Mimozemské hadí oči (9.3. - 15.3.2023) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 8/3/23.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Hlásná trouba

    Hlásná trouba Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    ..:: Mimozemské hadí oči ::..
    Prostor pro Vaší diskuzi

    [​IMG]

    Začátek akce: 9.3.2023 ve 14:00 hod.
    Konec akce: 15.3.2023 ve 22:00 hod.
    Minimální level: 3
    Obtížnost akce:
    • střední / vysoká
    Všechny uveřejněné informace vycházejí z testů a je možné že dojde ke změnám po zavedení do hry. Tyto změny naleznete v aktualizovaném FAQ k akci.
     
  2. dinoalesi

    dinoalesi Dozorce fóra

    Krásný den žen vespolek :)
    Jakou podobu bude, prosím pěkně, mít ta řada na stonku nebo je to tajemství přísně tajné?:D
    [​IMG]
    Na stonek stačí 10 400 akční kytky a 650 kalíšků.
    Jinak na kostky se moc těším, jedna z nejlepších miniher na farmě.
    Hodně štěstí všem ;)
     
    Naposledy upraveno: 8/3/23
  3. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Ani nevím, zda do akce jít, když nevím, co dává stonek :p
     
  4. jan.svatek

    jan.svatek Titán fóra

    Také se hlásím s dotazem na hodnotu a časovou náročnost řádku ve stonku "Mimozemské hadí oči".
    Snad to nebude jako s UFO (když jde o mimozemšťany)... aby se nestalo, že stejně jako UFO nikdo prokazatelně ten řádek neuvidí... ;)
    Do akce pochopitelně jdu. Ještě přemýšlím, zda nasadím ve 14:00 laskavec nebo zda půjdu alejí.
     
  5. kamienka

    kamienka Aktivní autor

    Všimla som si , že mlieť sa dá dvojakým spôsobom, výhodnejší je ten druhý kde na stonku treba 7150 rastliny+455šejkr+65kocka.Záleží ako to bude padať, tak nech sa nám darí :)
     
  6. radyn.m

    radyn.m Analytik fóra

    kamienka: Ahoj, štastnou kostku získáš pouze zakoupením košů ;) (opravuji, lze získat pro změnu i ze stromů a z chovu zvířat, dosud byla v takovýhle akcích k mání pouze z košů za reál)

    edit: dinoalesi, máš pravdu, nějak jsem to zazdil když jsem četl o padátkách :), taky nečekám ze stromů nějaký zázrak :D
     
    Naposledy upraveno: 8/3/23
  7. alexandrakerulova00

    alexandrakerulova00 Hvězda fóra

    aaa , niekde sa nam zatulalo info o stonke xD
    do akcie idem , kocky ma bavia ;)
     
  8. Štika

    Štika Mistr fóra

    Kostky ty můžu :). Farmu připravím, laskavec to pojistí a uvidíme co stonek jaké to bude překvapení.
    Doufejme,že nebude aktivace 2x do roka xD.
     
  9. Richards76

    Richards76 Znalec fóra

    Kocky hrám rád, stonka stále tajná. Skúsim po pikolku, ostatné bude bonus.
    Šťastná kocka padá aj z chovnej ohrady a zo stromov na hlavnej.
    Edit: Kung-fu debna zatiaľ nedala ani jednu pikolku tak neviem-neviem :)
     
    Naposledy upraveno: 8/3/23
  10. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Má cenu hrát víc než 65 her?!?
    Opravdu slabej odvar,kdysi dobré akce.
    Tentokrát mě nebere ani bedna piccolo.:wuerg:
    Řádek asi bude dobrej,stačí mrknout na bedny!!!8) Akorát mám obavu,že doba aktivace bude jednou za deset let!xD
     
  11. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Zdravím
    Hlásné troubě se asi vytratil příspěvek xD
    Již jsem do FAQ k akci doplnil.
    [​IMG]
     
  12. dinoalesi

    dinoalesi Dozorce fóra

    Tak už to tu máme, děkujeme pezte :D

    [​IMG]

    Aktivace jednou týdně, není nic moc, ale lepší než 2x do roka, škoda jen že z kung-fu bedny, ať dělám, co dělám, mi ještě ani jednou nevypadla pikolka, zřejmě mi ji tam zapomněli přibalit :cry:xD



    Vypadá to, že půjde získat ze stromů i ze šlechtění, ovšem pravděpodobnost malá, takže na to já spoléhat nebudu ;) Jedu jako pokaždé bez přípravy, ale kdo nasadí stromy, třeba ušetří akčního kýtí ;)
    [​IMG]
     
    Naposledy upraveno: 8/3/23
  13. papulice

    papulice Veterán fóra

    také hraju kostky ráda,ale odměna 2 bedny ze stonku mě vůbec nebere,nevím jestli hrát???
     
  14. alexandrakerulova00

    alexandrakerulova00 Hvězda fóra

    papulice tu odmenu dostanes raz za tyzden ;) ,ja fakt nechapem tie casy - raz za tyzden , som zvedava kedy daju odmenu raz do roka xDxD
     
  15. DANKA722

    DANKA722 Titán fóra

    [​IMG]
    ..po dlhej dobe idem do akcie s prípravou, 22/23 hod. stromy, podľa vypadnutých šťastných kociek to asi ešte raz otočím s turbohnojivom, pňami a riadkom, riadok z akcie je podľa mňa dobrý, síce ja o obrovské stromy až tak nestojím, stihla som ešte dávny expres, ale aspoň noví hráči majú o šancu viac, dobre že dali aj bedňu s kung-fu tigrom, treba ich veľa nazbierať aby sa zjavila pikolka:D;)
     
  16. Trepifajksl

    Trepifajksl Polobůh fóra

    Mám takový matný dojem, že už jsme podobnou dostali...
    Jinak odměny nenadchly, tajemno, z kterého obdržím oranž bobry nebo xxl javor mi fakt nepřijde jako odměna (těžce vydřená). Ale minihra mě ještě stále baví, tak holt zuji bačkory a nazuji holiny, brr:p
     
  17. danielka0000

    danielka0000 Stará škola

    Do akce půjdu, kung-fu bedna už se jednou pochlapila a dala pikolku. A kostky mě celkem baví, raději hazard takhle než v kasinu :)
     
  18. INČUČUNA1959

    INČUČUNA1959 Stará škola

    Kostky hraju ráda, do akce jdu jako vždy, každý stonek se počítá.
     
  19. moncicak7070

    moncicak7070 Vévoda fóra

    Do akce se pustím už jen proto, že akce nevynechávám. Ale z aktivace stonku moc nadšená nejsem. Uvidíme jak to půjde, jestli půjdu jen pro stonek a pak skončím.
    Pro všechny farmářky [​IMG]
     
  20. cesilko1710

    cesilko1710 Rádoby autor

    Ahojky, do akce jdu a všem přeji šťastné házení :):););)
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.