Lov pokladů (16.5. - 22.5.2024) / Diskuse

Diskuze na fóru 'Diskuse o hře' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 15/5/24.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Farmářka_X

    Farmářka_X Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    .mamaz. kontaktovala jsi tu herní podporu jak jsem ti radila? Na účtu můžeš mít nějaký problém ale ten tu nevyřešíme, s tím ti pomůže podpora.

    Přeji hezký den
     
    -Jara05- tohle ocenil(a).
  2. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Farmářka_X: Zdravím, kontaktovala, píše v příspěvku 76. Psal jsem jí do pošty a situace s dekorací je vyřešena. Samozřejmě obsah osobní pošty zveřejňovat nebudu.
    Ještě kotvy a budu mít hotovo.
    Edit: V pořádku, díky, je víc hráčů, kteří pomáhají. Mně to prostě nedá, něco nevyřešit i když informace jsou někdy velmi strohé;)
     
    Naposledy upraveno: 19/5/24
  3. Farmářka_X

    Farmářka_X Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Pitrýsek47 - děkuji nějak po ránu se zalepenýma očima jsem nepostřehla tuto informaci. Je super, že je vyřešeno a jsem velice ráda, že se tu objevují hráči ochotní pomoci.

    Přeji hezký den
     
  4. smoulinek123

    smoulinek123 Hrabě fóra

    Zdravím,hotovo

    [​IMG]
     
  5. ja-pe

    ja-pe Znalec fóra

    Také se vám hra blbě ovládá? Nebo je to vina mého poměrně nového počítače? Opakovaně musím při ručním sklízení několikrát kliknout než políčko sklidí. Je to děsně zdlouhavé , pomalé. ja-pe
     
    -Jara05- tohle ocenil(a).
  6. Kytka2001

    Kytka2001 Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj ja-pe
    Tebou popisovaný problém pozoruji někdy pouze při ruční sklizni v Edge či v Novém Edge, například v Chrome či v Unity klientu nikoli. Problém spočívá (podle mě) v tom, že v některých prohlížečích rychlý dvojklik je vyhrazen pro nějakou jinou akci (v Edge tuším pro výběr kopírování).
    Na ruční sklizeň je asi nejlepší Unity klient nebo Chrome (osobní zkušenost)...
    Můžeš napsat, v jakém prohlížeči hraješ?
     
    -Jara05- tohle ocenil(a).
  7. goro19

    goro19 Pilný autor

    ja-pe - objevil se mi stejný problém před několika dny a trvá. Když náhodou chci políčko sklidit ručně a rychle kliknu, dá mi to nějakou
    nepotřebnou nabídku a ta po chvilce zmizí. Je to otrava.

    Abych se nezapomněl pochlubit, stonek, jako mnoho jiných farmářů, mám už od včerejška a vesele si stonkuje.
    :D
     
    -Jara05-, kutilka70 a lacrima tohle ocenili.
  8. Kytka2001

    Kytka2001 Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    goro19
    Tuto nabídku lze trvale zrušit (pakliže ovšem nehraješ v anonymním režimu, tam to člověk musí nastavovat opakovaně - teď bohužel nevím, jak - umím to jen v momentu, kdy se tak děje).
    Ještě lépe je používat Unity klienta (tam se to neděje) nebo Chrome (tam je to taky bez problémů).
     
    -Jara05- tohle ocenil(a).
  9. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Když se daří, tak se daří. Bonus 5:01, sklizeň 5:30. Hm, sem zapomněla přidat druhou nevinnost. Co už. Snad to doklikám i tak :)
     
    Naposledy upraveno: 19/5/24
  10. olčaML

    olčaML Obyvatel fóra

    Hotovo . po předchozí akci pohoda ! :D
     
  11. Ciri13

    Ciri13 Hrabě fóra

    Hezké nedělní odpoledne, poslušně hlásím, že mám hotovo. KŠ nadělilo 100 %. Hodné KŠ. Jen jsem jednu sklizeň doslova prospala, jinak by bylo hotovo o chlup dříve. Padátka byla v pohodě. Ani použití pohopole nezapříčinilo skluz (jak tomu bývá). Suma sumárum jsem s akcí spokojená.
     
  12. kytka50

    kytka50 Expert fóra

    Také má od soboty hotovo.Jen jsem zkusila nejprve udělat celou akci a poté jsem vyráběla dekorace.Ti kteří mají nějaký problém můžou si vyrobit dekoce dle potřeby.Já splnila dekorku s krokodýlem,teď ale nevím jaká jsou padátka a potom s pirátem.Ty dávájí +BZ.Ostaní bylo vyrobeno z přebytku kytek a lahví. Kdo jěště tvrdě pracuje přeji zdárné dokončení pohodové akce
     
  13. Pumpička

    Pumpička Aktivní autor

    Vše jsem dodal, a teď bych nerad zkazil výběr dekorací.
    Když chci ty poslední čtyři dekorace, co dávají 125xlevel BZ/TBZ (strážní věž, strom, a šlofíky), tak dodávám jenom pochodně té čtvrté figurce - prasátkovi?
    A pochodně dostanu ze čtvrtého opakovacího políčka. Ostatní figurky a opakovací pole mě nemusejí zajímat?
    Díky za případnou radu...
     
    -Jara05- a smoulinek123 tohle ocenili.
  14. Farmářka_X

    Farmářka_X Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Pumpička - pokud jsi splnil všechna opakovací políčka (máš žluté puntíky po políčkem) pak můžeš vyrobit všechny dekorace.
    upload_2024-5-19_15-41-59.png

    Pokud chceš pouze konkrétní dekoraci tak si puntíkama pod dekorací navolíš tu konkrétní
    upload_2024-5-19_15-42-39.png

    Přeji hezký den
     
    lacrima a -Jara05- tohle ocenili.
  15. Pumpička

    Pumpička Aktivní autor

  16. Trepifajksl

    Trepifajksl Polobůh fóra

    Tak hotovo ráno na dvou farmách, poněvadž jsem měl 100pro a 1x Jack. Ale u E jsem chytil akorát průvan... Řešil jsem pomocí Jacka a tak mi zbývají poslední 2 sklizně. Padátka se chovala způsobně a vždy jsem čekal jen na další sklizeň. Však kotvy jsem potřeboval také...
    Takže plácám po ramenou ty, kdož jsou za vodou hezky na šezlongu s něčím dobrým v ruce a ostatním přeji trpělivost a stálý příděl zpráviček;)
     
  17. pepino1972

    pepino1972 Expert fóra

    už je to uděláno,už je to hotovo,nevídáno zítra ráno.....nevstanu bo si spočnu po pracovním víkendu.
    SUPERRYCHLÍKUM gratulka a klobouček
     
  18. -Danes-

    -Danes- Pisálek fóra

    Zdravím, kdyby každá akce byla tak pohodová, také mám hotovo (takže 3 dny před koncem). Škoda té akce minulé, tam toho času nebylo dostatečně.
     
  19. goro19

    goro19 Pilný autor

    Děkuji za návod. Hraji v Edge. Zkusil jsem a v nabídce také bylo, myslím, "schovat navždy" a asi jsem ji trefil, protože otrava zmizela.
    Úspěšnou hru přeji.
     
  20. elbedna

    elbedna Znalec fóra

    Také mám od rána hotovo. Jupííííí.:oops: