Město lásky (15.2. - 20.2.2024) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 14/2/24.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Včera se mi povedly dvě Krun-jitsu želvy, takže pokud bude o víkendu BB, snad se ta třetí povede. Teď jsem na trhu koupila Truhláře a tři gotické motýly. Želva není. Odznaky pro plazy už mám v plném počtu, ale musím došlechtit tu želvu a dvě smaragdové anakondy, ty taky nikdo na trhu nenabízí. Potom už jen počkám, až mývalové dovyrobí masky, zbytek potřebné zvěře i surovin mám. Pak ještě doklikat odznaky pro savce a členovce.
    Gratuluji všem, kdo už mají hotovo a ostatním přeji zdařilé tulení pro všechny potřebné druhy :)
     
  2. pep11

    pep11 Pisálek fóra

    Bohužel...s akcema na Bahemaře mám vždycky problém, právě kvůli banánům. Vždycky si je šetřím právě kvůli tomuhle, ale většinou udělám i ty lehčí úkoly, abych mohl odemknout a aspoň koupit na trhu. Teď už tám mám jenom těžké úkoly, bedny otevřeny a pořád chybí 60 banánů, což nevím kde za těch pár dní naberu
     
  3. INČUČUNA1959

    INČUČUNA1959 Analytik fóra

    Mám též hotovo, potřebné jsem došlechtila těsně s BB. Nejvíc mi nahnaly želvy Krunky, slon vlastně také. Ale povedlo se, stonek stonkuje. Kdo má hotovo, gratuluji. Nováčci tentokrát budou mít starost. Ukoly jsou čím dál náročnější.
     
  4. 14087

    14087 Hrabě fóra

    Včera jsem stihla jedno šlechtěni při BB a vytuhla, tak že si musím počkat do zítra.. neee že bych to chtěla nechávat na poslední chvíli :D ale nějaký ten přeskok lepší by se mi hodil :D
    Šlechtící akce mám rada :) tak ať se vám daří s mimínky :D
     
  5. Prepperka

    Prepperka Hvězda fóra

    V rama obchodě lze koupit 30 banánů, královna jich nabízí 10, ve valentýnském kalendáři je jich zrovna dnes 5 a 21 v Městě lásky.

    A já osobně mám na Baha ty nejlepší dekorace, protože chci co nejrychleji postupovat právě kvůli banánům. Za každý postup +5. Proto v družstvu dělám úkoly zaměřené nejen na banány, ale i na TBZ, stejně jako různé boostry a bonusy z účinností na TBZ. Pak to jen letí.

    Občas padají banány i z kola.
     
  6. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Občas banány padají i z beden, zrovna jeden na mě vykoukl, ale já je nepotřebuji, možná je to tím :)
    34 jízd, v družstvu se blížím do finále. Zatím koupeny 2 stromky, které jsem neměl a šetřím na muflona, který zatím na farmu nepřiběhl.

    Edit:
    Omlouvám se, nějak se mi banány popletly s královnou, ta patří do jiného vlákna.
     
    Naposledy upraveno: 16/2/24
  7. ašada01

    ašada01 Polobůh fóra

    Včera jsem se vrátila domů až pozdě večer, tak jsem šlechtění nechala na víkend. Nakonec mi přece jen jeden šlechtěnec chybí - slon truhlář. Vzhledem k počtu předchozích druhů by ale neměl být problém s vyšlechtěním.

    [​IMG]
     
  8. fany2020

    fany2020 Hrabě fóra

    Ahojky, tak i beze slev akce hotová, ale když jsou, tak budu šlechti i jiná zvířátka, SH mám víc než 4000, tak to půjde.
     
  9. dingičko

    dingičko Obyvatel fóra

    Upírí medvedík čistotný, s ním už nepohnem. Škoda. Namleté mám, moja chyba, vrhla som sa po hlave do hry bez dostatku medveďov čo stále perú
     
  10. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    dingičko, krejcary máš? Zkus trh, já jsem dnes ráno koupila slona Truhláře a tři Gotické motýly. To bych nenachovala do koce akce...
     
  11. hroudov

    hroudov Vévoda fóra

    tak já nemohu stále vyšlechtit upířího mývala,a nejde ani koupit, tak doufám, že nezůstanu viset na tom jediném, jinak mám vše hotovo:cry:
     
  12. pep11

    pep11 Pisálek fóra

    Bohužel, Rama mincí mám jenom 480, banány stojí 800. Kalendář jsem vybral hned ráno, takže ty už jsem měl započítané. Dekorky jsem dal, ale až teď. Z města lásky můžu dostat jenom 16,protože ty vážky zatím nemám. Královnu jsem zatím nezačal a měl jsem v plánu se na vykašlat :D... Moc to nevidím. Asi zkusím pohledat nějaké přehlédnuté úkoly a zkusím jít do té královny a třeba to vyjde
     
  13. radyn.m

    radyn.m Komisař fóra

    pep11: Aj z úkolů vyzobeš ramamince ;). Úkoly, na které nemáš ve stodole např. kvítí, to nakoupíš nejprve ve farmářském obchodě (až 300ks/den, aktivace na stromě za hvězdičky), poté na trhu. Zvěřinu a produkty též lze na trhu. Rozjeď to klidně po všech možnostech, pokud Ti za to řádek stojí, držím Ti palce ;).
    Tu královnu Ti doporučuji aspoň z části udělat, bo je za hvězdičkové mince řádek na +1 ks z výroben, ten se hodí, taky si pro něj jdu. Nějak jsem tu akci tenkrát asi nedělal :D. Dělej úkol pro královnu, nemel koše ve mlýně ;).
     
    Naposledy upraveno: 16/2/24
  14. Farmářka_X

    Farmářka_X Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    petaM2001 - nějak nerozumím tvému dotazu. Kde musíš zadávat 240 odznaků ručně?

    Přeji hezký den

    Edit - hráč svůj dotaz smazal. Netrpím samomluvou
     
    Naposledy upraveno: 17/2/24
    Prepperka, lacrima a INČUČUNA1959 tohle ocenili.
  15. Ciri13

    Ciri13 Hrabě fóra

    Hezké skoro poledne a dobrou chuť, pokud zrovna obědváte.
    Mám hotovo.
    Sice mi chyběl upíří mýval a tři krun-jitsu želvy. Vše jsem bez potíží vyšlechtila. Želvy šly z pyžamových (nějaké zásoby jsem měla) a mýval byl přeskok z elegantních mývalů s pomocí de luxe parfému.
    Tak bylo vše na pohodu.
    [​IMG]
    [​IMG]
     
  16. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Tak akce hotová, ale šlechtění bylo na pokračování, než jsem vše potřebné došlechtila ;)
     
  17. hroudov

    hroudov Vévoda fóra

    tak nakonec taky hotovo:)
     
  18. matalenka70

    matalenka70 Pisálek fóra

    Nejde mi otevřít kolonka savců stonek nebude
     
    INČUČUNA1959 tohle ocenil(a).
  19. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    matalenka70 - ahoj, na prostřední stavbu je třeba klikat trochu vejš

    [​IMG]

    Edit: mimochodem svůj dotaz jsi už psala ve vedlejším vlákně a dostala jsi od moderátorky i odpověď, tak není třeba vznášet dotaz znovu ;)
     
    Naposledy upraveno: 17/2/24
    INČUČUNA1959 tohle ocenil(a).
  20. kutilka70

    kutilka70 Hvězda fóra

    Hotovo ;) Grafika pěkná. Čekala jsem na šlechtění za 1SK :music:
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.