Mimozemské hadí oči (7.3. - 13.3.2024) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 6/3/24.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    Mne chýba už len ukončiť 7 okienok.Tak to hravo stihnem urobiť do konca.Idem už do pelecha veď aj zajtra je deň a ešte 5 dní do konca akcie;););).
     
  2. Madulka_cz

    Madulka_cz Veterán fóra

    Na farmě jsem byla brzo ráno a nyní až teď.:(
    Odehráno 40 her a namleto na dalších 26. Dnes končím. Sklidila, zasela, namlela a zítra je taky den.

    Hotovsonům gratuluji a nám ostatním přeji pevnou ruku a taky trochu toho štěstíčka.
    Dobrou ;)
     
  3. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    Už aj ja som akciu dorazil urobil som ju celú z 204 minihier.Veľmi pomohli aj tie šťastné kocky.Tak teraz už zase môžem sysliť do stodoly.V lište mám 5 ks piccoliek idem ich posadiť na plochu uvidím čo mi s nich vylezie.Z obchodu som vybral čo som chcel a zostalo mi 10 HM.Za to už nekúpim nič;);).
     
  4. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    [​IMG] ... krásné ráno všem :) brzičko ráno navlékla holínky, utratila jsem asi 250 PL a s Jacky šlo pěstování rychle [​IMG] xD
    Stihla jsem vrátit dekorky včas, ale nechala jsem si pár políček a jedu akční dál, ať vyďobu hodně odměn :p
    Na kostky se vrhnu až později, teď je doma jiná práce ;)

     
  5. Peto121

    Peto121 Ikona fóra

    Ahoj.Tak zo stromov to nepadá a pri šľachtení ešte menej. Odkiaľ ich beriete?
    [​IMG]
     
  6. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    Už som odtajil tie piccolky a aké bolo prekvapko:florenovník,medvedí kamarát,show Pogo,kvetinová melódia a génius.Ešte som raz zasadil a kúpil som strašidelné stromy a ponožky a nezostala mi ani jedna HM:D:D.
     
  7. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Pěkné sobotní odpoledne přeji :)
    Řádek i pikolka jsou doma, prozatím 83/11.640. Ještě bude jedna sklizeň s bonusem, tak zase naženu množit zvířátka. Sice dvanáct kostek z plného tulipaneláku není nic moc, ale dobrá psovi much :)
    Zatím jsem koupila jen dekorace.
     
  8. Bedlivé_oko

    Bedlivé_oko Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    krásné sobotní poledne,
    po 199 pokusech dokončeno
    upload_2024-3-9_13-27-25.png
     
  9. minnie30

    minnie30 Stálice fóra

    tak zatiaľ 106 hier/ 15050.
    načo je ten génius z piccolky?
     
  10. Farmářka_X

    Farmářka_X Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

  11. gorilka0071941

    gorilka0071941 Rádoby autor

    ahojky hrají mimozemské hadí oči chci se svámi podělit o radost :pani sem to nečekala tak nadherné odměny děkují hanka
     
  12. Madulka_cz

    Madulka_cz Veterán fóra

    Přeji pěkné odpoledne.
    Můj stav je 93/53. Levá strana hotová, nyní budu útočit xDxDxD na zdolání pravé strany.
    Hraju si, kostky mě baví.;)
     
  13. stěby

    stěby Hvězda fóra

    [​IMG]

    Neplecha ukončena 8)! V krámu už není nic, po čem bych toužil, konečná ;).
     
  14. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Nepadá, máš pravdu, použil jsem napadané ze stromů a dál jsem se je získat nesnažil. Z plného domku vypadly asi tři. Pěstuji akční, kalíšky padají obstojně, tak to jde i bez šťastných kostek.
     
  15. k.vitek

    k.vitek Titán fóra

    Nu, co na to říct?
    70 her / 9.390 bodů (tj. 37 odměn)
    Pokračuju dál
     
  16. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    k.vitečku, sousedko, co na to říct? Přetrhla jsi cílovou pásku v základním závodě. Dál už je to o tom, co padne :)

    EDIT: stěby, tys měl plánek? To je nespravedlivé a nesportovní xD Používat nepovolené podpůrné prostředky je zakázáno. A mapa od toho spolku je b.o.t., bez teček neprošel, tedy podpůrný prostředek, jak velevepř xD
     
    Naposledy upraveno: 9/3/24
  17. stěby

    stěby Hvězda fóra

    Y_n_O - Slavnostně přísahám, že jsem připraven ke každé špatnosti. :music: Hledal jsem 5. místnost a našel jsem místo toho všechny potřebné kombinace kostek kromě trojkového a pětkového flushe.
     
  18. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    ;)
    Já nemám jedničky a dvojky. Už se na to asi vypjudnu a pojedu dál v kombinacích na 2+3, tedy plný dům., tam je vyšší pravděpodobnost. :)
     
  19. Peto121

    Peto121 Ikona fóra


    No,ja som asi 5x otočil plný tulidomček a ľavá strana je hotová.To bol môj cieľ a čo sa zadarí odteraz je pre mňa bonus.Nijako to už nebudem hnať,ani zelenými kvapkami. ;) Apropo,mne z plného domčeka padali kocky v počte 11-12 kusov,čo je samozrejme mizéria,ale lepšie,ako tri. Zo stromov to bolo úplné fiasko.-.-
     
  20. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Peťo, taky šlechtím na kostky. SK je dost, zvířátek míň, ale plácám do tulidomku jen šlechtěnce, co padají z beden. Zatím se to vyplácí. Teď mi dalo kolo 200 a 100 procent, tak nevím, jestli to ukočíruju. Kalíšky by snad měly na sklizně stačit.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.