Mini-akce: Baby Boom / Diskuze

Diskuze na fóru 'Diskuse o hře' zahájená uživatelem BlackDragon, 23/8/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. tenista99

    tenista99 Hrabě fóra

    Tak u mě dnes toto :p

    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]

    Jeden rebel přibyl do sbírky a 3 albínci šli do družstva :p :)
     
  2. 14087

    14087 Hrabě fóra

    Jak je možné, že včera se zahajovalo šlechtění s 1xSK a dnes je to se 2xSK??
     
    Naposledy upraveno: 29/3/21
    tenista99 tohle ocenil(a).
  3. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    14087 protože to večer skončilo a pokračuje jen BB ;)
     
    tenista99 a 14087 tohle ocenili.
  4. 14087

    14087 Hrabě fóra

    :cry::cry:bééé.. škodáá.. ale děkuji za odpověď evoku57, jsem netušila, že to tak může být, nevím jestli je to tak jen teď a nebo bylo vždycky, nijak jsem to neřešila, ani jsem si nevšimla :p, ale tentokrát mám málo SK a tak jsem si toho všimla :music:
     
    Naposledy upraveno: 29/3/21
    tenista99 tohle ocenil(a).
  5. dasa1143

    dasa1143 Ikona fóra

    Já jsem zjistila BB až v devět, tak jsem dala něco málo šlechtit za 2SK, poslední dobou se mi daří. Ani mi to nevadí, poslední dobou mě farma nějak nebere.:(;)
    200sk v háji a sama genetika:sleepy:
     
    Naposledy upraveno: 29/3/21
    14087 tohle ocenil(a).
  6. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    14087 tohle ocenil(a).
  7. máťochov

    máťochov Stará škola

    Tak to se mi často nestává. Ze 4 gotiků 2 sameťáci, přidal jsem 2 sameťáky a je z toho kybermotýl:p. Dnes je BB vůbec nějak štědrý, hezké přeskoky i náhodní šlechtěnci. Hned je to zábavnější.

    [​IMG] [​IMG]
     
  8. jakoja

    jakoja Aktivní autor

    K čemu je parfém delux když padne jen genetika a obyčejné zvíře
     
    k.vitek a Jonsdorf tohle ocenili.
  9. -Jara05-

    -Jara05- Hvězda fóra

    V oznámení k této akci je asi chybka v datumu ukončení.
     
  10. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj -Jara05-

    Drobný šotek, už je opraveno, děkujeme;)

    Fajn hru pezt
     
    veverka61 tohle ocenil(a).
  11. veverka61

    veverka61 Perspektivní autor

    BB mám ráda, ale nějak pořád nestačím mlít SK, i když můj mlýn jede naplno každý den :-(
     
    malanek70 a -Jara05- tohle ocenili.
  12. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Hezký večer :) BB nezklamalo, bude i přes víkend, tak už mám zamluvené místečko na zítra v autokině :D
     
    -Jara05- tohle ocenil(a).
  13. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Nezapomeňte naplnit tulidomek na příští případné šlechtění ;), budou to ryby, savci a členovci. Dnes je za 1 SK, tak toho využijte na příště. Už jsem to psala ve farmOrakulu, ale tam každý nejde, tak aby jste to nepřehlédli

    Edit: tak si vesele šlechtím dál a padají docela i mixy, žádný velký propadák není, ale je fakt, když dávám vysoké, dávám k nim vyšší také, abych nespadla až dolů
     
    Naposledy upraveno: 11/7/21
  14. malanek70

    malanek70 Expert fóra

    Nejde opět sklízet ručně v šlechtícím domku a už ani nepomáhájí restarty. A určitě ani nepomůže smazání mého příspěvku a následná blokace za to, že si opět stěžuji, že něco nefunguje. Může pomoci jen důsledný atak na tvůrce, aby s tím ONI něco dělali!
     
  15. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    malanek70 asi ti došly pomocníci, to se stává :p
     
  16. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Vše mám v pořádku, sklidil jsem ručně téměř plný domek.
    malanek70: pokud si stěžuješ slušně, nikdo tě mazat ani blokovat nebude.
     
    kutilka70 tohle ocenil(a).
  17. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    malanek70 - přesně jak píše Pitrýsek - bany se neudělují za to, že si někdo stěžuje, ale za vulgarity či dehonestace, které při tom případně použije. Ale to ty určitě víš, je to i v pravidlech fóra ;)

    Jinak vaše stížnosti a přání pravidelně reportujeme.
    Osobně problémy ve hře nemívám (většinou). Hraju v klientu, tam jsou příznivější požadavky na konfiguraci PC, ale PC by mi zvládl i hru ve webovém prohlížeči. Ale klient mi prostě vyhovuje.
    Dost také záleží na kvalitě a rychlosti připojení a samozřejmě na konfiguraci tvého PC. Zkus se mrknout třeba do technického FAQ, jestli by se ti tam nehodila některá z mnoha rad, které tam jsou uvedeny pro lepší chod hry - ať už v klientu nebo v prohlížeči. A nebo se můžeš obrátit se svým problémem do technických dotazů na kolegy, určitě rádi poradí.
     
    Pitrýsek47 tohle ocenil(a).
  18. kutilka70

    kutilka70 Dozorce fóra

    Šlechtění za 1SK je super ;) Taky jednou padlo štěstí na .... :music: A mám vybráno na 10let dopředu xD
    [​IMG]
     
  19. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Tak jsem přestala šlechtit, bo to přestalo padat z mixů :p. Ale splnila jsem 5 úkolů v družstvu na hodně vysoké šlechtěnce, tuším 2x poslední zlaté a to mi pro dnešek stačí, snad se zadaří i příště
     
  20. sophiastanka

    sophiastanka Rádoby autor

    ahoj naposledy som slachtila ale vobec nic sa nedialo, vyskakovali rozhodujuca iste dookola.preco nemoyem dosta ai tych zlatých slachtencov.dakujem Tym padom nemoyem plniť ulohy, lebo cakam vacsinou tych lepší. no nic sa nedialo.
     
    -Jara05- tohle ocenil(a).