Kousek nebe (13.1. - 18.1.2022) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 12/1/22.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. pajaable

    pajaable Orákulum fóra

    Akce fajn, rychle sfouknutá, jen mě mrzí, že dekorace nejdou dát na Hřiště pro mazlíky. Ono tam toho jde dát opravdu poskrovnu z toho, co bych tam ráda dala, což je velká škoda.

    kaolín11 --- díky, já zapomněla, ještě, že tě tu máme.
     
    Naposledy upraveno: 16/1/22
  2. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

  3. dasa1143

    dasa1143 Ikona fóra

    kaolín 11 Díky měla jsem stejnej problém;):p
     
    kaolín11, sovicka64 a -Jara05- tohle ocenili.
  4. smoulinek123

    smoulinek123 Hrabě fóra

    Zdravím, tož v bojových podmínkách sem to dal aj já.
    [​IMG]
     
  5. sovicka64

    sovicka64 Dozorce fóra

    ja aj moja vedlajsia skoncila uz vcera ;):) a dekorky pekne sedi v mazlikarne ako pise Kaolin,ubgradovat a sup s nimi do mazlikarne,uz sa to tu riesilo s inou dekorkou a nahodou mi to ostalo v tej mojej hlave sklerotickej ;):pxDxDxD
     
    Jonsdorf, -Jara05- a smoulinek123 tohle ocenili.
  6. liliana3211

    liliana3211 Perspektivní autor

    tato hra chce vela realnych penazí,investovala som tu množstvo eur, ale už končím
     
  7. fany2020

    fany2020 Hrabě fóra

    Ahojky, taky mám akci zdárně za sebou, ale dekorace se mi už na hřiště mazlíků nevejdou, tak jsem dala do lišty některé jiné dekorace a tyto jsem umístila místo nich.
     
  8. liliana3211

    liliana3211 Perspektivní autor

    ak nemáte kde dávať realne peniaze, tak prosím, dajte im ja už nie a to hrám hru vyše 10 rokov, ale stačilo, po týchto sadeničkách
     
  9. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    liliana3211 - ahoj, zde probíhá diskuze k probíhající akci Kousek nebe, tak prosím zde piš jen k tomuto tématu.
    K sazeničkám máme diskuzní vlákno ZDE.
    Jinak na ostatní záležitosti máme např. Debatu o všem možném
    Děkuji
     
  10. Honzulka05

    Honzulka05 Titán fóra

    Všichni na konci a já ještě ani v polovině
    najel jsem na svůj režim,takže farma jde stranou - jinak nějaký košíky už jsem dodal.
    S pěstováním to neni náročný,ale jedna jen jedna plocha dá zabrat,ale stejně už asi po třetí rozpěstovávám a daří se to dobře.
    Nejde mi zas tolik o bonusový dekorace (ale potěšily by),ale mě stačí to tajemno
     
    sovicka64 a -Jara05- tohle ocenili.
  11. PampusikLenusik

    PampusikLenusik Vážený autor

    po obede som mala hotovo :) pohodova akcia, chcelo by to nieco viac :D :D
     
    Jonsdorf, sovicka64 a -Jara05- tohle ocenili.
  12. k.vitek

    k.vitek Polobůh fóra

    jů, asi sklizeň ráno a bude hotovo :music: tj. umlít 2 poslední muffiny. A právě včera jsem na mazlíkovou plochu docpala volná políčka... -.- budu muset zase nasbírat mince, abych rozšířila další volnou plochu... tak, taky cíl 8)
     
  13. olčaML

    olčaML Obyvatel fóra

    Hotovo , dobrá akce .:D
     
    Jonsdorf, sovicka64 a -Jara05- tohle ocenili.
  14. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Prekvapive dobře, daval jsem po rozpestovani klasika s hnojem co 4* 4 hodiny přes den a jednou bez vseho na noc, takze v pohode, pak dokonce jen 3* přes den s vodou a včera bylo hotovo... abych nemel chaos, vždycky jsem namlel az když jsem videl co je třeba, takze jsem daval kratsi krmiva do mlyna a pak zrusil krome probíhajícího a sel jsem na další pestovani... no a pak ty dekorky sestavit misto dekorky co prave byla sklizena a vymyslet co vyhodit na hristi aby se tam daly dat...
     
    sovicka64 a -Jara05- tohle ocenili.
  15. Honzulka05

    Honzulka05 Titán fóra

    Kousek posun ke konci - ale už to nestihnu dodělat - ale mám alespoň 2 dekorace + upgrade a tajemno :music: a vpodstatě mi to ostatní, co tam je - nezajímá
     
    -Jara05- a burds tohle ocenili.
  16. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Ráno, než jsem šla do práce, jsem akci dokončila. Chyběly mi mixéry, tož sem spustila bylinkový řádek a něco dopohankovala. Ještě chybělo, tak jsem krouhla florenové konto o dalších pár zlatek. Kdybych uměla číst, a nemyslela si, že akce končí ve 14 h, stačilo zaset dlouhodobku, teď sklidit a bylo by. Njn, zbytečně se neříká, že myslet znamená guano vědět :)
     
  17. eleanorelik1

    eleanorelik1 Vycházející hvězda fóra

    Akce super! Tři dny jsem mohla sklízet jen 2 x denně, ale alespoň jsem přes den nahamonila nějaká padátka. Pustila jsem jednou Jacka a už druhý den mám hotovo. Akorát jsem zatím dekorky nepřestěhovala do mazlíkovny. Nu, to ještě zmáknu. Myslela jsem, že dnes bude akcička a ono nic...
     
    Trepifajksl a -Jara05- tohle ocenili.
  18. k.vitek

    k.vitek Polobůh fóra

    Jsem úplně zapomněla na dekorace :music: upgradovány, usazeny do mazlíkovny.
    Nějak jsem si automaticky myslela, že je odměnou i Větev :D
     
    Trepifajksl a -Jara05- tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.