Kung-fu tygr (12.4. - 18.4.2023) / Diskuse

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 11/4/23.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. kutilka70

    kutilka70 Hvězda fóra

    Také už jsem udělala přípravu na zítra ;) Na Baha jsem vsadila spíše na Pobyšku :music:
    U vodopádu jsem zkusmo dala od všeho něco :p
     
  2. Richards76

    Richards76 Expert fóra

    Ahojte, akciu určite idem. Stonka super, dekorky 1ks je málo, za rok 52ks z každého :(. Uvidím ako to bude padať na farme, na Baha možno okamžitý chov. A potom veľké polia.
     
  3. Ciri13

    Ciri13 Hrabě fóra

    Určitě se zúčastním, jen nevím, v jakém rozsahu. Zítra jsem v nemocnici, takže mimo provoz a jak to bude dál, se ukáže.
     
  4. hubabuba1968

    hubabuba1968 Velvyslanec fóra

    Řádek jako odměna v akci je na první pohled super:D,ale po shlednutí doby aktivace řádku 80 hodin je to tragedie:cry:
     
  5. albína1927

    albína1927 Perspektivní autor

    Budu hrát pomalu,co stihnu ta stihnu.Nemám po velikonocích ani SH natož vrtule,na baha nic měnit nebudu mám tam jen stromy a zířatka ,tak uvidím co napadá.Hezkou hru .
     
  6. 14087

    14087 Hrabě fóra

    NO nevím jestli začnu budu v práci dva dny a tohle sázení mě nebere
     
  7. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Zdravím
    Tak do akce samozřejmě jdu, odměny nijak neřeším co bych dělal, že :p
    [​IMG]
     
  8. BigClick

    BigClick Expert fóra

    Tiez idem akciu robit. Ziadnu pripravu nerobim, nemam na nu momentalne cas. Ale mam prilis vela SK (najdu sa aj zviera), tak ho vyuzijem na padatka. Dokonca som rada, ze netreba dekorky vo farme burat kvoli padatkam.

    A co podla mna bude potrebne:
    [​IMG]na riadok - 663, na vsetko vlavо - 1003, [​IMG] na riadok - 1014, na vsetko vlavo - 1534

    Na vsetko vpravo:
    [​IMG] 5235, [​IMG]5235, [​IMG]5385

    Pekny vecer!
     
  9. bačkora85

    bačkora85 Veterán fóra

    Ahoj, tak do akce samozřejmě jdu ;). Stonek a odměny se mi líbí. Můj cíl bude pokusit se akci dohrát celou, ale uvidíme. Odpolední směna mi nedovolí akci rozjet dříve než po 22 hod, až přicupitám z práce. Nevadí, připravím vše už teď a snad to klapne ;). Všem, kdo se zúčastníte, přeji hodně štěstí, ať padátka padají a hlavně fajn hru ;). Přeji dobrou noc :)
     
  10. moncicak7070

    moncicak7070 Vévoda fóra

    Do akce se samozřejmě pustím, toto skládání mi výjimečně jde a budu mít na to čas. Zítra jdu na menší chirurgický zákrok a po něm bude pár dní klidový režim, takže sedět u farmy. Všude jsou zasety dlouhodobky, jen na Baha pojedu jenom na dvou plochách. Nechtějí se mi bourat dekorace. Ale pokud to jinak nepůjde, budu muset.
    Všem co se zúčastní přeji hodně úspěchů a ve 14:00 ahoj
     
  11. INČUČUNA1959

    INČUČUNA1959 Analytik fóra

    Zdravím všechny, do akce jdu, trochu jsem zaváhala na Bahamě, mám tam kupu zvířat a ráno jsem je troubelína nakrmila. Ale odpoledne to napravím a zaseju nové rostlinky. Nějak to dopadne. Skládání mi docela šlo, tak uvidím, kam dojdu. V minulé akci jsem želvu nezískala. Tak teď aspoň nějakou tu picolku.
     
  12. velik52

    velik52 Perspektivní autor

    Dobrý den přeji všem,do akce půjdu jako do každé jiné,někdy se daří někdy né,všem děkuji za počty rostlinek+padátek přeji všem farmářům hodně uspěchů:)
     
  13. máťochov

    máťochov Stará škola

    Saquaro = 249 padátek, nic moc ale do rána bude další várka, tak dobrý základ.
    Darovaná hra za cca 3 a půl minuty, superxD

    Tak to byla díky bohu jen zahřívačka, dalších 8 her vždy na 5 váčků.
     
    Naposledy upraveno: 12/4/23
  14. tronaldo55

    tronaldo55 Hrabě fóra

    386 talismanov a 411 svitkov. Jo to pôjde ako nič.
     
  15. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    To zas bude boj, na bahamě mi to vůcec nepadá :p
     
  16. -Jara05-

    -Jara05- Hvězda fóra

    Po sklizni laskavce a probyšky jsem umlela 15 (u výpliva 14) skládaček. Uvidím, jak dopadne zítra ráno sklizeň labladu a pomněnky, když dopadne uspokojivě nebude co řešit,
    Tak a nyní jdu Baha obohatit o nové přírůstky.
    Pěkný den přeji a ať to padá!
     
  17. popelka-a

    popelka-a Pisálek fóra

    ahoj chápu dobře že na stonek včetně dekorací stačí odehrát "jen" těch 40miniher?
     
    findy22, burds a INČUČUNA1959 tohle ocenili.
  18. kutilka70

    kutilka70 Hvězda fóra

    Zatím takto [​IMG] :music:
     
  19. schummi1

    schummi1 Pisálek fóra

    co mam zasít jaky vačky
     
    findy22 tohle ocenil(a).
  20. -migos-

    -migos- Veterán fóra

    Zdravím, takový menší návod jak se poprat s akcí. Snad se bude někomu video hodit ;)

    Po první sklizni zatím padátka takto
    [​IMG]





    Hezkou hru ...
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.