj herní podporu.
    Pokud jsi měnila s někým z hráčů (formou darování), pak ho můžeš poštou kontaktovat, zda už ti slíbené předměty zaslal a uvidíš, co ti odepíše (třeba zrovna není momentálně na farmě )...