Kočičí mánie (13.6. - 18.6.2024) / Diskuse

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 12/6/24.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. lacrima

    lacrima Polobůh fóra

    Mojí milí "kočičí bitlsáci " v úvodu jste mi dali opravdu zabrat , tedy přesněji moje PC.
    Už mi pomalu tekly nervy . Ve 14 hodin se tady přiřítím , kliknu jednou, kliknu podruhé
    a rup ... počítač mi doslova omdlel. Prostě down, kaput a já rovněž . :mad:

    Ze zkušeností vím , že nepomůže nic jiného,
    než ho docela sprostě vypnout ze sítě a nanovo zapnout . Je to prostě už dědek.
    Po tomto pokusu si k němu spokojeně zasednu a ejhle , začala probíhat aktualizace a následný restart.:p

    Malinko jsem si zanadávala , ale již zasazeno a první dodávka této kočičí kapele, dodána.
    Tak ať vám to šlape jak má a úspěšnou Kočičí mánii všem vespolek.


     
  2. papulice

    papulice Veterán fóra

    ahoj je mi líto,ale v družstvu žádné nové tygří úkoly nemám,poradíte děkuji ok děkuji Kytičko :inlove:
     
    Naposledy upraveno: 13/6/24
    INČUČUNA1959, babina51 a sabma411 tohle ocenili.
  3. Kytka2001

    Kytka2001 Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Milá papulice,
    podívej se do Chrámu do 5. místnosti (a případně i do 7.) a aktivuj si je, prosím...
     
  4. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Zdravím

    Tak to by bylo ;)

    Screenshot_2.png

    [​IMG]
     
  5. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

  6. Farmářka_X

    Farmářka_X Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

  7. papulice

    papulice Veterán fóra

    vše jsem otevřela a úkoly stejně nemám :cry:
     
    INČUČUNA1959, -Jara05- a babina51 tohle ocenili.
  8. Kytka2001

    Kytka2001 Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Papulice,
    pokud si přečteš pozorně FAQ (zde) a odpovědi moderátorů, zjistíš, že stálé úkoly budou zpřístupněny až od 19.6.
     
  9. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    No dobře, tak do třetice...;)
    [​IMG]
     
  10. stěby

    stěby Hvězda fóra

    Zdar, nejde mi nasadit upgrade Alchymistické laborky. Dělám něco blbě :music:-.-? Dík.
     
    evainfo, INČUČUNA1959 a babina51 tohle ocenili.
  11. Dob

    Dob Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    stěby ano, máš špatný upgrade stejně jako všichni hráči, kteří je v této akci získali do této chvíle. Musíš vyčkat, dokud ti jej script nevymění za správný. Hráčů, kteří získají odměny od této chvíle, se to již netýká.
     
  12. stěby

    stěby Hvězda fóra

    Aha. Tak aspoň nejsem za blbce sám :D. Díky, Dobe!
     
  13. jan.svatek

    jan.svatek Titán fóra

    Tak to bychom měli...
    [​IMG]
    Jednou z příčin byly zásoby SK a tygrů...
    [​IMG]
    Všem přeji hodně přeskoků a mnoho úspěchů na Kole štěstí.
     
  14. evinana

    evinana Expert fóra

    Napěstováno je a jdu plnit.

    P.S. proč mám zamčené trosečnické pobřeží? A zřejmně tam bude nová plocha, záměček je tam ještě jeden mimo standardní plochy
     
    Naposledy upraveno: 13/6/24
  15. bačkora85

    bačkora85 Veterán fóra

    [​IMG]

    Ahoj, tak to by bylo ;). Šlo to dobře :). Hotovsonům posílám velikou gratulaci a ostatním ať se daří ;).
     
  16. INČUČUNA1959

    INČUČUNA1959 Analytik fóra

    Ty jo, jste dobří. Já mám odšlechtíno a rozpěstováno. Zítra bude hotovo. Druhá akce je časově v pohodě. V sobotu jedu na sraz, ale dám dlouhodobku na padátka a určitě to taky dopadne. Rychlíkům gratuluji.
     
  17. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Našlechtěno na kazety by bylo, na divošce jsem na pidi zasela šestistrunné křoví. Na plantáži nechám dochovat tygry a druhou akční plevel začnu pěstovat později. Měla jsem obavy, že mých počátečních necelých sedm stovek pruhovaných kočičadel nebude na pajdátka stačit. Neva, bude pár do začátku, šlechtěnců je poměrně dost, ale těch základních se ve stodole krčí 71 :)
     
  18. Madulka_cz

    Madulka_cz Veterán fóra

    Přihlásila...zasadila...šlechtila...sklidila...dodala...a hlásím...hotovo. ;)
    Kaolín11 - díky, jela jsem podle tebe :)
    jan.svatek - díky za počty :)
     
  19. DANKA722

    DANKA722 Titán fóra

    ..a mačky sa prechádzajú;)

    [​IMG]

    nech sa vám darí;)
     
  20. Peto121

    Peto121 Ikona fóra

    No,teraz som dorazil domov,hurá rozpestovať a ... tu už je po funuse! :p Tak nech sa nám,slimákom darí... ;)
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.