Podivuhodné stromy Farma, Baha a Měsíční svět / Diskuze

Diskuze na fóru 'Diskuse o hře' zahájená uživatelem BlackDragon, 21/8/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. BlackDragon

    BlackDragon Imperátor fóra

    ..:: Mini-akce: Tajemné sazeničky ::..

    Prostor pro vaši diskuzi

    [​IMG]

    Opět přichází něco tajemného. Nejsou to však stáje, ale sazeničky. U mnoha z vás mají své stálé, oblíbené místo. Čekání na odkrytí nám způsobuje radost, potěšení, ale i stres. Sledujeme hodiny a ukrajujeme ten dlouhý čas, než nám Tajemná sazenička prozradí své tajemství. Z 5 hodin ubíhají hodiny, hodina, půlhodina, minuty, minuta, sekundy a už je to tu. Zdá se to být nekonečné. Tajemné sazeničky určitě i vám zlepší víkend :)

    Dobu trvání akce zjistíte díky časomíře na farmě (nad levou lištou)[​IMG]anebo v Oficiálních oznámeních na fóru.
    Informace o Tajemných sazeničkách je jako vždy uvedena i v Novinkách ve hře.

    Po začátku Mini-akce nezapomeňte na aktualizaci hry pomocí F5.

    Tajemné sazeničky si koupíte
    na farmě v levé liště - Červený košík

    a potom symbol Stromu, tedy Ovocná školka

    Jednu Tajemnou sazeničku (TS) si koupíte za 5 FL. Můžete si koupit libovolné množství TS.
    Zakoupenou sazeničku najdete v levé liště v Inventáři > symbol Stromu

    Klikněte na ni v Inventáři, uložte na plochu bez polí a čekejte 5 hodin.
    Doba je to dlouhá, ale věříme, že mnozí budou za své čekání krásně odměněni.

    Po 5 hodinách sa objeví u TS dudlík, odkliknete ho a čekáte, ale už jen okamžik, na odhalení tajemství.

    Nechce se vám čekat tak dlouho, abyste zjistili, jaký strom se z TS objeví? Máte možnost okamžitě dokončit růst tajemné sazeničky za Floreny. Základní cena je 3 Fl, tato cena se postupně snižuje s tím, jak ubývá čas do sklizně TS. To znamená, čím méně času bude zbývat ve chvíli, kdy se rozhodnete pro okamžitou sklizeň, tím nižší cena bude.

    [​IMG]

    Vše o Tajemných sazeničkách se dozvíte ve FAQ
    ..:: FAQ ::..


    Mini-akce: Tajemné sazeničky (i informace, co je možné z TS získat) je dopředu avizovaná v
    ..:: Oficiálních oznámeních ::..


    Nemáte FL? Nevíte, jak je koupit? V tom případě směle do Banky ve hře:

    [​IMG]

    ..:: Banka - nákup herní měny ::..


    Přejeme mnoho úžasných překvapení při odkrývání TS.
     
  2. BlackDragon

    BlackDragon Imperátor fóra

    ..:: Mini-akce: Tajemné sazeničky na Bahamaramě ::..

    Prostor pro vaši diskuzi


    [​IMG]

    Bahamarama Tajemné sazeničky jsou možná ješte oblíbenější než ty běžnější a častější sazeničky na farmu. Jelikož tato akce bývá zřídka, pořádně si ji užijte. Vždyť plody ze speciálních stromů jsou potřebné nejen do Bahamarama zakázek, ale i do různých úkolů ve Farmářské hale. Dejte si ale pozor, abyste nakoupili ty správné sazeničky :). Doporučujeme nakupovat Bahamarama Tajemné sazeničky přímo na Bahamaramě v levé liště pod symbolem červeného košíku v Ovocné školce.
    Dobu trvání akce zjistíte díky časomíře na farmě (nad levou lištou)[​IMG]anebo v Oficiálních oznámeních na fóru.
    Informace o Tajemných sazeničkách je jako vždy uvedena i v Novinkách ve hře.

    Po začátku Mini-akce nezapomeňte na aktualizaci hry pomocí F5.

    Bahamarama Tajemné sazeničky si koupíte
    na ostrově Bahamarama v levé liště
    - Červený košík
    a potom symbol Stromu, tedy Ovocná školka

    Jednu Bahamarama Tajemnou sazeničku (TS) si koupíte za 5 FL. Můžete si koupit libovolné množství TS.
    Zakoupenou sazeničku najdete v levé liště v Inventáři > symbol Stromu

    Klikněte na ni v Inventáři, uložte na plochu bez polí a čekejte 5 hodin.
    Doba je to dlouhá, ale věříme, že mnozí budou za své čekání krásně odměněni.

    [​IMG]

    Po 5 hodinách sa objeví u TS dudlík, odkliknete ho a čekáte, ale už len okamžik, na odhalení tajemství.

    Nechce se vám čekat tak dlouho, abyste zjistili, jaký strom se z TS objeví? Máte možnost za Floreny okamžitě dokončit růst tajemné sazeničky. Základní cena je 3 Fl, tato cena se postupně snižuje s tím, jak ubývá čas do sklizně TS. To znamená, čím méně času bude zbývat ve chvíli, kdy se rozhodnete pro okamžitou sklizeň, tím nižší cena bude.

    [​IMG]

    Z obyčejných stromů můžeme v Baharama tajemných sazeničkách získat jen ty, které máme odemčené v Starověkém opičím chrámu. Jedině banánovník tvoří výjimku a je možné jej získat i v případě, že jej hráč nemá odemknutý. Po odtajnění banánovníku z TS z něho hráč může sbírat úrodu. Pokud jej ale přesune do inventáře, tak se banánovník zamkne a otevře se až aktivací v opičím chrámu za Zlaté banány.

    Vše o Tajemných sazeničkách se dozvíte ve FAQ
    ..:: FAQ ::..


    Mini-akce: Tajemné sazeničky na Bahamaramu (i informace, co je možné z TS získat) je dopředu avizovaná v

    ..:: Oficiálních oznámeních ::..


    Nemáte FL? Nevíte, jak je koupit? V tom případě směle do Banky ve hře:

    [​IMG]

    ..:: Banka - nákup herní měny ::..



    Přejeme mnoho úžasných překvapení při odkrývání TS.
     
  3. danda-vnovis

    danda-vnovis Global Team Leader Team Farmerama CZ & SK

    ..:: Mini-akce: Podivuhodné děsivé stromy ::..

    Prostor pro vaši diskuzi


    [​IMG]


    Dobu trvání akce zjistíte díky časomíře na farmě (nad levou lištou)[​IMG]anebo v Oficiálních oznámeních na fóru.
    Informace o Podivuhodných děsivých stromech je jako vždy uvedena i v Novinkách ve hře.


    Podivuhodný děsivý strom “Duch”

    secretseedling58
    Koupíme za 5 Florenů ve Farmářském obchodě > Ovocná školka
    [​IMG]

    Umisťuje se v měsíčním světě.
    [​IMG]


    Můžete si pořídit Balíček podivuhodných děsivých stromů, který obsahuje 1x Kaktusovou svíci a 30x podivuhodný děsivý strom “Duch”, zakoupíte jej za 210 Florenů ve Farmářském obchodě > Ovocná školka (přes plochu Měsíční svět).

    [​IMG]

    Nechce se vám čekat 5 hodin, abyste zjistili, jaký strom se ze sazeničky objeví? Opět máte možnost za Floreny okamžitě dokončit růst tajemné sazeničky. Základní cena je 3 Fl, tato cena se postupně snižuje s tím, jak ubývá čas do sklizně. To znamená, čím méně času bude zbývat ve chvíli, kdy se rozhodnete pro okamžitou sklizeň, tím nižší cena bude.

    [​IMG]

    Ale to ještě není vše! Od 20.10. 14:00 hod. najdete v Družstvu další z řady stálých úkolů určených všem milovníkům speciálních stromů, tentokrát z Měsíčního světa!

    Popis akce FAQ: Tajemné sazeničky
    Téma na oficiální oznámení: Miniakce - Podivuhodné děsivé stromy
     
    jolana4 a babako tohle ocenili.
  4. mituli

    mituli Polobůh fóra

    Bože,bože to je nářez:mad:kde brát místo a peníze?Už je toho tolik,že nevím kam dřív:wuerg:
     
  5. flexka

    flexka Hrabě fóra

    Přemýšlím u pomela, jestli je autor tak krásně naivní, že mu to nedošlo, nebo si z nás udělal tu část těla, kterou mi to velmi připomíná. Prostě holá zadnice na první, druhý i třetí pohled :D
     
  6. Janina0971

    Janina0971 Baron fóra

    Ani za nic se nepřemluvím, abych koupila. :p
     
  7. Casey27

    Casey27 Polobůh fóra

    Flex: Hele to není tak jistý s tou zadnicí...... může to být jednička pr... zadnice nebo pětky méééé ,-) No a něco k sazeničkám.... nekupuji ,-)
     
  8. ojfp.

    ojfp. Pilný autor

    Hurá a máme tu další tajemné sazeničky! Určitě vám zlepší víkend :D haha. Taky je před Vánocemi, tak je potřeba trošku zvětšit příjem - tedy pro někoho příjem.
    V poslední době jsou tyto "tajemné" akce, alespoň pro mě, dost demotivující, neboť za poslední dobu utraceno více jak 600 fl a ani jedna novinka - chybí mi toho už tolik, že se v tom ztrácím a přestává mi to vadit. Takže nekupuji nic a ony jednou přijdou! Úkoly v družstvu neutečou!!! Takže všem hezký víkend a nenechte se vytočit a raději si kupte něco, co máte jisté a z čeho víte, že budete mít radost!
     
  9. Prepperka

    Prepperka Velvyslanec fóra

    ojfp. - naprosto souhlasím, chybí mi toho víc, ztrácím už přehled a přestává mi to vadit. Při tajemných chlívech mi chyběly 3 stáje (lev, šnek, mlok) a některé měla jen jednou, tak jsem nějaký ten chlup pustila, ale nakonec ze mne ty chlupy lítaly tak, že teď už nemám co pouštět, neb mám holou nejen zadnici. Žádné chlupy = žádné sazeničky.
     
  10. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    Nekupujem tiež nič,stačí že teraz v reále kupujem čo mi treba.Obrázky tie vo virtuále ma trápia najmenej tie mať nemusím butelár ten ostane nedotknutý a karta tiež až dovtedy kým nenakúpim darčeky tie sú pre mňa dôležitejšie ako maľovačky.Tí čo kúpili TS a tí čo sa chystajú držím palčoky nech im padnú také čo ešte nemajú.
     
  11. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Hezký den :) tak tajemno jsem sice koupila po poradě s rodinou, ale raději pro svoji kamarádku k narozeninám xD která kytky miluje a tak to utrácení mám asi za sebou :music:. Nějak mě už tyto TS nelákají, protože mám rozdělané jiné úkoly a než je splním se ty nové stromečky budou rozdávat v akcích. A taky to už není o tom "hurá máme nový stromek", protože se farmičce přeplňují regály v liště i když mám možnost získat v družstvu za nové úkoly trošku Kr/BZ no při točení pšenky si vydělám víc a nemusím ani nakupovat za FL xD :p
     
  12. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    Ale když já si hraji pro stromečky a ne pro družstvo, abych to měla v pralese jak takž sladěné. Koupila jsem oba balíčky, nové stromky mám po dvou, navíc na baha k už stávajícím přibyly i zlatolisty a mýdelníky, cicminky xxl ,na farmě to dopadlo podobně.
    [​IMG] akorát na ten trh jezdím s menší kárkou...:)
     
  13. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Tak poprvé po delší době nemám nic :D Florenové konto vystačilo na patnáct sazeniček na farmu i na Baha a kde nic - tu nic. Akorát na Baha se vyklubal druhý zlatolist, takže jo, mám vlastně nic s něčím navíc. ;) Tedy žádné novinky, ale jsem spokojená. Já fakt asi přestanu nakupovat, protože jsem zjistila, že mi vůbec nevadí, že novinku nemám xD Minule ze stájí sokol také nepřiletěl, takže si asi začínám zvykat :)
    Kdo čekáte na výsledky, tak ať se daří lépe :inlove:
     
  14. anvan

    anvan Dozorce fóra

    Bříza xxl a muškátovník xxl jako novinky??? není to omyl? Mám jich už docela dost, ale nevím, jak jsem k nim přišla....
     
  15. Mikeš

    Mikeš Titán fóra

    To je nějaká vychytávka od RT? Zvláštní kombinace.
    Bříza a muškátovník v XL a XXL? Podle jejich počtu, který mám v liště,
    soudím, že už jsou ve hře dlouho.
    :(

    Edit
    Na to, že se novinky brzy objeví jako odměny v úkolech, bych moc
    nesázel. Vy jste si ještě nevšimli jaké vykopávky v poslední době
    za odměnu dostáváme? Např. ve Valentýnské akci jsou to v obchodě
    za hvězdičkové mince TS z dubna 2017.
    Kam asi hra směřuje?
     
    Naposledy upraveno: 15/2/18
  16. Medvánek

    Medvánek Ikona fóra

    xDzkouška postřehu? jaké novinky? to se zřejmě někdo překoukl ... kvůli jedné novince (blahočetu) nakupovat nemá smysl, on se brzy objeví v úkolech nebo jako odměna ... v RT to jde ne od deseti k pěti, ale už od pěti k jedné xD
     
  17. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Je vidět že i v RT mají smysl pro humor!xD
    Také si počkám na TS z budoucích úkolů!:)
     
    dingičko a elbedna tohle ocenili.
  18. anajavonuj

    anajavonuj Magnát fóra

    Další nesmyslný útok na naš peněženky. Díky, nemám zájem kupovat nesmyslné saznice, ze kterých se mi vždycky vyklube jen to, čeho mám plnou lištu.
     
  19. x-men-cz

    x-men-cz Vážený autor

    Čim dal horši už nevi jak vybrat penize z nas :eek:
     
    -Jiřulka- a anajavonuj tohle ocenili.
  20. libakos

    libakos Polobůh fóra

    Získala jsem muškát xxl a břízu xxl určitě ve strombole a stačí co mám .....Koupím po 3 abych měla plusxDDoufám v něco jiného třeba v novinku tu opravdovou.....
     
    Naposledy upraveno: 16/2/18
    dingičko a evainfo tohle ocenili.