Karnevalová královna (15.2. - 21.2.2024) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 14/2/24.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Prepperka

    Prepperka Hvězda fóra

    Mirdo777 - ty v minihře nepadají, jen jich 10 můžeš koupit v obchodě za hvězdičkové mince. Je to škoda, taky bych je brala, pořád se mi nějak nedostávají. Ale pustím se do šlechtění abych splnila Město lásky, tam jich získám 21, což vůbec není špatné.
     
  2. olčaML

    olčaML Vážený autor

    Tak cedr a muflon je doma , ještě ty dva stromy co nemám a pojedu na pohodu . Vytočila jsem 200% tak mi to dost pomohlo . ;)
     
  3. Kytka2001

    Kytka2001 Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    70 her, 2555 hvězdičkových mincí, průměr 36,5, maximum 65...
    upload_2024-2-16_18-40-32.png
     
  4. mikiman72

    mikiman72 Zelenáč fóra

    tak nevím,ale od začátku akce Karnevalová královna se mi neobjevil ani 1ks akční plodiny tak jak mám něco zasít ???:mad::music:
     
    babina51 a INČUČUNA1959 tohle ocenili.
  5. Kytka2001

    Kytka2001 Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj mikiman72
    A díváš se na Baha? Pokud skutečně nemáš akční plodinu, obrať se na podporu. Jak to provést, najdeš zde.
     
    babina51 a INČUČUNA1959 tohle ocenili.
  6. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    minnie30 - ahoj, ve stodole uvidíš nachytané sladkosti a hvězdičkové mince ;)

    sladkosti.png
     
  7. Madulka_cz

    Madulka_cz Veterán fóra

    Pěkný večer.
    Tak odehráno 60 her s počtem 1935 mincí, což je průměrně na 1 hru - 32,23.
    Ale jedu samozřejmě dál. Když se rozhazuje, tak musím stát ve frontě.... taky chci. :D
    Na noc dám dlouhodobky, padátka trochu zaostávají. ;)
    Přeji pěknou hru ;)
     
  8. olčaML

    olčaML Vážený autor

    Teď ta farma pěkně odsýpá , to museli přidat pořádný turbo ! ! !
     
  9. k.vitek

    k.vitek Titán fóra

    aktuálně 18/60
    nemelu, plním mimořádný úkol v Družstvu a získávám Květované bonbonové koše tam.
     
  10. lacrima

    lacrima Polobůh fóra

    Karamelková katastrofa odpoledne hotova a díky tomuto úkolu splněna i královna.:music:
    Odehráno 75 her , všechny koše získané (prozatím) z úkolu , tak nyní zasadím dlouhodobku a zítra namelu nějaké další koše .
    Dokud královna jezdí a rozhazuje , ať mám do čeho sbírat ... přece ty sladkosti nebudu chytat jen tak do fěrtochu , ne? :D
     
  11. goldedawn

    goldedawn Znalec fóra

    Hezké ráno.60 mám uděláno a jedu dál, potřebuju nasbírat farm.mince na stonek s knihama.Ještě chybí jednou 750 mincí+ taky je nutné mít něco do zásoby,což je fajn při šlechtění dnes,když je akce na mince.Nějak poslední dobou bojuju s nedostatkem.Tak pěknou hru všem a hezkou sobotu.;););)
     
  12. bačkora85

    bačkora85 Veterán fóra

    [​IMG] Dobré ráno, cíl splněn ;). A jedu dál, času plno :).
    Přeji hezký víkend a ať se vám daří ;):)
     
  13. Bedlivé_oko

    Bedlivé_oko Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    upload_2024-2-17_8-42-8.png

    Královna se hodně moc štědrá, nasbíráno několik milionů krejcarů, BZ, TBZ, nepočítaně SK, SH, desítky farmářských mincí. K dokonalosti chybí aby ještě házela nějaké ABZ a sem tam nějaký floren :) Hvězdičkových mincí hází poměrně dost. A to jsem jich hodně díky své chybě nechytil.
     
  14. mikiman72

    mikiman72 Zelenáč fóra

    díky za radu a samozřejmě na baha se dívám :D
     
    INČUČUNA1959 a babina51 tohle ocenili.
  15. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    Ja ešte budem pokračovať čo je doma to sa počíta.Vodopády už dám do pôvodného stavu a sadiť budem na dvoch plochách iba s vodou + hnojom.Času je ešte dosť;);).
     
  16. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Nakonec jsem vyzvedla i stonek i když jsem ho ani nechtěla, ale chtěla jsem splnit úkol v družstvu ;) a co nejvíce vyzvednout z krámku
     
  17. babako

    babako Expert fóra

    Ahoj všichni v království,:p
    královny se malinko bojím,ale pomalinku jí obírám,tak nějak na pohodičku..
    Protočeno hromady lístků,a nic:mad:,ale ultrahnojiva hromady včetně stříháren,proboha..:oops:
    Ať se vám všem daří..;)

    Pohodový víkend..:p
     
  18. matalenka70

    matalenka70 Pisálek fóra

    Tak savce nebudu mít udělané nejdou mi otevřít
     
  19. Farmářka_X

    Farmářka_X Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    matalenka70 zkus kliknout za řeku na chodník

    upload_2024-2-17_14-57-3.png

    Přeji hezký den
     
  20. Plea

    Plea Pilný autor

    Odehráno 149 her... Vyzvedla jsem si všechny dekorace, zvířátka, stromky, kupóny, dál už to pro mne není moc motivující..
    Musím říci, že mne mnohem více bavila pekárna, tak jsem si ještě pro zábavu zahrála dnes 30 her :p
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.