Kung-fu tygr (12.4. - 18.4.2023) / Diskuse

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 11/4/23.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. dasa1143

    dasa1143 Ikona fóra

    Tak mám pořád pěstovat rostliny jenom na padátka? vůbec tomu nerozumím.:oops::oops:
     
  2. ja-pe

    ja-pe Znalec fóra

    Ahoj, jak mám tu hru začít hrát? Vůbec tomu nerozumím. První mezihru, kterou člověk dostane jsem zorala. Dík za radu. Jen mě neposílejte na info ve hře,ty jsem nepochopila. Hry tohoto typu nikdy nehraju.
     
    INČUČUNA1959 a -Jara05- tohle ocenili.
  3. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj dasa1143 a ja-pe, nejdříve nasbírej co nejvíce padátek a pak umel mlýnské produkty a odehrávej minihru, tím budeš dostávat váčky se semínky a z těch pak napěstuješ akční rostliny.

    Také je zde video s popisem akce >>TADY<<



    Ať vás síla provází na všech cestách
     
  4. ja-pe

    ja-pe Znalec fóra

    Děkuji moc........
     
  5. ašada01

    ašada01 Polobůh fóra

    Po odehrání 8 miniher mám 105 váčků a nemůžu se dopočítat, kolik za hru jsem vlastně dostala.
    Podle FAQ bych měla za každé odehrání do 60s dostat 4 váčky, dostala jsem vždy 5ks. Za počet odehraných miniher bych vždy měla na střídačku dostat 12 váčků a BZ/BBZ. Ukazovalo mi to, že jsem za každou hru dostala 12 váčků, BZ/BBZ se jako odměna neukázalo. Ale počet váčků nesedí ani k jedné variantě.
    Za prvních 8 her:
    dle FAQ: 8x4 + 4x12 = 80 váčků,
    dle hry: 8x5 + 8x12 = 136 váčků
    Dělám někde početní chybu?

    Po otevření: F43, M29, Č33
     
    Naposledy upraveno: 12/4/23
  6. máťochov

    máťochov Stará škola

    Jo s FAQ to nesedí, do 60 sekund dává 5 ks.
     
  7. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj, vždy se připočítává 1 váček za dokončení, tedy za ukončenou minihru do 60 vteřin je 5ks. Vždy tomu tak bylo.

    ašada01, spíše to vypadá na odehraných 9 her. Ale pokud máš nejasnosti, kontaktuj herní podporu a požádej o prověření účtu.


    EDIT: Ve FAQ upraveno


    Ať vás síla provází na všech cestách
     
  8. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    Hmm... asi takto? [​IMG] Protože padátka na baha jsou ze chlívků, tak jsem použila rychlochov. Stejně jsem měla připraveno krmení pro mývaly, tak jsem to spojila. Na farmě zase zase laskavec. ;)
     
  9. Sheron11

    Sheron11 Pilný autor

    Tak akce započata, uvidím jak budu zvládat. Opět je to pro mě novinka a hraji tuto akci poprvé. Co zvládnu, to budu mít... stresovat se nebudu.
     
  10. Apachie1

    Apachie1 Velvyslanec fóra

    Baha 405, Farma 446 padátek :D
     
  11. sejda621

    sejda621 Perspektivní autor

    Ahoj mohu poprosit zda mi někdo poradí jak proměnit váčky na pýchavky?Mám odehraných 5 pokusů měl bych mít 61 váčků,ty se mi nikde nezobrazují a ani nedostávám žádné semínka díky za radu
     
    INČUČUNA1959 tohle ocenil(a).
  12. Dob

    Dob Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    sejda61 tlačítko pro otevření sáčků je přímo v okně s minihrou. Jinak bys je měl najít v inventáři mezi spotřebním zbožím.

    upload_2023-4-12_19-54-2.png
     
    findy22, INČUČUNA1959 a -Jara05- tohle ocenili.
  13. sejda621

    sejda621 Perspektivní autor

    úúúúúúž jsemto našel kde jsou
     
    findy22 a INČUČUNA1959 tohle ocenili.
  14. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    I příprava na akci budoucí se vydařila, někdy se to tak sejde a a pak se vyplatí využít veškerých bonusů. Na asi 7OO ks krmiva co jsem měla pro mývaly přichystané celkem slušné.[​IMG] :)
    [​IMG]
     
    Naposledy upraveno: 12/4/23
  15. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj, řádek už jsem pokořil a kytky už jsou také napěstované, možná až moc. :music:

    Všem přeji dokončení vybraných cílů.


    [​IMG]




    Ať vás síla provází na všech cestách
     
  16. DroneQuadcopter

    DroneQuadcopter Zelenáč fóra

    • multipost a zbytečná citace - Dave Lister
    chtělo by to bonusovej kódík...
    padátka katastrofa, 62x talisman, 17x svitek (padaj fakt málo)...
    snad něco stihnu...

    Takže počkat, 12x váček dostanu po každé minihře?

    v inventáři mezi dekoracemi, spotřební a pak klasicky jako semena na polích

    Až napadaj padátka a vyrobíš si spouštč hry je tam vždy mřížka 6x6 mající 6 objektů k umístění, musíš jen logicky myslet jak je seskládat do sebe. doporučuji si vystříhat papíry a zkoušet různý kombinace mimo hru, nebo něco kde si procvišíš tohle logické myšlení


    ***Příspěvky sloučeny a odstraněna zbytečná citace***
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 12/4/23
    INČUČUNA1959 tohle ocenil(a).
  17. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Poskládaných osm skládaček, zatím pohodka do půl minuty; budu lovit jen pajdátka, pěstování musím nechat na pondělí, kdy mám volno, abych využila bonusy. Zítra a v pátek mám středovky, to jsem z domu od devíti ráno do sedmi do večera, sobota a neděle dvanáctky na benzině, to odcházím z domu v sedm a vracím se těsně před devátou večer. Tak tudy cesta nevede ;)
    Gratuluji šikovníčkům, co už mají naloveno, namleto, odskládáno, napěstováno, splněno...
    :)
     
    Naposledy upraveno: 12/4/23
  18. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj DroneQuadcopter, prosím nepiš více příspěvků pod sebe. Pokud chceš něco doplnit použij u prvního příspěvku volbu Upravit. Pak je zbytečné citovat celou zprávu, stačí vypíchnout to na co chceš reagovat. Příspěvky jsem upravil. Myslím že to vypadá lépe. ;)
    Prosím také o přečtení a dodržování pravidel fóra. >>ZDE<<.
    Děkuji

    Váčky dostaneš vždy pokud splníš minihru v určitém čase, ale jako odměna za odehraný počet miniher jsou jen někde. Mrkni do FAQ k akci >>ZDE<<




    Ať vás síla provází na všech cestách
     
    findy22, INČUČUNA1959 a -Jara05- tohle ocenili.
  19. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Cvičně jsem vyzkoušel odehrát 9 miniher a naštěstí je vše při starém!! Tj.pokud si nevím rady, dám křížek a po návratu jsou tam jiný obrazce! Taže zatím všechny hry za plnej počet!:)
     
  20. fikejza

    fikejza Zelenáč fóra

    Prosím - na jak velkých polích ( při použití různých bonusů) je pěstovat nejvýhodnější?
     
    INČUČUNA1959 tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.