Karnevalová královna (15.2. - 21.2.2024) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 14/2/24.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    Už se někdo zeptal jak na padátka? Ty kytky rostou jak z radioaktivní vody, ale padátka pokulhávají.
    [​IMG]
    [​IMG]
    A proč to hned nazývat honěním ega? Jsou pouze dvě akce za rok na farmě, kdy se víc odvážeme. Z topky jsou FM vyloučeni. A královna, i když je to dnes spíš vopelichaná vopice je druhá z nich. Asi nostalgie. Tak se použije např.bonus 2OO, protočí lístky z beden, vypustí nějaký Jack. Ovšem že zisk je hluboko pod náklady, ale proč ne? Je to malované. :p
     
    Naposledy upraveno: 15/2/24
  2. stěby

    stěby Hvězda fóra

    To byl jen humor a tichá závist ;). Snad jsem tím nikoho neurazil o_O:p.

    U mě zatím takhle: [​IMG] Odehrána 1 jízda.
     
  3. bačkora85

    bačkora85 Veterán fóra

    [​IMG] [​IMG]

    Tak napěstováno by také bylo :p. Ale padátka dost pokulhávají :D ... nevadí, na všech třech plochách daná dlouhodobka ... to dopadá ;).
    Tak ať se vám všem daří :)
     
  4. DANKA722

    DANKA722 Titán fóra

    [​IMG]

    košíky z farm.haly odbehané, naplnené, priemer 27,27 hviezdičkových mincí na hru,
    pestujem ďalej, uvidím dokedy ma to bude baviť

    [​IMG] ;)
     
  5. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    Danka, Její veličenstvo královnu nezajímá jestli Tě to bude bavit, tak šup zpátky na pole na robotu.:mad:
    [​IMG]
     
  6. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Tak dneska končím takhle

    Screenshot_4.png Screenshot_5.png

    Nejvíce

    Screenshot_3.png
     
  7. stěby

    stěby Hvězda fóra

    Odehráno 25 her, 740 mincí. Nejlepší úlovek 65 hvězdomincí na hru. Koupeny oba nové stromky a opice se může jít klouzat.
    Ale pěstovat a hrát samozřejmě budu dál :).
     
  8. Madulka_cz

    Madulka_cz Veterán fóra

    Pro dnešek poslední sběr.
    Stav:
    14 878 akční
    791 padátek
    Na noc zasazeno něco delšího a zítra zase pokračování.
    Přeji dobrou noc ;)
     
  9. Bedlivé_oko

    Bedlivé_oko Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Tak dnešek končím takto
    upload_2024-2-15_23-44-7.png

    defakto základ je splněn :)
     
  10. Prepperka

    Prepperka Hvězda fóra

    Chci kaolínovi moc poděkovat za tuhle radu. Sice nejedu královnu poprvé, ale poslední jsem hrála někdy před čtyřmi lety a teď bych si na to jistě nevzpomněla a mám obavu že bych si toho ani nevšimla a nejdřív mlela. Spočetla jsem si koše z úkolu, a oni vlastně stačí na splnění akce, což je super. Díky moc, tohle pro mě byla rada nad zlato. [​IMG]
    ----------------------

    Na začátku akce mi ještě dojíždělo 100% do stodoly ze včera (teď už z předevčíra), takže jsem akční se zeleným otočila vícekrát než obvykle. Díky tomu už mám celý 1. úkol v družstvu hotový, a ráno po první sklizni hned dodám druhý. Ze všech ploch jsem dala všechno pryč, takže pěstuju plnou palbu. Ráno asi aktivuju i Jacky ať to stojí za to. Farmu hraju hlavně kvůli akcím, a tady jsou odměny pěkné, tak vyždímám co půjde. Minihry nechám na příští týden, to budu mít doma klid.

    Normálně hraju s trackballem, tak musím zkusit jestli to bude vhodný nástroj i na tuhle minihru. Sama jsem zvědavá jak to s ním půjde, jestli nebudu muset po letech vytáhnout klasickou myš. S tou už ale neumím, musela bych s ní nejdřív potrénovat, takže doufám že změna nebude potřeba.
     
  11. INČUČUNA1959

    INČUČUNA1959 Analytik fóra

    Všechny zdravím, rychlíkům gratuluji. Mám Bahamku vyklizenou komplet. Jen jsem si dnes přidala k vodopádům zvěřinec hlavně pro Lorinku. Tu mám pouze 2x. Tak doufám dopadne i třetí. Je dobré občas vše vyklidit a provětrat. Na Baha mám poměrně slušné zásoby. Všem přeji hojné sypání jak bodů, tak i penízků.
     
  12. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Po 66 hrách nahráno 2.065 mincí.Tj průměr na hru 31 mincí.
    Nejlepší výsledek na jednu hru:
    [​IMG] :)
     
  13. Kytka2001

    Kytka2001 Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Tak základní podmínku jsem splnil...
    upload_2024-2-16_10-14-12.png
    ...teď ještě, jaký budu chytač...
     
  14. ašada01

    ašada01 Polobůh fóra

    Stojím před dodávkou do 4. stupně úkolu, kolo nic nedalo, tak jsem dala aspoň 100% na rostliny. Padátek mi chybí už jen 349, kytek ale ještě 14.317. Do konce času dost, chytat začnu o víkendu, kdy budu mít více klidu.
     
  15. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Zdravím

    Tak konečná dále, již nepokračuji, delší zdržení jsem si již nemohl dovolit, baha je již normálním režimu.

    Screenshot_7.png Screenshot_6.png

    [​IMG]
     
  16. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    Na dnes už stačilo chýbajú košíčky tak som zasadil dlhodobky a nebudem zbytočne míňať zelené kvapky.Zajtra budem pokračovať;);).
     
  17. fany2020

    fany2020 Hrabě fóra

    Ahojky, já ne a ne napěstovat tolik kvítí, jedu jen na jedné ploše 162 polí a v pralese jen 152 polí, ostatní jsou zaplněny chlívky a stromy, všem, kdo mají hotovo, veliká gratulace.
     
  18. Štika

    Štika Mistr fóra

    Hotovo, bonusy napadaly a odehráno 66 her. Stonek čeká až vyberu ,,V rytmu banánů,,. Akce opět o něco horší než předcházející.
    Je to lakomá Barka a nééé královna.:p
     
  19. minnie30

    minnie30 Stálice fóra

    ahoj, krásnu hru všetkým a nech vám padá to, čo chcete :)
    chcem sa spýtať, dá sa niekde pozrieť spolu, čo som si nachytala? Myslím celkovo, ďakujem. Ja zatiaľ 34hier.
     
    zdarsky79, INČUČUNA1959 a babina51 tohle ocenili.
  20. Mirdo777

    Mirdo777 Perspektivní autor

    A koľko ti napadalo zlatých banánov?
     
    zdarsky79, INČUČUNA1959 a babina51 tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.