Mini-akce: Baby Boom / Diskuze

Diskuze na fóru 'Diskuse o hře' zahájená uživatelem BlackDragon, 23/8/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. radyn.m

    radyn.m Komisař fóra

    Ty "jednoodpolední" babyboom akce mi docela mrzí. Bo člověk odjede makat, a vrátí se až po akci :cry:... . Kdyby to aspoň dávali od rána od osmi hodin.... , anebo do rána do osmi hodin.... .
     
  2. ivana011970

    ivana011970 Zelenáč fóra

    • Necituj příspěvek, pod který píšeš (zbytečné zahlcování fóra). Začni psát do nového příspěvku a dotyčného jen oslov. Děkuji Skali
    radyn.m
    ***

    také o to přicházím

    ***odstraněna zbytečná citace předchozího příspěvku
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 11/7/24
    -Jara05- tohle ocenil(a).
  3. .macca.

    .macca. Hrabě fóra

    Když jsem dělala šlechtící úkoly, tak trh ze šlechtěncama byl vymetený, teď už jich tam je dost, řekla bych, že ty nízké šlechtěnce už nikdo nechce a ty vyšší jsou kolikrát předražené, když to tak sleduji, tak si myslím, že se jim to víc vrací. Nechápu jak někdo může prodávat jeden druh za stejnou cenu 10x samozřejmě nic neprodal. Sleduji jednu hráčku všechno se ji vrací je moc drahá a pořád tak prodává například astromyš je to předposlední už ji prodává po několikáté.

    [​IMG][​IMG]
    [​IMG]
    Včera se ji opět vrátila a dnes je tam znovu.

    [​IMG]
     
    Prepperka a Y_n_O tohle ocenili.
  4. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Třeba hledá zoufalce, který za každou cenu potřebuje plnit družstvo a tak to koupí. Na poplatcích stejně utratí víc, než získá, ale zřejmě to nepotřebuje.
     
  5. wallik68

    wallik68 Vévoda fóra

    tak já mimo tygrů už potřebuji jenom křečka 1x a mývala 1x a budou ůkoly v družstvu ty na šlechtění hotové
    potřebuji poradit jak mám odhadnout cenu nejvyšších šlechtěnců když chci prodat na trhu a nemám s čím srovnat cenu
    například nevím jakou dát cenu papouška nebo psa atd
     
    kutilka70 a -Jara05- tohle ocenili.
  6. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    walik68 - ahoj, tak můžeš kouknout, za kolik hráči prodávají jiné nejvyšší šlechtěnce (pokud je prodávají) a cenu si určit podle toho. Je to těžké - když dáš cenu moc vysokou, tak se třeba neprodají, zboží se ti vrátí a přijdeš tak o poplatek ;)
     
  7. EliBety

    EliBety Zelenáč fóra

    Dobrý den, ráda bych se dozvěděla, proč je někdy babyboom nastaven tak, že na jedno šlechtění potřebuji 2 SK a naopak někdy je zapotřebí jen 1 SK. Je to tím, že jednou je součástí hry - úkolu? A momentálně, 25.-26.8.2024, je "jen tak?" Děkuji
     
  8. Prepperka

    Prepperka Hvězda fóra

    EliBety - zda bude šlechtění za 1 nebo 2 SK nesouvisí s Babyboomem, ale s akcí Šťastný a veselý den slev. Obě akce někdy probíhají zároveň, pak se šlechtí za 1 SK (a ještě působí BB), ale jindy probíhá pouze BB, takže není sleva a šlechtí se tedy za 2 SK.
     
    EliBety a lacrima tohle ocenili.
  9. Kytka2001

    Kytka2001 Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj EliBety
    Standardně je zahájení šlechtění za 2 SK. Během slevových akcí může být za polovic, čili za 1 SK.
    Je třeba sledovat Oficiální oznámení, Akce a FAQ - Akce (zpravidla po 10. hodině dopolední den předem).
    Naposledy probíhala tato slevová akce 25.8. - 26.8.2024.
     
    lacrima a EliBety tohle ocenili.
  10. k.vitek

    k.vitek Titán fóra

    CHjo, já na BB přišla až 3 hod. před koncem... v létě nestíhám číst fórum -.-


    EDIT:
    Tak jsem se vrhla na šlechtění, co tam kde mám po 4* ...a světe div se, pár přeskoků a povedlo se mi dokončit v družstvu 3 šlechtící úkoly (Včela, Páv a Osel). Super! Další zas příště :music:

    EDIT2:
    Tak se mi dnes povedl dokončit 4. šlechtící úkol. Přeskočil i Papoušek :music:
     
    Naposledy upraveno: 26/8/24